Ne znam živeti naprej ...

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

koalicaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 16. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a koalicaa » 16. Maj. 2013 17:24

Imela sem fanta, vse skupaj je trajalo več kot eno leto...
Začelo se je kot zabava, vendar so se stvari zapletle. Govoril mi je, da želi biti z mano, vendar se ni tako obnašal, zato se je vsakič, ko sem ga postavila pred dejstvo, odločil, da gre stran.
Vendar sva vedno nekak prišla spet skupaj. Po nekaj mesecih se je vrnil, češ, da je ugotovil, da res želi biti z mano. Po enem mesecu ga spet postavim pred dejstvo in spet odide. Zanimal me je razlog in čez nekaj dni mi tip pove, da ne more bit uradno z mano zaradi moje postave, da imam preveč kilogramov in da se zaveda, da je to primitivno ampak se gre za njegov imidž.
Budala, sem se pustila prepričat, da sva spet skupaj in da mi stoji ob strani ob hujšanju, ker sem mu ves čas govorila, da želim shujšat ampak zarad poškodbe nisem mogla.
V enem mesecu sem dosti shujšala (še vedno ne tako kot sem želela), ampak on mi ni kaj preveč stal ob strani, na nek način me je vzpodbujal, vendar je imel veliko neprijetnih opazk. Češ da je v sobi sporščen z mano, da za uradno rabi pa kaj več. Imela sem občutek, da se me sramuje. Poleg tega je bil zelo spogledljiv in me zanalašč delal nesigurno.
Rekla sem, da bom shujšala kolikor bom želela in očitno mu takšna kot sem nisem všeč, kar boli, saj me je po pol leta dokončno zapustil.
Na koncu je rekel, da me sprejema takšno, kakršna sem, da ni nič narobe z mojo postavo, vendar je potem v naslednjem momentu pribil kakšno takšno, da imam že dva meseca isto kilogramov.

Sploh ne vem več, kaj naj si mislim o vsem skupaj. Boli, da do druge ženske, ki bo po vsej verjetnosti kakšna manekenka pa bo dober in ji bo nudil varnost ter zaupanje.

Sploh se ne morem premaknit naprej, ne vem, kako se naj, ker vse cilje, ki si jih zadam, mi je težko uresničit zaradi njega... Npr., želim shujšat, vendar ne morem tega delati samo zase, saj bom vedno vedela, da mi je on rekel, da me je preveč skupaj. Ne morem se zoorganizirati glede izpitov, saj mi je on očital, da sem neorganizirana.. itd.
Medtem ko je on veliko bolj neorganiziran, tudi sam nima izklesane postave, veliko laže ljudem in manipulira z njimi ter težko upošteva kakršnekoli meje.
Želim si, da me podzavestno ne bi več vleklo k njemu, ker vem, da bi me ta odnos psihično ubil.
Ne morem pa sama sebi oprostit, da sem mu pustila blizu in se dovolila zmanipulirat, saj se po vsem tem počutim kot gnoj.

In boli, da do ženske, do katere mu pa bo, bo top shit fant.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 16. Maj. 2013 17:38

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:12, skupaj popravljeno 1 krat.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 16. Maj. 2013 17:49

Fak, kaksne kokosi ste lahko zenske ... Moski se obnasa do vas kot najvecji gnoj, a ve se vedno skakljate za njim ...
koalicaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 16. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a koalicaa » 16. Maj. 2013 17:55

Hvala za odgovor!
Res si želim spet početi stvari samo zase ampak kar ne gre mi iz glave, kar mi je govoril in avtomatsko se zmeraj, ko delam stvari zase, spomnim na to in kar obupam.

Bila sva sošolca in me je spoznal že v prvem letniku, ko sem imela 10kg manj kot pa kasneje, ko sva se zapletla... In se sedaj krivim, zakaj sem se takrat zredila.
Poleg tega mi je rekel, da on ve, kako bi drugače funkcioniral, če bi imela boljšo postavo in da bi mi takrat lahko nudil odgovornost, varnost itd...
Poleg tega je na koncu rekel, da se je zavedal, da je manipuliral in da je mel moč nad mano in to izkoristil in da to ni prav.
Tudi z bivšo punco je bilo podobno, en mesec je ona drkala njega, naslednji mesec on njo...
Ko sva končala, se nekaj dni nisem odzivala nanj-vsak dan sva delala skupaj na projektu in je tip znorel.
Takrat sem videla, da se mu res gre le zase in za njegove potrditve.

Ampak še vedno ne morem preboleti te izkušnje, da sem se tako odprla nekomu in je to izkoristil, ker se mu očitno ne zdim dovolj vredna, da bi lepo ravnal z mano.
Imam občutek, da sem preslaba, saj že preslabo zgledam zanj in bog ve kaj vse je še tu zraven.

In če bom videla, kako je do druge punce dober in oh in sploh, mi bo to še dodatno potrdilo, da sem gnoj.
Mislite, da se človek lahko tako zelo spremeni? Da neha lagat ljudem, jih manipulirat, začne upoštevat tudi druge in postane empatičen?
On se zaveda, kaj počne, se bo spremenil?
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 16. Maj. 2013 18:43

ta tip bo pač vedno imel tako primitivno mentaliteto.

em, naredil ti je zelo velike komplekse, ki jih boš težko pozabila, če sploh kdaj.

nekako ozdravila boš šele, ko boš imela tipa z drugačnimi vrednotami in obnašanjem. čimprej poskušaj takega najt, da boš videla kako je lahko svet drugačen. od takih ob katerih se počutiš manjvredno, ne dovolj dobro (oz. ti oni dajejo tako občutek), čimdlje stran. ampak moreš tudi ti začet gledat na druge stvari in drugačne fante - ne samo da je najbolj luškan v klasu in najbolj primitiven in da ima najbolj jebački imidž.
nikica.nina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 16. 5. 2013
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nikica.nina » 16. Maj. 2013 18:47

Ta fant je res grdo ravnal s tabo in če bi se kdo moral počutiti slabo, je to on, ne ti. Kilogrami niso razlog, da ti nekdo ne nudi varnosti in zaupanja. Če ti kaj pomeni, imam fanta, ki je v zadnjem času pridobil veliko kilogramov in ja, js si želim sicer, da bi malo začel pazit nase in izgubil kakšen kilogram, ampak zaradi sebe, ne zaradi mene. Js ga imam še vedno rada in nameravam ostati z njim. In ta "tvoj fant", če bi želel biti s tabo, bi bil kljub kakšnemu kilogramu več. Tako da, čeprav je težko, pusti ga za sabo in se osredotoči na stvari, ki te spravljajo v dobro voljo, tudi uspeh v šoli/faxu ti lahko dvigne samozavest, ko si dokažeš, da ni imel prav in da si lahko organizirana in s časom boš ugotovila, da si predobra za njega, da si samo izgubljala čas in da je to, da si se ga znebila, najboljša stvar, ki se ti je zgodila ;))))
If you can dream it, you can do it.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 16. Maj. 2013 18:49

čaki, 10kg si se zredila? govoriš pa kot da bi jih imela vsaj 50 preveč. pač odvisno kakšna si bila prej, ampak 10kg načeloma povprečno visoke (in težke) osebe ne spremeni ravno v nerazpoznavnega pujsa.

fant pač rad ponižuje ljudi okoli sebe, da se tako sam bolje počuti. tudi jaz dvomim, da bo on kdaj normalen. tudi če bo adriano lima dejtal, ji bo našel napake zaradi katerih jo bo poniževal.

časti si pijačo, da si rešena tega sranja, pa začni delat na sebi. najprej se zorganiziraj za izpite, potem pa novim zmagam naproti.
Vsak raj ima svojo kačo.
koalicaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 16. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a koalicaa » 16. Maj. 2013 18:53

Preden sem bila z njim, sem vedela, kaj si želim, imela sem veliko ciljev.. Kljub temu, da sem se zredila, sem se sprejemala in sem vedela, da ko bom želela zares shujšat, bom, da bom zopet imela takšno postavo kot takrat, ko sem trenirala.
Bila sem res pridna na faksu in imela še polno drugih aktivnosti. Potem pa sem se kar zgubila v tem odnosu, v tej stalni nesigurnosti, drami... Nisem mogla it stran in strah me je, da se mi bo še kdaj ponovila ista zgodba, če sploh kdaj še bom lahko s kakšnim drugim fantom, ker trenutno si tega res ne predstavljam, da spustim koga še kdaj blizu.
Poleg tega mi je govoril, da druge ženske imajo vse ¨te¨ stvari, jaz pa ne... V tem smislu, da nisem ženska. In še kup drugih stvari, še zdaj ne morem verjet, da nisem šla stran. Očitno sem postala tako šibka, da sem to prenašala in strah me je, da se ne bom nikoli pobrala.
Ne morem oblečt majice s kratkimi rokavi v tej vročini, ker se takoj spomnim na komentar, kako mu niso všeč moje roke itd. ...
Bolano.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 16. Maj. 2013 18:59

Kaj sploh ceniš pri tem fantu? Nek biser od človeka ravno ni, to ti je menda že jasno... tako, da po vsem tem ne vem kaj te sploh še privlači pri njem in vajinem odnosu.

Če boš hujšala, to v prvi vrsti stori zase in ne za kogarkoli drugega... A sama se ok počutiš v svojem telesu? (če odmisliš njegovo mnenje o tvoji kilaži, čeprav je škoda zaradi njegovih komentarjev najbrž že trajno storjena in je vplivala tudi na tvoj pogled nase) Sprašujem, ker 10 kg res ni neka drastična razlika in mogoče sploh nisi pretežka... Torej, če se sama ne bi spreminjala, se ne rabiš zanj. Raje najdi fanta, ki te bo imel rad tako kot si, te spoštoval in ne zbijal samozavesti. Ki te bo imel rad v celoti, ne samo tvoje zunanjosti. Mislim, da ti ne bi smelo biti žal za tipom, ki ima punco ob sebi samo za imidž in, da se z njo postavlja pred družbo.
Pfff, kakšen bizgec, res.
koalicaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 16. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a koalicaa » 16. Maj. 2013 19:13

Ja, 10kg, ampak odkar sem bila z njim, se nisem nič zredila. Pa vsi prijatelji so mi rekli, da itak nisem bila debela sploh... Mam namreč res športno postavo in sem cela napeta, vendar me je bilo pa več skupaj kot prej. Potem sem shujšala 5kg in sem nekje na polovici, vendar nisem mogla več, ker sem bila pod prevelikim pritiskom. Mam občutek, da me nikoli ni zares podpiral, poleg tega pa je na veliko flirtal z drugimi ženskami, res je zelo spogledljiv in pritiskal na vse možne moje šibke točke, ter me potem, ko mi je bilo zaradi tega hudo in sem jokala ali pa bila jezna-očital, da sem nesamozavestna in nesigurna itd., da mi kao ničesar ne sme rečt.
Nekak mi ni blo ok, da sem hujšala in je on skoz hotu hodit v meka in mi potem očital, oz. govoril, da sem bajsi, če sem si tam kaj naročila.
Motilo ga je to, da kao nisem izklesana.
Kaj cenim pri njemu? Ne vem, očitno imam v glavi neko iluzijo o njemu, o kateri mi je on nonstop govoril.
Še vedno mislim, da je on oh in sploh fant in da bi bil takšen do mene, če bi mu bila všeč in da do neke druge punce bo. Ne morem naprej, ker vem, da se on zaveda vsega in tudi sam ve, da najin odnos ni bil zdrav in je videl, kakšna razvalina sem postala in zato prekinil vse skupaj.
Zaveda se, da ne glede na to, kakšna sem postala v tem odnosu, bi mi lahko pomagal, saj sem bila njegova punca pa je rekel, da mi ni, ker mu ni bilo do mene.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 16. Maj. 2013 19:20

Zakaj bi nekdo sploh bil z nekom, ki ni po njegovem okusu? ampak resno... zakaj ni potem z eno izklesano, z eno tako po njegovem okusu? (resno se sprašujem to; glede njegovega mišljenja in kriterijev, ne v smislu, da je s tvojim videzom kaj narobe - da ne boš napačno razumela)
Zakaj je moral biti v odnosu s tabo, te poniževat, te primerjat z drugimi in manipulirat, psihično uničit, na koncu pa reče še, da mu sploh ni bilo do tebe. wtf.

Ta tip je PSIHO...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Maj. 2013 19:52

koalca, ta tip je kreten. zakaj se sekiraą? :D pozabi ga, ker je on gnoj. vsi problemi, ki jih trenutno imaą, so on. za vse to da se slabo počutią je kriv on.

kot je wasd rekel, ne zastopm kako ene ąe vedno sanjate o takih kretenih, ko vas prizadane. groza.

najprej moraą pač dojet da je treba mislit s svojo glavo, ne s tem kar ti je on natrobental. potem pa pozabi na kretena in se zorganiziraj. prisil se v to, pa vztrajaj ;)
hej norci :)
koalicaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 16. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a koalicaa » 16. Maj. 2013 20:02

Bom slovec, ker res ne mislim celega življenja poslušat v glavi njegovih besed in živeti v okvirčkih, v katere me je dajal on.

Še vedno me je strah tega, da bo do drugih perfect fant in da je res tako, kot je govoril... Mislim, da se je spremenil oz. se bo, ker vem, da se zaveda, kaj počne in je rekel, da tega ne bo več počel.
Uporabniški avatar
Little fairy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 6. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Little fairy » 16. Maj. 2013 20:14

Joj me pogreje, ko berem kako nekatere ženske nimate nič samospoštovanja, ponosa in zdrave pameti :wall:

Tip je debil!!!

Prekini stike, predelaj ta gnil odnos in pozabi tega butla!!!

Če ne, si boš za vse hudo kar te še čaka z njim, sama kriva!!!

Vem, sem imela sama kretena, ki je pometal z mano, hodil po meni, me dajal v nič...rešilo me je samo, da sem ga odjebala! Ampak zato sem porabila celo leto svojega lajfa :yernuts:
"Sanje vsakomur od nas dovolijo, da smo tiho in varno nori vsako noč svojega življenja"
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 16. Maj. 2013 20:19

Osredotoci se na faks, hobije oz. karkoli si ze delala preden si se zapletla s tem retardom.

Pa kaj potem, ce imas par kg prevec. Nekaterim puncam celo bolj pase, kot ce bi bile suhice. Kako se bo pa on do drugih obnasal naj te pa ne skrbi. Ti si zadevo zakljucila in se z njim in njegovim obnasanjem ne ubadaj. Gres naprej z izkusnjami, ki si jih pridobila pri tem kretenu.

Drugace pa se vedno stojim za svojo prejsnjo izjavo.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov