Imate nas radi, a se nehate truditi - kaj me delamo narobe?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
mala_mavrica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 20. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a mala_mavrica » 09. Maj. 2013 8:30

Kaj delamo punce sčasoma ali ko se začetek zaljubljenosti in zveze šele začne ohlajati, tako zelo prav oziroma narobe, da se vi, moški, nehate truditi za nas? In kako zna punca v vas spet prebuditi željo, da se zopet potrudite zanjo? Primer: Na začetku ste bili vedno točni na zmenek, potem pa vedno zamujate. In: Redno ste jo nasmejali, ji prinesli kakšen šopek cvetja, kar naenkrat samo še ležite pred TV-jem.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 09. Maj. 2013 9:08

Kok ne maram tega...kaj delaMO punce, ležiTE moški..vprašaj se kaj delaš TI in kaj dela ON, pa bo tvoje življenje bolj jasno in lažje..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 09. Maj. 2013 9:23

točno tak! dokler močno ljubiš in si ljubljen nazaj, boš hotel v popolnosti osrečit tisto osebo in za njo/njega splezat na mount everest. in k temu spada tud vse to kar si napisala. ko se pa to neha, pa zna bit kaj narobe v zvezi in ljubezni.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 09. Maj. 2013 10:06

ali te nima dovolj rad ali pa je na začetku fejkal in v resnici sploh ni pozorna oseba. niso vsi taki, ki partnerju nosijo rožice in pečejo kruh. najbolje, da ga vprašaš in mu poveš, da si takih pozoenosti želiš ter da jih pogrešaš.
Vsak raj ima svojo kačo.
keksy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 6. 4. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a keksy » 09. Maj. 2013 10:13

Ja kr nima je rad, kakšne imate vi.Na začetku se tako ali tako vsi bolj potrudijo, ker te pač še nimajo, potem se pa pač malo manj trudijo ane.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 09. Maj. 2013 10:16

mhm, ker to je pač nekaj samoumevnega, pol pa se čudijo ko zveza razpade pa hočejo popravlat ko je prepozno.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 09. Maj. 2013 12:53

Glede na tvojo drugo temo bi rekla, da si postavljaš napačno vprašanje. Ne trudi se zate, ker ni zaljubljen in ker te nima rad. Pa zamujanje je nevljudno, ni točnost pozornost ... sicer pa v zreli zvezi dveh, ki se imata rada skrb, nežnost in pozornost nikoli ne prenehajo. Se pa spreminjajo glede na kontekst - recimo, če se je fant včasih zjutraj ustavil pri meni samo zato, da mi je prinesel zajtrk, potem danes dan za dnem pere posodo, ker ve, da jaz tega ne maram. (Jaz pa seveda počnem kaj drugega. ;) V osnovi pa se stvari ne spremenijo (se ne bi smele) v takšne ekstreme, da je nekdo najprej galanten, vljuden in pozoren, potem pa nevljuden in skoraj nesramen ter pasiven ... najmanj kar to pove, je to, da ta človek očitno ni iskren.
Uporabniški avatar
mala_mavrica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 20. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a mala_mavrica » 09. Maj. 2013 13:17

Moram priznati, da sem tole temo odprla čisto na splošno, v nobeni povezavi z čemerkoli, preprosto me zanima, kaj in kako si mislite o tem.. Vsi, ki radi razglabljate o čustvih, jih poizkušate razvozlati, čisto iz lastnega veselja do neštetih možnih pogledov na stvar ;)
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3422
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 09. Maj. 2013 14:01

meni se zdi, da to zna biti problem, ker oboji cez cas pozabimo kaj dejansko imamo in nam je nasa boljsa polovica pac samoomevna. Nazalost. Ampak se mi zdi da se vsakemu od nas kdaj to zgodi in to je narobe.
Pri vsem tem tempu zivljenja ki ga pac imamo, vcasih pac pozabimo, kaj je resnicno pomembno....ampak fajn je, da ko se meni to zgodi, se znam ustavit in spet postimat prioritete.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov