raočarana

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

malčica30
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 6. 2014

OdgovorNapisal/-a malčica30 » 11. Jun. 2014 23:06

Lepo pozdravljene!
Zelo sem žalostna in razočarana, kajti vedno znova vidim kako me 2 prijateljici nekako izkoriščata. Poznamo se že od malih nog in morda je to tudi razlog, da nekako vedno pozabim, da me izkoriščata takrat, ko jima gre v življenju kaj narobe, ko je pa vse ok, takrat se pa redkokdaj spomnita name. Obedve sta imele probleme s partnerji, s tem da ena izmed njiju tudi s svojimi prijateljicami, ki so ji nekega dne enostavno obrnile hrbet in se nehale družiti z njo. Seveda je takrat znala vsaki dan poklicat mene, tudi ko ji je šlo kaj narobe s partnerjem sem ji prišla še kako prav. Druga je po razpadu zveze s fantom rabila 4 leta, da se je postavila na noge ( z njim ima tudi otroka). Vsak večer, 4 leta me je znala poklicat, pogovori so trajali ponavadi najmanj 2 uri, vmes so bile solze, jeza itd... Pa ne mečem naprej, da sem karkoli pomagala, ker je to bila izključno moja volja, čeprav priznam, da sem imela včasih že vsega polno kapo, kajti tudi jaz sem imela in imam svoje življenje in svoje težave, ampak vseeno sem se nekako potrudila in bila za oporo. No, sedaj je spoznala drugega moškega, kar ji iz srca privoščim, ampak moti me pa to, da sedaj ne zna ne poklicati, če pa sem jo klicala jaz se pa večinoma sploh ni javila. Seveda je ne kličem več, nobene od njiju, ampak ko bodo spet težave, takrat mi bo pa telefon zvonil v nedogled, če se pa ne bom javila, potem bo pa zvonil domači telefon. Resnično sem žalostna in razočarana, razočarana nad njima in pa sama nad sabo, ker sem sploh dovolila, da je situacija prišla do te točke. Žal mi je samo, da nisem postavila mej že prej, ker to ni bilo prvič. Kako so lahko določene osebe takšne? Tega enostavno ne morem razumet pa če se še tako trudim.
Axl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 8. 5. 2014
Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a Axl » 12. Jun. 2014 11:41

Ja kako jih zdaj kličeš prijatlce? Mislim no po definiciji zame to ni prijatelj/priajtlca. Zakaj sploh prenašaš ta jok pa te finte? One se ne bodo spremenile.

Povej jim kaj si misliš o njiju iskreno pa jih nekam pošl pa je. Razn če misliš se naprej bit žalostna, govorit kak je kruto, kr te dve izkoriščajo v nedogled, dajo ti pa nič ne ter se smilt sama seb.

Ja nevem kaka je logika v temu, da ti ena joka v slušalko, ti pa poslušaš to pizdarijo, namesto, da bi s fantom bla nekje, bla kje vzun al pa sexala z njim lepo. :D
Zadnjič spremenil Axl, dne 14. Jun. 2014 19:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

OdgovorNapisal/-a Mahagonij » 13. Jun. 2014 18:50

Vazn da si to pogruntala. Ne rabis takega folka. Ti bos pa ze najdla kake druge prijateljice.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Macola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 13. 6. 2014

OdgovorNapisal/-a Macola » 14. Jun. 2014 7:50

ženske nikoli niste bile prave prijateljice med seboj.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

OdgovorNapisal/-a Green Cookie » 14. Jun. 2014 22:10

^^ :roll:


Avtorica, sej kej takega sploh ni treba razumet, pač taki ljudje obstajajo in konec. Greš naprej in se ne obremenjuješ.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov