Želim nasvet, ker sem se izgubil nekje v osončju

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 13. Maj. 2014 16:49

Imamo osebo A in B in mene

Obe osebi hodita na eno šolo, v mene se neznansko zaljubi oseba A, ki je fejst ljubosumna na osebo B. Jaz se z osebo A skregam, ker jo imam poln k****, ker sem ji že 100x rekel da nič ne bo pa mi še kar teži , me spremlja na facebooku kaj počnem in keri lajkam stanje in potem mu drug dan naprej meče kaj sem lajkal :nein: Nato se zaradi jeze, ker sem se skregal z osebo A, oseba A se kasneje isti dan spravi na osebo B, da je kriva, da je ne maram.Osebi se skregata zaradi ljubosumja. Razlog jaz.

No jaz sem že dolgo zaljubljen v osebo B zato ji izpovem svoja čustva in me gladko zavrne saj so vse ljubosumne, če je zraven mene noče se pa kregat z vsemi zato naj ostaneva raje samo prijatelja in še noče fanta iz šole. Jaz to sprejmem, kot moški in samozavestno odidem v bližnji lokal na kavo premislim o vsem in si rečem, da me pač ni vredna in živim dlje.
Naslednji dan pride oseba B do mene me žgačka, mi kaže neke sliko kje je bila bla bla bla skratka me osvaja oz. je zaljubljena,,,,in glavo naslovni name in me nato objave, jaz si mislim samo wtf?? A zdj si si premislila, lupčka pa ni bilo!.....fizično se prepustim toku in nato oseba B kmalu odide domov in mi še pred odhodom reče, da gre z osebo A ker se želi pobotat z njo. Jaz nato odidem na kavo povezujem vse skupaj pa se ne sestavi nekako.

Naj me nekdo najde, ker jaz nič ne dojamem
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1980
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 13. Maj. 2014 17:23

Naj ugibam...osebi A in B sta še najstnici :D
Za take zmedenke pa ne vem, če se ti splača zgubljat v vesolju. Ko boš malo dozorel, te take ženske oz. dekliške igrice sploh ne bodo ganile in se s tem ne boš ukvarjal, ker se ti enostavno ne bo zdelo vredno...

Good luck.
panči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 14. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a panči » 13. Maj. 2014 21:09

Ja, svoj kompas uporabi;-)
Keira
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 17. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Keira » 14. Maj. 2014 14:31

Kolk si pa ti star? :)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 14. Maj. 2014 15:13

Ena je 18 druga bo letos, jaz sem 20 :)
Keira
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 17. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Keira » 14. Maj. 2014 15:31

Misliš da je vredno izgubljati čas za 18-letnice, ki še niso zrele? Počakaj še nekaj časa in se bo tudi zate našla resna punca :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 14. Maj. 2014 17:25

"Kot moški" lepo reci osebi B, da naj se ne obeša po tebi, če se je jasno odločila, da ne želi imeti s tabo nič. Tell her to grow up. Ko in če se bo odločila drugače naj se oglasi, do takrat pa ti zahtevaš, da se obnaša do tebe zgolj prijateljsko, kot je to sama predlagala. Osebi A si pa baje že to rekel, tako da ko to narediš lepo move on with your life. Pa dont be a drama queen, nisi satelit.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 09. Jun. 2014 15:10

No spet jaz :) ponovno sem ji omenil, če bi bila skupaj pa je rekla, da bi me mela rajš samo za frenda k nisva za skupi. Počil mi je film in sem jo odjebal, me pa res boli pri srcu, kaj bo z mano, pismo nikoli ne bom imel punce že 3ja punca v mojem življenju, ki me je zavrnila :cry: Samozavest mi je pa tudi fejst padla v zadnjem času :/
diva.queen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 26. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a diva.queen » 26. Jun. 2014 12:12

Ne nikol ne boš mel punce, nikoli več!!! Eh :roll:
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 29. Jun. 2014 19:56

Eh jebiga, če je pa res. Trudil sem se, hodil ven, jih vabil na pijače, kino itd. pa nobena noče pa kolikor sebe vidim v ogledalu sploh nisem grd.
Zdaj par tednov sedim doma in igram igrice, ker lahko odrinem skrbi, padem noter in sem sproščen pa še čas mine hitro. Sem si pa našel recimo temu hobi in sicer pomagam na prireditvah, recimo včeraj na Lentu v Mariboru drug teden v Ljubljani in sem spoznal veliko novih ljudi.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 29. Jun. 2014 22:26

oćitno delaš nekaj narobe...

in dejansko si jo vprašal, če bi bla ona s tabo? :tot:
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 30. Jun. 2014 16:11

Ej nevem, mogoče zato ker sem geek :lach:
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 30. Jun. 2014 16:53

Eh, enako.

Pa en izgovor, drug izgovor itd. itd.

Ok, adijo.

PC bo vedno za, ko si bos hotel ogledat kak film ali odspilat kako igro.
Uporabniški avatar
Macola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 13. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Macola » 02. Jul. 2014 16:42

bodi vesel, da se mečejo za tabo. Unovči svoje gene in zadevo opravi, kot pravi player in pravi dec: obe pof.kej.

Lahko bi opravil še s kako forumašico, ki se je očitno ogrela zate;
Keira napisal/-a:Kolk si pa ti star? :)


Ni potrebno poudarjat da ko ženske zavohajo tipe, za katere vedo, da se za njih zanimajo tudi druge ženske, je to tako, kot da bi psu pomahal z mortadelo. Genetika 101.




Keira napisal/-a:Misliš da je vredno izgubljati čas za 18-letnice, ki še niso zrele? Počakaj še nekaj časa in se bo tudi zate našla resna punca :)


Muska je ista vse do konca plodnega obdobja, le manj izrazito je vse skupaj (predvsem dramatiziranje).
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 03. Jul. 2014 15:01

wasd napisal/-a:Eh, enako.

Pa en izgovor, drug izgovor itd. itd.

Ok, adijo.

PC bo vedno za, ko si bos hotel ogledat kak film ali odspilat kako igro.


Točno to! :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov