Sem le punca za zabavo?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Leigh Anne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Leigh Anne » 24. Jun. 2013 15:59

Pozdravljeni!

Pišem v zvezi z vprašanjem, ki sem ga zastavila v naslovu teme.
Že pri 15-ih letih sem imela fanta eno leto in kasneje konec srednje šole še enega 2 leti... Za njim pa so se mi začele na tem področju dogajati čisto drugačne stvari.
Dve leti nisem bila z nikomer, nakar sem spoznala fanta, s katerim sva bila na on in off eno leto. Sedaj sva že nekaj mesecev narazen, vendar mi ne grejo iz glave besede, ki mi jih je rekel. Rekel je namreč, da me vidi kot žensko, pri kateri se počuti varno in h kateri se vedno vrača, ne pa kot žensko s katero bi bil... Da takšna ženska kot sem, bi lahko fanta držala bolj v pesti in da me itak vsi zapuščajo. Na koncu pa mi je še v jezi pribil, da me je itak vedno videl bolj na kratek rok.

Sedaj sem spoznala nekaj fantov, šla z njimi na kavo... In na začetku je vedno neka evforija okrog vsega, potem pa ko bi kdo lahko naredil kakšen korak, se vse ustavi.
Zdi se mi, da do vseh fantje pristopijo, želijo navezati stik, meni pa se to ne dogaja. Da nikomur nisem všeč in da očitno me res vsi zapuščajo ali pa jim ni do tega, da bi se potrudili zame.
Z enim fantom sva se spoznala in res ujela, vendar sem potem kar brez slovesa odšla prej domou iz zabave... Ampak sem mu še isti dan poslala sms, da ko bo v bližini, naj se oglasi in lahko greva na kavo.. Vendar mi niti odpisal ni.
Res se mi zdi, da nikomur nisem všeč, da se nihče nima dobro z mano, da se nihče ne bi potrudil zame, ker sem očitno le punca za zabavo...
Kako pa se vam dogajajo te stvari? Velikokrat spoznate koga in se z njim zapletete? Punce, tudi ve kdaj pristopate do fantov, rečete za kavo?
Jaz tega res ne naredim velikokrat, zato mi je še toliko bolj bedno sedaj...
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 24. Jun. 2013 17:42

Se mogoče obnašaš tako, da jih odbijaš?

Če bi mene fant s katerim bi bila na zabavi, pustil tam brez slovesa in mi potem poslal sms, kot da ni bilo nič, se mu tudi verjetno ne bi javila.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3422
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 24. Jun. 2013 17:51

^^ tocno tako.
Ocitno nekaj delas narobe...to, da si odsla brez slovesa z zabave in ga potem povabila na kavo ko da nista nije bilo...je ze ena od napak. Ugotovi, katere so ostale?

Mogoce oddajas napacne signale?
Leigh Anne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Leigh Anne » 24. Jun. 2013 18:28

Spoznala sva se na zabavi, pogovarjala eno uro, potem šla vsak po svojem, jaz plesat s prijateljicami in potem smo šle domov. Nisem ga iskala, da bi se poslovila, ker je bilo itak preveč folka pa tut mudilo se nam je domou. Potem sem frendico vprašala za številko in mu js pisala.. Lahko bi mi tudi on kaj rekel ali pa se on pozanimal za cifro, če bi mu bilo kaj do tega... Ali pa vsaj odpisal.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 24. Jun. 2013 18:37

Najverjetnejse se mi zdi da ni dovolj fizicno privlacna. Lahko da to sploh ni res, ampak glede na vse probleme, se mi zdi to najbolj verjetno. Ker to kar vesna pise, "odsla brez slovesa" je taka stvar, k tipe sploh ne zmot kej dost, vecina niti ne opazi.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 24. Jun. 2013 18:52

^^ Kakšen bedast odgovor. In zakaj, če je tako strašno grda in je v tem problem (bi morala biti že kar pošastna, če pomislim, kakšne punce vse vidim, ko z dečki objete hodijo po mestu), je že imela dva fanta? :roll:

Po mojem je problem enostavno v tem, da si neučakana, Leigh Anne. Preveč siliš v to, da bi bila v zvezi in preveč hlepiš po tem in to se zazna in opazi. Niti približno ne verjamem, da si tako grda, da te nihče noče, samo preveč obupano energijo oddajaš ...
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 24. Jun. 2013 18:53

Glede na napisano zelo težko rečem, kje oziroma kaj je problem. Malo sem preletela tvoje prejšnje poste in povsod si omenjala podobne probleme. Mogoče nujno in po vsej sili želiš ugotoviti, kje je tvoja težava s fanti, želiš si, da bi te nekdo imel rad, ampak še ni čas za to, da bi videla celotno sliko. Tudi jaz sem imela obdobje, ko sem spoznavala dosti fantov, pa z nobenim ni kliknilo - ker sama nisem bila pripravljena na to. Koncentriraj se nase, da boš sama s sabo zadovoljna, klišejsko, ampak resnično.

Glede tistega, da si na zabavi odšla brez slovesa, se jaz ne bi sekirala in v tem ne vidim problema sploh.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 24. Jun. 2013 20:29

Leigh Anne napisal/-a:Pozdravljeni!
Rekel je namreč, da me vidi kot žensko, pri kateri se počuti varno in h kateri se vedno vrača, ne pa kot žensko s katero bi bil... Da takšna ženska kot sem, bi lahko fanta držala bolj v pesti in da me itak vsi zapuščajo.


To me spominja na besede od uporabnice koalicaa. Njej je fant rekel iste stvari...edino, če si ti ta ista uporabnica?
Leigh Anne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Leigh Anne » 24. Jun. 2013 21:51

Ne, nisem niti zasledila sporočil od koalice, bom prebrala.
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 24. Jun. 2013 23:35

Leigh Anne napisal/-a:Pozdravljeni!
...me res vsi zapuščajo ali pa jim ni do tega, da bi se potrudili zame.


za začetek spremeni način razmišljanja v oddebeljenem tekstu.

:priest:
Jst ne vem kaj je vam ženskam, a mate to neko prirojeno genetsko napako al pa nek kiks v psihi, da imate v glavi da se mora desc potrudit za vas.

:roll:
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 24. Jun. 2013 23:40

Em ... ker se mora vsak, ki želi biti v kakršnemkoli odnosu potrudit?
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 24. Jun. 2013 23:41

ti si stara 22 let sedaj, ne?

s tabo ni nič narobe, kot ti je hotel vbit v glavo tisti kurbir, in kot ti hočejo vbit v glavo te uporabnice tukaj gor. nič ne delaš narobe. nisi punca za zabavo. enemu si očitno bila, ampak si imela 2 resna prej. nisi nič naredila narobe pri unemu tipu iz zabave - on je iskal f** za eno noč, in prav je da si šla domov. odgovoril ti ni zato, ker ga neke kave in spoznavanje ne zanima. on je hotel tisto noč fukat in pol si je mislu, da kaj ti kura njemu pišeš drugi dan za kavo. ampak on je tak do vseh žensk, ne samo do tebe.

fora je, da si sedaj v takih letih in v takih časih, kjer večina tipov, ki jih boš spoznala na žurkah ali kje drugje išče samo sex - naj si bo za eno noč, ali za brez obveznosti dlje časa. tako pač je, da bo zdaj mal težko najt kakega resnega. ne samo zate, za vse take in višje starosti.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Jun. 2013 23:45

slovenc je star 22 in išče resno :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 25. Jun. 2013 0:06

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 25. Jun. 2013 0:15

joh, nehi s tem ker pol ljudje mislijo da se zajebavam. se ne -.-

leigh anne, kak zs mi pošlji :)
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]