nevem kaj naj nardim

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

rainbow888
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 30. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow888 » 30. Mar. 2013 12:34

heej :)

torej...poleti sm spoznala fanta, ki mi je bil všeč, pa jaz njemu, ampak nikol nisva nič mela, ker je on hotu da bi jaz prespala pr njem, jaz pa nisem hotla, da bi bla "one night girl". Pa ko bi se naj dobila na kavi, je odpovedal, oz. jaz sm pršla, pa sm ga klicala kje je, pa je reku, da ja zajebu, kr je pozabu. No, pol se pa nisva en čas nič pogovarjala, poletja je blo konc, no in pol me je enkrat vidu in mi spet pisal da mu je žal, pa da bi rad popravu napake..pa sm mu dala še eno šanso, ampak pol je pa spet začel s tistim svojim načrtom, da bi prespala pr njemu...pa sma se nekaj skregala pa to in se pol spet nisva pogovarjala nič, pol mi je pa enkrat spet pisal, pa sem mu povedla pač zakaj se sploh opravičuje če je itak vedno isto, pa ni nič odpisal. No, včeraj sva se pa spet srečala. Men je on zlo zlo zlo všeč, ampak vem, da ni prihodnosti z njim, ker verjetn mu tud jaz več nism všeč, pa nevem če se bo kdaj zresnu, al bo kr tak za vedno, ampak sama sebe si ne morm predstavlat z nobenim drugim, kot z njim. Nevem kaj naj nardim, ko sm ga vidla, sem ga hotla objet, pa ful mi je blo hudo :(
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 30. Mar. 2013 12:39

:roll:

Ce citiram Dioniza:

Slika
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 30. Mar. 2013 13:03

kaj mi smo res taki magnet za neumne teme postali, al se je splošna stopnja neumnosti tolko zvišala?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 30. Mar. 2013 13:25

Ja dajte no ... tista v oni drugi temi (iz katere je citat), je stara 20 let, tale tu pa najbrž ene 14 ali max. 16 (upam).

In v bistvu ne gre za neumnost, gre za totalno nesamozavest punc in mladih žensk in to je velik (in resen) problem, ne pa neumna kaprica ...

Za avtorico teme: Delaj na svoji samozavesti, resno. Drugače se ti bo čez nekaj let slabo slabo pisalo ...
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 30. Mar. 2013 13:46

rainbow888

tak slog razmišljanja ki si ga ubesedila
je nalašč da bralcu narediš povod da "faše" migreno ;)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 31. Mar. 2013 21:43

Oh, she'll get stronger..
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 01. Apr. 2013 12:28

Lej, daj se ti dogovori s tem tipom pa si nalijta čistega vina. Predvidevam da sta še bolj mlade sorte pa se nekaj lovita, ampak a ni škoda časa ki ga zgubljaš z njim? Js ti verjamem da ti je ful všeč in te pušča v negotovosti in ne veš al bo al ne bo.... Ampak tale se ti nekot čudaško izmika skoz. Tak da dajta vidva to razčistit, da ti bo dal jasno vedet, je zainteresiran, ni, se dela nedostopnega, si mu neka rezerva.... Da ti bo lažje prebolet tole štorijo in it naprej. Obstaja še velik super tipov zunaj in brez skrbi boš našla enga ko ti bo spet zelo zelo zeeeeeeelo všeč, sam če se boš obotavljala pri temule izgubljenem primeru, to še ne bo kmalu. Pogum v roke pa gremo! ;)
prijateljico
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 23. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a prijateljico » 02. Apr. 2013 20:23

rainbow888 napisal/-a:heej :)

torej...poleti sm spoznala fanta, ki mi je bil všeč, pa jaz njemu, ampak nikol nisva nič mela, ker je on hotu da bi jaz prespala pr njem, jaz pa nisem hotla, da bi bla "one night girl". Pa ko bi se naj dobila na kavi, je odpovedal, oz. jaz sm pršla, pa sm ga klicala kje je, pa je reku, da ja zajebu, kr je pozabu. No, pol se pa nisva en čas nič pogovarjala, poletja je blo konc, no in pol me je enkrat vidu in mi spet pisal da mu je žal, pa da bi rad popravu napake..pa sm mu dala še eno šanso, ampak pol je pa spet začel s tistim svojim načrtom, da bi prespala pr njemu...pa sma se nekaj skregala pa to in se pol spet nisva pogovarjala nič, pol mi je pa enkrat spet pisal, pa sem mu povedla pač zakaj se sploh opravičuje če je itak vedno isto, pa ni nič odpisal. No, včeraj sva se pa spet srečala. Men je on zlo zlo zlo všeč, ampak vem, da ni prihodnosti z njim, ker verjetn mu tud jaz več nism všeč, pa nevem če se bo kdaj zresnu, al bo kr tak za vedno, ampak sama sebe si ne morm predstavlat z nobenim drugim, kot z njim. Nevem kaj naj nardim, ko sm ga vidla, sem ga hotla objet, pa ful mi je blo hudo :(


Hm kot si rekla, da vidiš, da se ne bo zresnil torej, nekdo k te bo imel res rad, ne bo tako delal s tabo, punca glavo gor in naprej.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov