Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 17. Jan. 2013 11:14

Sveža priznanja :D

Priznam da...#17
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 17. Jan. 2013 11:21

* eh. odločbe še nimam. učeri sem spet klicala pa so mi zdej že rekl, da bom dobila odločbo februarja (posledično nakazilo marca). MAREC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! marca mi bojo nakazal prvič mojo bogo štipendijo. sem pop*.... mal sem bla nesramna, do te gospe s kero sem se menla... sem se ji opravičla pa rekla, da vem da imajo navodila, da morajo zavlačevat... sam naj bojo vsaj tako fer, da potem povejo... tam marca bote dobil šele nakazan...
* trenutno sem totalno v riti zaradi denarja. stojnica, kjer sem delala se je zaprla. nisem iskala drugega dela prek šs, ker si mislila, da bo že štipendija nakazana.... zdaj pa nimam ne dela, ne štipendije, ne denarja. grozno. že 4 dni se jočem zaradi tega, ker sem obupana, jezna...
* grem si na živce, ker sam o tej štipendiji razmišljam (evo, se že jočem)
* do marca bom morala pazit kako "živim" - nič kavic, nič v kino hodit.... sam za najbolj nujne stvari....
* počasi si bom spet začela iskati delo. upam, da bo vsaj kaj pametnega.
* sem tak srečna, ker imam kretena za očeta - ta mesec sem rabila malo več denarja, pa sem ga prosla, če mi lahko več nakaže - je reku ok, ti bom odtrgu od preživnine - tak da bom dobila naslednji mesec 50e manj.
* se opravičujem, da tule bediram sceno pa se smilim sama seb.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 17. Jan. 2013 23:13

-se morem navadit bolj pogosto si špegle pucat, ker zaj se mi zdi kot, da sem na novo spregledal, ko sem si jih spucal, ker sem mel tak vsrane, da več nisem skoraj nič čez vido :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
sarimari
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 8. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sarimari » 17. Jan. 2013 23:23

...da me jezi, da mi en simpatičen dečko hodi po glavi, ampak res nebi rada, da mi rata všeč
...da sem vesela za kolegico, da ima spet fanta, spet ful dobre vole pa tko :)
...da smo se danes sankali malo drugače, lepo sanke privezali na avto, pa gassa
...da grem še samo 2x spat in šibam smučat v Francijo
...da bom prvič tok daleč od doma
...da upam, da se bomo imeli fajn
...da znajo bit veterinarji precej oderuški
...da sem imela preblisk in sem se pobarvala nazaj na rdečo
...da pamet pa lepota ne greta skupi
Uporabniški avatar
tyašii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 4. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a tyašii » 18. Jan. 2013 0:00

* da mi je tale sneg ušeč... do neke mere :D
* da so izpiti tuki, moji prvi in me je kr strah kako bo :(
* da že komikomi čakam jutr da grem domooou :D :D
Never a failure, always a lesson. :)
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 18. Jan. 2013 0:25

> da ne vem zakaj mi vsakih toliko nekdo reče da zgledam hladnokrvna. če pa res nisem.
> da bi ful šla gledat ano karenino, tak da bom verjetno še fanta potunkala v tole :twisted:
> da bi zdaj jedla tortilje.
> zunaj je tako belo da me kar slepi :cool:
>Slika
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 18. Jan. 2013 0:29

-da sem preživela fajni rojstni dan v krogu najbližjih
-da mi je moj dragi pripravil res fuuul lepo presenečenje :hearts: :love:
^^da ne vem,kaj bi brez njega :oops:
da mi bo tale bday se zagotovo doolgo ostal v spominu :)
-^^da je bil najlepši bday do zdaj,prvič malo bolj poseben,čeprav je vsak po svoje bil super. :D
-da me je ena prijateljica žal ful razočarala.:/
-da upam,da mi uspeee... :P
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 18. Jan. 2013 10:02

* po dolgem času pijm najljubši in najbl cukrast kapučino in sedeee :P Danes pač ni dan za grenk espreso.
* da ful pogrešam svojo sestrco in sm ful dobre volje usakič, ko jo vidm (kar je zadnje čase bolj redko) ampak ji to ful premalkrat (aaam nikol) ne povem. Pr njej ful zablokiram, kar se izražanja čustev tiče, pa nimam pojma zakaj - vrjetn zaradi res občutne tranformacije najinga razmerja iz "sovražm-te-presel-se-že-enkrat-k-fotru-d-te-ne-vidm" v "eej-nujno-rabm-tvoj-nasvet".
* razmišlam, a nej grem nazaj mal spat, gledat kako nadaljevanko, mal pospravlat al pa delat za službo.
* mah vrjetn mi neb škodl bit mal produktivna - grem delat :D
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 18. Jan. 2013 11:20

Priznam, da:

*se grejem s termoforjem, ki ga drugače privlečem ven samo za pms dneve, in upam, da kmalu prižgejo gretje…bi bil že čas;
*2012 je bilo zame najbolj grozljivo leto do sedaj in nočem, da se še kdaj ponovijo vse pizdarije;
*me je danes na ulici zasul plaz snega, ki je padel iz drevesa, direkt za majico v hrbet in na sveže napudran nos :mad:
* me mika ena zadeva, ki se je načeloma ne grem, ampak je nevarnost, da se bom opekla, ker vem, da je on zaprta knjiga in zakompleksan; karakterno precej podoben meni in pri dveh takih na kupu… najverjetneje se ne bi dobro končalo; po drugi strani pa mi je v njegovi družbi zelo prijetno....kdo bi vedel...
*imam zelo očitne trust issues, okoli mene se menja veliko ljudi, ostane pa noben – who nows why:S? posledično nisem sposobna biti prijateljica (kaj šele punca) ali se kakorkoli navezati na nekoga, bedarija;
*mogoče je tole vseeno dobra lastnost, ker se v življenju ni dobro preveč navezati na nekoga, ker je vsaka stvar minljiva, ljudje pridejo in grejo (umrejo), to je normalen proces, in če tega ne sprejmeš, trpiš za brezveze;

Facit:

precej nerodnen začetek leta, v prvih nekaj dneh mi je uspelo pokvariti telefon, izgubiti denar, spraviti čigumi v lase, zažgati kavo za celotno upravo, se izolirati od redkih "prijateljev" in ostati v mrzlem. Slabše je lahko vedno. :D
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 18. Jan. 2013 12:20

Priznam da:
... sem opravila en kolokvij. sicer mi niso všeč ocene, ampak jbg. se bom za izpit bolj naučila. za drugega pa še kar ni rezultatov :(
... sem obljubila, da bom eno stvar oddala do danes, ampak se še vedno nisem spravila je delat. si bom zdele skuhala še eno kavico, jo v miru spila in potem začnem.
... zadnje par dni mi moje življenje ni všeč. se vidi, da imam pms. samo kadar imam pms razmišljam o tem, kako bi bilo fajn imeti nekoga posebnega.
... vedno bolj se poigravam z idejo o erasmus praksi. če bi bilo tako, kot sem si zamislila, bi bilo super fajn :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Jan. 2013 12:28

...
Zadnjič spremenil emanuela, dne 05. Mar. 2014 22:17, skupaj popravljeno 1 krat.
The world is as you are.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 18. Jan. 2013 19:10

-Mi je blo tak fajn na maturantskem plesu da bi ga mela vsak vikend, zdej pa ko gledam slike in vidim kako obupno sem se zredila mi je vse minilo :(
-Je moja teta edina kvarila vzdušje tam.
-Je moja samozavest na nuli zaradi teh slik. Jao nočem videt še DVD-ja.
-It's going to be alright.
-Tega vikenda, ki smo ga meli do torka, ne bom pozabla.
-Mi ni več za ven hodit, ker se v naši družbi zadnje čase večinoma bedira. Rajši doma spim, kot pa da sem naslednji dan cela mačkasta pa mi je žal da sem sploh kam šla.
-Moje ocene :x lahko bi se začela učit ne..
...
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 19. Jan. 2013 12:34

-Mi je blo tak fajn na maturantskem plesu da bi ga mela vsak vikend, zdej pa ko gledam slike in vidim kako obupno sem se zredila mi je vse minilo sad


naj ti bojo te slike zagon, da spremeniš svoje prehranjevalne navade...? vsakič, ko boš hotla jest nekaj sladkega, mastnega, mej u mislih te slike? jaz trenutno isto počnem, ker sem se od srednješolskih dni tudi precej zredila. in pomaga - minus dve kili (ni veliko, je pa začetek). sam ne se smilit sama sebi!! sicer pa kaj. tudi če si se zredila, b000h00.

- dobila sem obvestilo o prispeli pošiljki za štipendijo! upam, da je vse ok in da mi bodo upoštevali dodatek za bivanje!
- izkoristila bom dan, da grem malo na sprehod, ker je res zelo lep dan.
- včeraj sem začela s prostovoljnim delom.
- imela sem neke seksi sanje o enem kolegu. svašta. zbudila sem cela zmedena in prijetno vznemirjena.
- ne vem več, kaj bi priznala :D držte pesti d bo vse ok z odločbo ;)
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 19. Jan. 2013 18:24

*da je sobota zvečer jaz pa delam analize angleških člankov, fun fun fuuuun...not!! :D
*da me čaka naporen teden oz. kar dva ampak če mi rata vse zrihtat bo pa mesec dni skor fraaaj... fino, kul. :cool:
*da spet zatišje... ampak se mi ne da baš ukvarjat zdajle s tem, upam da drgač vse štima.
*da gremo delat, se vidi da se mi nič ne da ko skos na forum hodim čekirat kaj je novega. :)
Yada, yada, yada...
lady gumica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 12. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lady gumica » 19. Jan. 2013 19:22

- da sem se najdela pasulja :) :O

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot], Google Adsense [Bot]