Naj se vrnem k njemu?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

emica123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a emica123 » 26. Dec. 2013 12:00

Imela sva tri mesece dolgo zvezo ljubila sem ga bolj kot kogarkoli drugega....vceraj pa me je pustil,ker ne cuti vec enako do mene samo rekel je,da je preprican,da bova spet skupaj in,da je se moznost...nevem kaj naj naredim naj ga cakam ali prebolim?? Resnicno sem zaljubljena vanga samo sedaj me je ze drugic pustil in zelo me je prizadelo cisto sem na tleh in ce bi mi ponudil se eno priloznost bi vsekakor se enkrat poskusila samo bojim se,da bi to bila velikanska napaka?

Naj ga prebolim ali ga cakam,da bo spet kaj cutil do mene ?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Dec. 2013 12:07

Preboliš in mu ne daješ več šans! Če ti po 3 mescih reče, da ne čuti več enako (ko bi morala bit vsa v nebesih), kaj bo šele po 3 letih, 3 desetletjih. Stran!!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 26. Dec. 2013 12:08

Preboli in pozabi.

Js se strinjam s tem, da si človek včasih zasluži drugo priložnost (in ti si mu jo že dala), več pa ne. Z besedami, ki jih je malo zavil v celofan in zromantiziral, ti je praktično povedal, da si želi sprobat še z drugimi ženskami, s tistim ''bova spet skupaj'' ti je pa navrgel, da če mu ne uspe, se bo vrnil k tebi.

Tako da ja, bila bi velikanska napaka da ga vzameš nazaj. Sedaj ti je hudo, si na tleh, verjetno veliko razmišljaš o lepih trenutkih, ki sta jih doživela skupaj in posledično ti je še huje.... Ampak vse mine in tudi ta bolečina bo. Moraš se pa za to tudi odločit in pokazat nekaj volje. Kot prvo tri mesece praktično ni nič in ko bo celotna stvar za tabo, boš videla stvari drugače.

Zdej pa glavo gor pa naprej in ne dovoli si, da te spet prenese naokoli. Pa zbriši iz svojega življenja vse, kar te spominja/veže nanj (slike, darila, telefonsko.... vse!). Pa naj si najde kako drugo punco, da jo bo takole okoli prinašal, če jo bo lahko.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 26. Dec. 2013 12:16

Ne. Tri mesece and all that grief? Na-a girlfriend.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 28. Dec. 2013 11:56

Tako kot že vse ostale sogovornice: ne. 3 mesece ni tako veliko in se boš komot spet postavila na noge, ker pa nista niti 3 ,esece zdržala, pa očitno nista skupaj za neko daljšo zvezo :) Pa glavo pokonci saj bo :)
Uporabniški avatar
Trouble
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 481
Na forumu od: 30. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Trouble » 28. Dec. 2013 12:16

stran. lepo ti je prodal zgodbico, da bosta še enkrat nekoč skupaj (če mu ne rata s kakšno drugo punco...zakaj bi sploh potreboval drugo, če je pa med vama vse ok?). ob tebi se poučuti ok, ampak ne dovolj, da bi ostala skupaj.

pa da sedaj ne boš sama sebe krivila, ker ti nisi kriva nič v tem primeru (saj želi priti nazaj), ampak so očitno problem njegovi hormoni (po tem kar si napisala...)
Motiti se je človeško, v napaki vztrajati pa slaboumno.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov