SEDANJI VS. BIVŠI PARTNER

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ariarilena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a ariarilena » 28. Feb. 2014 19:32

Pozdravljeni,

nova sem na forumu tako da morebitne napake mi prosim odpustite :)
in seveda prosim pišite vsako mnenj, ker sem v dilemi oziroma hudem stresu.

Sem 21-letna ženska,ki je imela prej zvezo z prvim moškim , in sicer zveza je trajala 3 leta. Imela sva se zelo lepo, ves svet sva obiskala, dopolnjevala sva se, kar se tiče sexa da ne rečem hmhm. (awesome).. :oops: S časom je postalo najino razmerje tako rečeno nevzrdžno,veliko sva se kregala, ker je bil zelo ljubosumen na malenkosti, nervozen (svoje težave)...seveda vztrajala sem do konca saj je bil prva in edina ljubezen v mojem življenju. Dokončno sva končala v oktobru. Bila sem na tleh, izgubila sem vseee , saj on mi je to tudi pomenil, toliko sem jokala da mi je sestra govorila da bom poplavo naredila v sobi. Po tem ko mi je rekel da je nevzdržno sem ga še prosila, hodila sva ven "menit" o naši propadli zvezi,rešitve nisva dobila, oziroma bolj on kot jaz..
Toliko sem zaradi njega psihično bila na dnu, edino kar sem hotela je bilo to da ga pozabim in da ga bo bolelo kolikor je mene.

Začela sem se spoznavati z drugo osebo nekaj tednov potem, čutila se nisem pripravljena ampak še vedno sem se silila sama sebe podzavestno da probam, ker fant je bil princ na belem konju dobesedno.
Lep,prijazen, dobrosrčen, razumljiv,ljubezniv,strpen, vseee kar si ženska zaželi. Ta zveza je pa zdaj prišla do naslednje stopnje, prosil me je za roko jaz pa sem kar privolila...Zdaj mi je tako žal! Z bivšim partnerjem sva se dobila slučajno v nakupovalnem centru , rekel je da me pogreša da se zaveda kaj je izgubil, in da ve za drugega ampak da se prosim vrnem. Zmedena sem ! Sedanji je ves razumljiv in LJUBI ME najbolj na svetu, a jaz še vedno ljubim bivšega in imam priložnost biti z njim.

Kaj naj naredim, bivši mi piše in se pogovarjava, ne sili me ampak vem da mu ni vseeno,jokal se je ko sva se srečala ...jaz še vedno hrepenim po njemu.

Kaj naj naredim prosim? Nobenega nočem prizadeti? Če se odločim za bivšega bi me pekla vest, cela njegova drućina me ima rada in me spoštuje, ampak jaz ne čutim nič, vse sem nareedila iz jeze, kot da bi bila pod kakimi uspavali NEVEM ! Moja družina bo tudi proti , če ga pustim. Ne vem koga naj poslušam !!???
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 28. Feb. 2014 21:42

Samo sebe :wink: Za začetek se saj z vsemi drugimi ne obremenjuj, maš več kot dost veliko zmedo že brez vpletanja staršev in kaj js vem koga še vse.
Moje mnenje: so očitno že bili kr dost tehtni razlogi, da sta se razšla. NE pozabi zdej na to in NE se samo lepih stvari spominjat o bivšem!
Na drugi strani je pa tale nov odnos na totalno gnilih temeljih (oprosti izrazu), pa naj bo še tako super dečko.

(Mi pa ne gre v glavo kako gre lahko vse skupaj tako hitro- ko sem brala tvoj post, sem ugibala, da si si pač našla novega fanta, ne da si že zaročena :eek: )
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 28. Feb. 2014 21:43

Samo sebe :wink: Za začetek se saj z vsemi drugimi ne obremenjuj, maš več kot dost veliko zmedo že brez vpletanja staršev in kaj js vem koga še vse.
Moje mnenje: so očitno že bili kr dost tehtni razlogi, da sta se razšla. NE pozabi zdej na to in NE se samo lepih stvari spominjat o bivšem!
Na drugi strani je pa tale nov odnos na totalno gnilih temeljih (oprosti izrazu), pa naj bo še tako super dečko.

(Mi pa ne gre v glavo kako gre lahko vse skupaj tako hitro- ko sem brala tvoj post, sem ugibala, da si si pač našla novega fanta, ne da si že zaročena :eek: )
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 28. Feb. 2014 23:12

sedi na 2 stolih.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 28. Feb. 2014 23:30

Madona, kakšna drama. :grinsevil:
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 01. Mar. 2014 14:28

Pomoje ti noben od teh dveh ni dovolj všeč. "Zaročencu" pa čimprej pojasni situacijo, ker tole zdej ni nič. :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Mar. 2014 14:58

mal širše glej. z bivšim se bo verjetn enak končal kot se je. z zdajšnjim pa.. kok časa sta skupaj pa te je že zasnubil? sigurno prehitro. to ni to.

z bivšim prekini stike, pač konec je. ne kupuj tega "spremenil sem se" sranja, tega ni. preboli ga, vzemi si čas. kar se tega trenutnega tiče, pa mu povej celo situacijo in da rabiš čas da preboliš bivšega. ne more te kar ugrabit in zvleč na silo v svoj gnezd. če te ma rad, naj ti da čas. in si ga tud sam vzame, pa mal širše pomisli. dost otročji je s to poroko, to ni srček, vrezan na drevesu, ampak resna stvar.

prehitr živiš, ne morš v par mescih nekoga prebolet, si najt novega, ga ljubit z vsem srcem in že razmišljat o poroki.. sej vidiš, kok se nakopiči pol vsega. čas si vzem, sej nimaš sam še 3 leta življenja pred sabo, ampak 60. pa bodi iskrena do sebe, ne si rečt "prebolela sem ga, čas za novega" če veš da to ni res. pa tud če hočeš da je, ni ;)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Mar. 2014 17:47

Z nobenim ne bi smela biti.

Mislim da je jeziček na tehtnici ta tvoj sex, pri drugemu nisi niti omenila tega, kakšen je sex.

Z bivšim definitivno ne bi smela iti nazaj, če praviš da si trpela po koncu...verjemi, da če prideta spet skupaj, se mu boš maščevala. Ne direktno, ampak podzavestno.
Je v naravi ljudi, da ne moremo resnično odpuščati...in prej ali slej mu boš začenjala postavljati vprašanja, in prej ali slej ga boš začela kaznovati.

S sedanjim pa potem nekaj ne štima, ker če bi ga imela resnično rada...potem si ne bi niti postavljala teh vprašanj.
In to da si se že zaročila, to samo kaže da sprejemaš hitre in nelogične odločitve.

Moj nasvet bi bil, ne bodi z nobenim. Prvi te hoče, zato ker te ima nekdo drug, drugega pa nimaš resnično rad.

Bodi bolj odkrita do sebe.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 03. Mar. 2014 12:45

3 letna zveza in razpad in nova zveza in že zaroka...vse to pri 21 letih? waw punca si pa hitra.... mislim da si celo malo prehitra pa da po mojem mnenju ni nobeden od njiju še zate... lahko da čez čas s tem ubogim novim zaročencom res pristaneta skupaj ampak dokler je bivši v sliki je vse skupaj še močnoo prehitro :)
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 03. Mar. 2014 21:43

Poskušaj pozabiti bivšega. Bivši je bivši z razlogom. In ne pomaga da govori o tem da se bo spremenil. Naj "preprosto" se. In ne ju3, čez en mesec, itd. Pa če se dosedaj ni, se tudi zdaj kar na en-krat ne bo.
Ta novega pa ne ljubiš. Ne glede na to, kako super in vredu je. Žal je tako. In škoda da ga zavajaš. Prej ga pustiš, manj boleče bo zanj ;)
Družini (njegova in tvoja) pa pri takih odločitvah sploh ne štejejo, ker si ti z njim v zvezi in ne oni :) Boš videla, da ko bo prišel novi, da jim bo tudi všeč :)
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov