agresivnost fanta

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

marelica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 15. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marelica_ » 15. Jan. 2014 16:45

Pozdravljeni,

sem nova na forumu... doživela sem izkušnjo, ki je dokaj kompleksna. začela bom kar na začetku, ker menim, da bo stvar tako najbolj jasna... lani sem spoznala fanta, kateremu sem bila zelo zelo všeč in se je na vse pretege trudil zbuditi mojo pozornost (vabil me je na pijače, me želel spoznati, bil je zelo prijazen, zanimal se je zame na sto in en način...) sama sem takrat bila s nekdanjim fantom in zato nisem želela mu dajati nobenega upanja, odganjala sem ga dobesedno proč od sebe.. moj takratni fant in ta "oboževalec" (imenovala ga bom tako za lažje razumevanje) pa sta bila prijatelja.. potem sem čez nekaj časa s fantom prekinila, ker sem ugotovila, da mi je lagal, me varal... in sprejela sem pijačo od tega oboževalca. nakar sem jeseni ugotovila, da si je dobil punco, ki sicer je na zelo slabem glasu, pa vendar...je njegova punca. s tem oboževalcem sva še vedno imela stike, pisala sva si in govoril mi je, da on še vedno lahko punco pusti, nakar sva se decembra lani dobila.. poljubljala sva se, si govorila lepe besede in obljubil mi je, da bo zadevo rešil tako, da bo prav.. naslednji dan pa šok.. prva stvar, ki sem jo zagledala, ko sem ustala je bila javna objava, da je v resnem razmerju s tisto punco.. jokala sem, srce me je bolelo, vendar sem zadevo pustila na miru.. nisem ga klicala, nisem mu pisala.. po enem tednu se ta oboževalec spet oglasi zjutraj z lepim smsjem, da kako sem, da misli name, da sem mu zelo všeč... seveda sem ga vprašala, kakšno igro se gre, zakaj je tak do mene... reče mi, da se vse še lahko psremeni in naj samo dam času čas... nato sva se spet dobila, ko me je poklical čez teden dni, da bi me zelo rad videl.. šla sem ven in ponovila se je zgodba (poljubi, objemanje...) sama nisem vedela več kaj naj naredim, razmišljala sem celo v smeri, da bi njegovi punci povedala vso zgodbo (k temu me je nagovarjala tudi prijateljica) vendar tega nisem naredila, ker sem bila prepričana, da to ni prava rešitev. z oboževalcem sva si potem pisala smsje... sama sem potem postala zelo radovedna in na portalu pofirbcala za njegovo punco ter jo dodala med prijatelje (sva iz istega kraja in se na videz poznamo). to pa je fantu stopilo na žulj.. včeraj me je povabil ven, kjer je name začel vpiti, da zakaj sem to naredila, da zakaj ne morem pustiti času čas, da zakaj preveč govorim.. postal je zelo agresiven, kar od njega nisem pričakovala.. grdo je govoril celo o svojih prijateljih, o svojih sokrajanih (da so navadni kmetje vsi) in seveda o mojem bivšem, ki je njegov prijatelj... rekel je, da me lahko pelje kar h njemu, da naj bom kar z njim, čeprav se je ta zgodba že popolnoma zaključila in vedel je tudi, da me je njegov prijatelj varal. nato pa je na lepem postal zelo nežen, me poljubil na čelo... in spet izbruh jeze in vpitje... sama sem mu povedala, da z njegovim prijateljom nimam nič več, da si želim njega in da s tem da sem njegovo punco dodala na fb nisem mislila nič slabega, razen seveda ženskega firbca... nato me je odpeljal domov in rekel, naj jo zbrišem s portala in da mogoče se bo še vse uredilo... sedaj pa me zanima vaše mnenje... zakaj taka nenadna agresivnost samo zato, ker sem jo dodala kot prijateljico na portal? sama menim, da je najbolje, da se oddaljim od njega.... zanima pa me še vaš pogled na zadevo? kaj naj naredim?
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 15. Jan. 2014 16:55

Temu tipu bi dal jaz za začetek par vzgojnih, mislim bolano res :/ Ti si bila preveč naivna in mu prehitro zaupala in zgodilo se je to kar se je, pa verjetno boš šla še dalj, če se ti bo prilizoval z lepimi besedami pa te lupčkal in objemal, daj odstrani tega kmetavzarja in punco s svojega življenja pa pejt živet naprej, tole naj ti bo pa šola za drugič in zdaj vsaj veš, da tip ne ve kaj hoče in mu obisk kakšnega strokovnjaka ne bo škodoval :rolleyes:
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 15. Jan. 2014 17:00

players gonna play..

sicer sem pa prepričan, da boš kljub logičnim in nenazadnje samoumevnim nasvetom forumašov spet rinla k njemu kot zglavo skozi zid
Zadnjič spremenil TLDR, dne 15. Jan. 2014 17:49, skupaj popravljeno 4 krat.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 15. Jan. 2014 17:00

RUN RUN RUN RUN RUN RUN RUN RUN

skratka: RUN, stran od njega

še vedno me preseneča, da vas toliko punc vztrajate pri takih očitnih, pardon izrazu, izmečkih in imate upanje da se bo spremenil.. ne bo se, žal.

hoče te imeti za rezervo, misli da si njegova lastnina, ki je v nekakšni čakalni vrsti in čaka na uporabo.. navaden prevarant, buče prodaja. in da bo on kontroliral koga imaš na fb dodanega? kreten, totalni.

samo stran od njega, ignor, če pa kaj teži, pa ukrepaj. naj ne bo več tvoj problem in naj ti ne uniči pogleda na celo moško populacijo.

velik je drugih tipov, ki imajo spoštovanja do punce, so iskreni in pošteni, mogoče celo vejo kaj si želijo.

AMPAK! vedno bodi previdna in skeptična, kot si že spoznala zna jo bit nekateri zelo pokvarjeni in verjamem da je grozno, če se kasneje izkaže, da si se navezala na kretena. naj te igrice osvajanja teh playerjev ne zavedejo. to ni nobena strast, to je samo naučeno sranje.
hej norci :)
marelica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 15. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marelica_ » 15. Jan. 2014 17:17

Hvala za potrditev mojih misli... vendar ni mi pa všeč to, da bo on prišel lišo skozi, se mi smejal v glavo in še naprej mi pošiljal smsje, sama pa ne upam ukrepati, ker se bojim njegovih groženj...
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 15. Jan. 2014 17:27

Maš kolege? razloži jim situacijo pa bojo rade volje pomagali :) Smsje pa preprosto ignoriraj
marelica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 15. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marelica_ » 15. Jan. 2014 17:34

ja imam kolege, povedala sem tut prijateljici že vse in en prijatelj tudi ve.. vendar noben ne upa narediti nič... razmišljali smo tudi že v smeri, da bi njegovo punco poklicali in ji povedali kaj je na stvari, vendar se bojimo njegovega izpada.. meni je en dan namreč po telefonu zagrozil, da če karkoli povem, da pride meni in prijateljici vrata razbit, če naju ne dobi iz hiše...
marelica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 15. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marelica_ » 15. Jan. 2014 17:36

se da mogoče potem to temo nekako skriti? da slučajno ne pride komu pred nos....
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 15. Jan. 2014 17:37

Če se ga vsi bojite potem bo pa najbrž policija rešitev
marelica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 15. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marelica_ » 15. Jan. 2014 17:42

ja, ampak povejte mi kaj je želel s tem doseči? in nikakor se ne morem razložiti, kakšen problem je bil v tem, če sem jo dodala na portal?? saj ji nisem nič pisala, ne komentirala, ne lajkala...nič.
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 15. Jan. 2014 17:55

Ja kaj le...verjetno je mislil, da boš povedala njegovi.
Drugače pa ignoriraj... Napako si naredila že, ko si se 2. dobila s tipom, ki je imel (oz. ima) punco. Kaj te vleče k takemu tipu pa mi nikoli ne bo jasno, tipičen nakladač, tvoje zanimanje pa želi obdržat za rezervo, če se mu z njegovo bejbo ne obnese...
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 15. Jan. 2014 18:04

Tulip napisal/-a:Ja kaj le...verjetno je mislil, da boš povedala njegovi.
Drugače pa ignoriraj... Napako si naredila že, ko si se 2. dobila s tipom, ki je imel (oz. ima) punco. Kaj te vleče k takemu tipu pa mi nikoli ne bo jasno, tipičen nakladač, tvoje zanimanje pa želi obdržat za rezervo, če se mu z njegovo bejbo ne obnese...


Očitno še nisi slišala za seksualno atrakcijo oz. je sama nisi občutila na bolj intenzivnem nivoju.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 15. Jan. 2014 18:08

Itak, da sem slišala za to... (občutila jo pa verjetno nisem nikoli tako intenzivno, čeprav me je tudi že osvajal privlačen zaseden tip, samo imam dovolj samokontrole in morale, da se v to ne zapletam in me tak tip zaradi ravnanja odbije, njegova fizična privlačnost pa posledično v mojih očeh zbledi)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 15. Jan. 2014 18:42

in ti boš še dalje z njim al kaj?

svašta. mah pusti vse skupaj, nehaj odgovarjati na smse oz menjaj cifro. ne rabiš pojasnjevat in nič. če pa že pa lahko poveš, da se ne vidiš z nekom, ki ti grozi.
Vsak raj ima svojo kačo.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 15. Jan. 2014 18:47

kaj ma tu veze fizična privlačnost? kaj pa zdrava kmečka pamet?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov