Starejši moški in mlajša ženska

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ciklamca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 31. 8. 2004
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ciklamca » 31. Avg. 2004 15:53

punce mene pa zanima kolk let starejše moške al pa obratno tolerirate...oziroma do kolk let so lahko starejši al pa obratn! sama sm trenutno res u eni zelooooo nerodni situaciji, ker mam rada kr fejst starejšga moškga.(sam kva k je prvi k'se lahk normaln z nemu pogovarjam prav o vsem) :?:
madzarka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 31. 8. 2004
Kraj: Lendava

Neprebrana objavaNapisal/-a madzarka » 31. Avg. 2004 16:21

oj! sem nova v "e-cosmu". sem pa na istem s tabo, ker mam rajši starejše tipe ko pa mlajše. sama sem stara 20, moj tip pa 11 let starejši. kolegi so strari od 25 naprej. tud meni se zdi, da se je z starejšimi dosti bolj pametno pogovarjat, kot pa z mlajšimi, čeprav so tudi oni včasih obupni...
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 31. Avg. 2004 17:07

meni je vreji če so 2-3 leta starejši. med prijatelji imam same take in se s takimi ful dobro razumem. pa tudi moj fant je starješi za 2 leti pa pol od mene.
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
ciklamca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 31. 8. 2004
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ciklamca » 31. Avg. 2004 20:11

ja kva js vem, sam se res ful laži pogovarjaš s starejšimi tipi. Mrbit so mi pa všeč zato ker sem že celo življenje v krogu ljudi, ki so vsaj za 10, 15 let starejši od mene in posledično zato nikol nisem mela 'tapravga' otroštva. Maš pa prov madzarka tud starejši so včasih obupni ampak se ji da veliko lažje prebavit kot pa mlajše.
Uporabniški avatar
nusha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 4. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nusha » 31. Avg. 2004 23:20

hm...jz sm stara 16...moj fant 24...drugi s katerimi sem bla so bli nekje od 20-28 razpona...pa sej ni problem da bi hotla met tok starejše ampak enostavno z njimi najbolš funkcioniram in tud samo starejši me osvajajo...imam pa tudi kolega ki je enkrat starejši od mene...
nevem...men se leta ne zdijo ovira, tako kot pri kolegih kot tudi pri fantih...motile bi me pa kakšne skrajnosti...30+ in tko...

lp :wink:
Uporabniški avatar
Kali
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 1. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kali » 01. Sep. 2004 1:39

V bistvu ni važno, vsaj po 17 nekje ne več... no malce čudno je če 13-letnica hodi z 20 letnikom, ni pa več čudno če ima 17 letnica 24-letnega ali več čeprav gre za isto satrostno razliko, mislim da mi ni treba razlagati zakaj. Leta ne igrajo velike vloge, ker ti ni zagotovilo da bo starejši tip tudi zrelejši, vsaj ne vedno... Pomembna je mentalna starost tvoja in njegova, ta je odvisna od izkušenj in stvari ki jih doživiš in se jih naučiš in oblikujejo tvoj pogled na svet. Tako je mogoče da je kakšen 15 letnik mentalno bolj dozorel kot nek 20, isto je pri ženskah, tako da se je pri tem bedno ozirati na starostne okvire, ampak rajši po ambicijah, ciljih in pogledih na svet, če se z njim ujameš na nekaj področjih lahko na drugih rasteta skupaj, pač izpopolnujeta en drugega. Meni se je zgodilo da sem hodila z 2 leti mlajšim in sem se znjim veliko bolje ujela kot kasneje z 5 let starejšim. Je pa problem zakaj včasih zveza z maljšim ali iste starosti ne uspe v tem, da se moški pogosto počutijo ogrožene, če vpričo njih izpademo pametnejše in izkušenejše in to se lahko dogaja če imajo starejšo žensko.Tudi zato moški vedno rajši gledajo za mlajšimi, da imajo nekaj "prednosti" in da izpadejo pametnejši, ženske pa pač padamo na to...
Uporabniški avatar
Flaškica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Flaškica » 01. Sep. 2004 7:22

Kolko strejši pa je? Kot oče ali dedek? :roll:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 01. Sep. 2004 8:25

V ljubezni leta niso pomembna. Če se imata dva rada, se razumeta, spoštujeta in medsebojno zaupata, potem je lahko tudi starostna razlika velika.
No pa da ne bom preveč dolgovezla, se čist strinjam z Kali
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 01. Sep. 2004 8:31

moj lubi je tudi 3 leta mlajši.

Ampka, kjer je ljubezen, leta niso ovira... no ja, če bi kakšna 14 letna bila s 30 ali več letnim, je pa že malo 'čudno'.... sicer pa starejši kot si, bolj so leta nepomembna. :D
*I love sunshine*
Uporabniški avatar
Mrs. Smiley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 26. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs. Smiley » 01. Sep. 2004 8:57

Moj dragi je od mene mlajši 4 mesece.

Ima pa moj brat 3 leta starejše dekle, pa sta skupaj že štiri leta in jima starostna razlika ne predstavlja nikakršne ovire. :razz:
Uporabniški avatar
butterfly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 30. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a butterfly » 01. Sep. 2004 10:41

js imam 14 let starejšega in moram povedat, da super funkcionirava v vseh pogledih... na začetku (pa še zdaj včasih s tistimi, ki jih na novo spoznavam) sem se edino neprijetno počutila v družbi njegovih prijateljev, ker sem imela občutek, da me imajo za "smrkljo"... zdaj mi je pa že kr kul... :wink:
cukr
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 1. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr » 01. Sep. 2004 10:58

Mislim, da je čisto sprejemljivo, da se zaljubiš v starejšega moškega, samo ne vem pa kako potem ta zveza dalje funkcionira.


Jaz sem bila tudi v podobni situaciji, s tem, da med nama ni šlo za ljubezen. Bistveni cilj obema je bil seks in to strast sva tudi strogo ločila od ljubezni. Bil pa je starejši 16 let. Ni mi žal te izkušnje, kajti tisti trenutek je bil nabit z nepopisno strastjo. Še zdaj se občasno zmeniva za ta najin skrivni "sadovnjak poln čudovitih sadežev."
Uporabniški avatar
želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a želvica » 01. Sep. 2004 11:41

po mojem razlika v letih sploh ni pomembna. sama imam raje starejše tam od 3 - 7 let, samo če ti pa je všeč kdo mlaši ali pa ful starejši - pa kaj! razlika v letih je čisto relativna, vsak pa bo s tistim, s katerim se najbolje počuti in razume.
garfild lady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a garfild lady » 01. Sep. 2004 12:04

Hmm... Jst sm stara 19 let, moj luby pa 30!!!Ampak mu sploh ne zgleda, da jih ma tolk, vsi recejo da mu zgleda 25, 26... Drgac pa mislim, da so starejsi bolj zreli, razumevajoci, majo ze kr velik izkusenj v lajfu....
Uporabniški avatar
sončica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sončica » 01. Sep. 2004 13:12

Moj je tudi eno leto mlajši od mene, pa je v nekaterih pogledih bolj resen, kot pa jaz. Po moje leta niso ovira! Če imaš nekoga rad, ti to ne predstavlja ovir.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov