čuti kaj do mene, ali sem mu samo "igračka"

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sončica7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 27. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a sončica7 » 27. Okt. 2013 16:08

pozdravljene,

pišem zaradi tega ker sem se znašla v situaciji za katero ne vem kaj naj pričakujem, če lahko sploh kaj. stara sem 24 let in pred približno štirimi meseci sem se ujela z moškim, ki mi je bil že dalj časa noro všeč. predno sva se uradno spoznala, sem ga srečavala vsak dan na ulici in vem da je tudi on mene opazil, sploh kadar je bil v družbi svojih kolegov ali sodelavcev je pač kot moški pribil kakšen neustrezen komentar, da bi pritegnil mojo pozornost. ampak jaz se nisem dala "motit" :D sem pač resna punca in ne psica ki se obrača za žvižgi :P ... no potem pa nama je nekako uspelo priti do najine prve pijačke, takrat je tudi priznal, da me že dalj časa opazuje, da sem tudi jaz njemu všeč, pa da ni imel poguma da bi pristopil in da sem se mu zdela blazno nedosegljiva... stvari so se na to začele hitro razvijati. vse lepo in prav, ampak po 4 mesecih še vedno ne želi ničesar slišati o resni zvezi! nihče ne ve da se srečujeva da imava sploh kaj. od začetka srečevanja je bil nonstop v kontaktu z mano, pisala, slišala sva se vsaki dan, vse predebatirala kako je komu potekal dan. zadnje čase pa imam občutek da me postavlja na stran. zjutraj mu naprimer pošljem sms, odgovor dobim zvečer, če ga dobim. nato sem slabe volje in takoj pomilsim na najslabše. včasih imam občutek da sem mu že tečna, zato mu kakšen dan sploh ne upam poslati sms in upam, mogoče se bo pa danes on prvi spomnil na mene. in nato jih že slišim, da če sem kao že pozabla na njega in je takoj ves užaljen in s tem imam posledično tudi jaz slabo vest! ...skrbi me da je mogoče že našel zamenjavo, čeprav mi je večkrat zagotovil da ga ostale ne zanimajo. ampak ja, moškim verjet je spet eno!... ko sva sama, je vse lepo vse v rožcah, imam občutek da sem našla tisto popolno osebo, ko me pa sreča v družbi svojih kolegov se pa do mene obnaša kot da sem trofeja! obrne se za 200 stopinj, kot da to sploh ni oseba, s katero sem ko sva sama. ne vem več kaj naj si mislim. pogovori ne pomagajo, če mi že uspe da načnem temo o vezi, pravi da ni taki kot ostali moški, da bi izkoriščal žensk, spet po drugi strani se je že na začetku hvalil koliko bivših punc je imel. res ne vem kaj naj storim, ali naj vztrajam in upam da mogoče pa le bo kaj iz tega, ali naj grem stran dokler se še bolj ne navežem na njega???
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 27. Okt. 2013 17:15

Oh ja. S takim tipom nimaš kaj delat. Vloge trofeje res ne rabiš.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Okt. 2013 17:20

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:26, skupaj popravljeno 1 krat.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 27. Okt. 2013 17:28

Mene je tudi zmotilo, da si napisala, da ''nisi psica'', te pa nič ne moti, da, če gremo dalje v teh pasjih primerjavah, ravna s teboj tako kot slabi lastniki ravnajo s pasjim mladičem, ko malce odraste?

Če sama ne vidiš da je prepotenten cepec po vsem, kar počne, potem ne vem, kako naj ti bi ta forum in tu sodelujoči to razložili na takšen način, da boš razumela ...
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Okt. 2013 18:05

sirova štručka napisal/-a: a si ziher? Ker si "padla" na tistega, ki ti je žvižgal ;)


Jp, jaz sem pri tistem kontradiktornem odstavku nehala brat (še prej pa zmedeno pogledala izpod čela) :)

Če ti osebe na takem nivoju zrelosti niso všeč, je rešitev preprosta, ne se zapletat z njimi, pa ne bo težav in tarnanj.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 27. Okt. 2013 19:55

kolikokrat sta sexala do zdaj?
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 27. Okt. 2013 21:50

^^ Am ... a ni vseeno? Saj je vse jasno v tem primeru ...
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 27. Okt. 2013 23:06

nikoli mi ni bilo jasno, kaj se dogaja v glavi deklet, ki letajo za nekom, čeprav jim njihovo obnašanje sploh ni všeč! Samo videz al kaj? Sicer pa tipček očitno sploh ni neumen...
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 28. Okt. 2013 8:49

Meni je pa čisto jasno, kaj se ji(m) dogaja v glavi.... Po drugi strani mi pa nikoli ni bilo jasno (govorim na splošno), zakaj tega nekateri (ker tako se obnašajo babe in dedi, no doubt here) ne zabremzajo zavestno.

Nekdo ti je všeč/si zaljubljen vanj(o)/whateva, vidiš da ne vodi nikamor, se distanciraš. Ampak neee, ful boljš je rinat v neke neznane sfere in potem ždet doma in a) premlevat, kako speljat situacijo in za vsako dejanje te osebe iskat neke srkivne namene, ki bi le kazali na nekaj več ali b) po Wertherjevo svetobolno objokavat nesrečo v smislu ''I will never love again''.

@sončica7: direknto zate pa.... meni se zdi da ima tale ded pač vež žezel v ognju, taki se ponavad tak obnašajo. Pol ga pa enkrat ena mal zignorira, pa si spet ti na tapeti.... Ko ga pa ne, te pa ne šljivi 5%. Seveda če je to res, ve samo on in četudi ti je kao zagotovil da ni druge.... Mhm. Roko na srce, js mu ne bi verjela. Glede na to kako se s tabo obnaša kot razlagaš, lahko da tebi govori da ni druge osebe, v družbi se pa spet hvali nekaj povsem tretjega....

Za tvoje dobro je po moje najboljše da se skuliraš in se oddaljiš od njega. Če boš vztrajala, se verjetno ne bo kaj prida spremenilo, razen da ti bo z vsakim dnem težje prekinat stike.

Pa ne glej nazaj in ne pusti, da te spomini na lepe trenutke ko sta sama (kjer praviš da se obnaša kot ''the purrfect boyfriend'') zmedejo do te mere, da pozabiš na to, kar te pri njem/vama mori - ingoriranje, itd....

Pa da ne boš mislla da teoretiziram za brezveze, men se je isto zgodilo pred leti - v enga tipa bla tak zalublena da ojme, pa dlje časa, pol sma pa nekot skup prstala je blo pa vse kaj druga, kot to kar sm si js v glavi risala. Sej ni fajn, ko se ti podre tak, sam .... Ni druge. ;)
Josee Phine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 22. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Josee Phine » 29. Okt. 2013 10:52

Pusti ga vragu, ni vreden ne tebe ne nobene druge.

bedaki polni ega - vse jih poznamo
Take me as i am, or watch me as i go.
Uporabniški avatar
***str@wberry***
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 17. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ***str@wberry*** » 29. Okt. 2013 21:33

Čimprej stran od takega!
V sebi že sama veš da to ne pelje nikamor...

Dlje kot se boš trudila za nekaj, težje ti bo... Sploh pa tak tip, ki se tako obnaša do tebe ni vreden nobenega truda, ničesar!
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 10. Jan. 2014 13:41

sirova štručka napisal/-a:
sončica7 napisal/-a:vem da je tudi on mene opazil, sploh kadar je bil v družbi svojih kolegov ali sodelavcev je pač kot moški pribil kakšen neustrezen komentar, da bi pritegnil mojo pozornost. ampak jaz se nisem dala "motit" :D sem pač resna punca in ne psica ki se obrača za žvižgi :P

a si ziher? Ker si "padla" na tistega, ki ti je žvižgal ;)


Resna punca, ja, to bo. Vsak bedak, ki ima vsaj malo kmečke pameti, bo po treh stavkih branja zgornjega teksta vedel, da si napalila na običnega playerja, ti se pa po vsem tem še sprašuješ, če ta tip kaj čuti do tebe. Če slednjega res nisi sposobna videt, potem ti tudi noben "nasvet" forumašev ne bo pomagal, če pa samo iščeš potrdilo, da nisi bila njegova igračka, ga pa žal ne boš dobila.

Green Cookie napisal/-a:nikoli mi ni bilo jasno, kaj se dogaja v glavi deklet, ki letajo za nekom, čeprav jim njihovo obnašanje sploh ni všeč! Samo videz al kaj? Sicer pa tipček očitno sploh ni neumen...


Videz -> Atrakcija.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Elektronko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 12. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Elektronko » 21. Jan. 2014 2:30

easy, kot moški ti lahko zagotovim, da mu ni do tebe prav nič, razen to, da si mu dobra uteha, samopotrditev in igrača.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]