V kom je problem?Jaz ali on?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 19. Dec. 2010 22:37

Živjo! no mene pa zanima če se je kateri že zgodilo kaj podobnega. V tujini na počitnicah sem spoznala fanta. Med nama je naredil klik že na prvi pogled. Bila je neka neopisna kemija in nenormalna privlačnost. Spoznala pa sva se u baru kjer on dela. Po koncu njegovega dela sva se dobila v klubu kjer sva plesala in flirtala konstantno. Potem sva se poljubila in enostavno nisva mogla zdržat da se ne bi dala dol. Jaz sem sicer bila devica, ampak sem si tudi jaz želela in sem bla popolnoma sproščena. Njemu pa nisem omenila tega. Vprašal me je samo zakaj krvavim in sem se delala kitajca :D pač nism mogla reč zakaj. no potem sva se še zabavala v eni diskoteki, pospremil me je domov, se poslovila in šla vsak po svoje. Omenil je da mu je bil všeč sex in vse ampak da sm krvavela. ta dan sem jaz šla drugo mesto. Nenadno so nam po 2 dneh odpovedali let za 2 dni in sem se vrnila nazaj v isto mesto. Bil je zelo presenečen ko me je videl in hkrati tudi vesel. To noč sva spet bila skupaj, potem me je odpeljal domov in sem pri njem prespala. Drug dan me je pospremil v apartma in vsak je šel po svoje. Zvečer me je prosil da spet pridem v bar kjer dela. Zmenila sva se da ga počakam v drugem baru. Po dolgem čakanju se je prikazal in rekel da se dobiva zunaj. Pridem ven in ni ga več čeprav je vedel da se zadnjič vidiva. Ko sva se spoznala ni vedel da sem turistka. Ko sm mu rekla da grem je bil celo rahlo užaljen. Ves čas je bil ful prijazen, ustrežljiv, predstavljal me prijateljem in rekel da drugo leto ko pridem tam bova skupi živela...Dala sem mu svoj fb toda me ni dodal zato sem jaz njega. Noče mi niti odgovarjat al karkoli. zakaj sm se mu tolko zamerila? je razlog ta da se mu je šlo sam za sex, al da mu ni bil všeč sex al pa jaz?
Zadnjič spremenil mateja, dne 19. Dec. 2010 23:58, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Dec. 2010 22:40

je kmalu našel kakšno drugo matejo, tebe se pa verjetno niti spomni ne več... :)
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 19. Dec. 2010 22:41

Hotel je seks, dobil je seks. Moving on.
Because I can.
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 19. Dec. 2010 22:45

tudi jaz sm takšnega mišljenja, čeprav ni mi jasno zakaj se je tolko trudu polj okrog mene? ker noben drug se še ni tolko?lahko bi me pač že po prvi noči odkantal in konc.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Dec. 2010 22:46

Hja..pač je hotel seksat še enkrat.. :D ne štekam kakšen trud..flirtanje ipd. je pač tud njemu pasalo..ko mu ni več je odnehal..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Dec. 2010 22:47

kondome sta natikala? :)
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 19. Dec. 2010 22:51

No hvala punce za odgovor...Sej v bistvu sm že sama vedla ampak sm hotla drugo mnenje. Enkrat neumna, drugič ne več ;)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Dec. 2010 22:52

hvala za punco... :D

tudi drugič boš nasedla, če bo taprav tip, boš čisto mehka....rešilo te bo edino to, da bo imel resne namene... :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Dec. 2010 22:52

Nevem zakaj bi se mela za neumno. Pač blo ti je do njega, čutla si, da moraš to nrdit, uživala si..hey, pa ne da si res načrtovala neko resno zvezo? :) Pač ohran dobr spomin na to, ker si se navsezadnje mela fino. Zdj pa move on.
It was forever..but it didnt last long..
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 19. Dec. 2010 22:55

Ma ne...nism mela resnih namenov...sam sm se vseeno spraševala kaj za klinca se je naenkrat zgodilo in je zginu :) drugač pa ja itq da sm se mela fajn :)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Dec. 2010 23:00

si mu nataknila kondom? ker verjetno nisi edina, v katero je namakal.. :)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 19. Dec. 2010 23:05

in večno se boš spominjala, da si dala nedolžnost enemu kelnaru, ki te je odjebo najhitreje možno... bravo mateja!
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Dec. 2010 23:06

Ok Dioniz, kva je problem? :D dala je nedolžnost tistmu, ktermu je hotla dat! Pač je hotla takrat seksat z njim, ni niti sanjala o resni zvezi, kokr je sama rekla, zakaj je potem "omg kelnarju si dala, k te je odjebu" :D pač..hotla je tko, uživala je..wtfuck, zakaj bi se počutla slabo?
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Dec. 2010 23:07

^^ne vem, zakaj imam občutek, da je štajerka... :D :D :D :D
mateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja » 19. Dec. 2010 23:10

ja, sm dala nedolžnost njemu ker mi je takrat pasalo...drugač pa nedolžnosti jaz nism pripisovala takega pompa kot večina žensk...edina slaba stvar ki jo je to potegnlo za sabo je ta da sm se zatrapala in zdj rabim čas da prebolim...sicer mi ni jasno kako mi je ratalo se tuk na hitro zatrapat ampak dobro...je pač tipičen primer casanove ki te u izi obrne;)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron