Moja nenavadna ljubezenska zgodba

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

gingin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 10. 2. 2009
Kraj: Fredrikstad-Norway

Neprebrana objavaNapisal/-a gingin » 11. Mar. 2009 10:27

Okay to se je zgodilo v letu 2008 in sicer 14 decembra.
Ko sem chetala na facebooku sem iskala prijatelja,ki živi na Norveški.Nakar sem ga našla in prosila za reqest.Nato,ko je odgovoril sem opazila da ni ta pravi,ker ima eno črko več v imenu in seveda tudi po sliki.Ko sva se prvič predstavila kdo je kdo in ko sva ugotovila da se ne poznava, sva vseeno kar nadeljevala s chetom:). Bilo je že nevzdržno kdaj bova lahko zopet chetala.Vsakič je postajalo bolj in bolj zanimivo,nakar sva chetala od 18 ure zvečer do 6 ure zjutraj.Bilo je nekaj posebnega.Ko se je tako tudi nadeljevalo so čustva postajala močnejša kot še nikoli,kot prva zaljubljenost in Hej bila je zaljubljenost...zdelo se mi je da človeka poznam kot da bi bila že od nekdaj skupaj.Ko sva se pogovarjala sva v hecu omenila če bi se obiskala,nato sem jaz potrdila ja zakaj pa ne? ..in sem že bila na poti k njemu...
Pridem na letališče v Oslo ,kjer me je pričakal in sva se zmenila ko prispem da se takoj poljubiva po francosko brez kakršnihkoli besed: Bil je čudovit poljub! Nato sva šla proti avtu in se držala za roke..ves čas sva se vedla kot da sva že nekaj let skupaj..bil je božični čas ki sem ga preživela z njegovo družino.Novo leto pri njegovemu naj kolegu,koder me je tudi zaprosil:).Seveda sem pritrdila,toda vseeno sem mogla oditi domov...saj imamv slov. službo .,prijatelje.,vse stvari...No ko sem prišla domov sem že razmišljala kdaj grem nazaj...in se je zgodilo..v službi sem dala odpoved...pposlovila od prijateljev..delala na veliko v baru da sem kaj zaslužila samo za to potovanje..Prišel je k meni v slov.,spoznal mojo družino in vsi so ga takoj vzljubili..Z mojim avtom sva se čez dva dni odpravila proti Norveški..bila je dolga in težka vožnja..
Toda prispela sva varno in kar hitro.

Sedaj sem tukaj..novo okolje novi ljudje in moški,ki ga resnično ljubim.Našla sva se zelo na nenavaden način in ljubezen preko interneta..nikdar ne bi verjela v to,če se meni nebi to zgodilo.Konec tega meseca naju čaka poroka, katere se zelooo veselim.
Pogrešam mojo družino in mojo naj prijateljico in ja je težko ko si sam...samo ko sva skupaj je vse prečudovito..je moj naboljši prijatelj in moj zaročenec..nobene skrivnosti, iskrena čustva in preprostost ter domačnost. Pred njemu sem čisto preprosta nič ne skrivam vse je tako kot da sva že stari zakonski par..in redko se dobi da se čustva v enaki meri ali celo več tudi vračajo..in vesela in hvaležna sem da sem to našla..seveda je potrebno nekaj poguma in ogromno solz,ko zapustiš svoje najbližje.



Če ima katera podobno zgodbico so me sama ušesa in oči;)

lepo bodite in srečo vsem v ljubezni
Kjer koli se trenutno nahajaš
na lestvici tvojih
izkoriščenih ustvarjalnih zmogljivostih,
vedno lahko potolčeš tvoj
že doseženi osebni rekord.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 11. Mar. 2009 10:34

ja zanimivo, kot filmska pravljica. polega tega je on 20 let starejši od tebe,pa sedaj enkrat se bosta poročila,ne?
jest ti samo rečem, da si ful pogumna,da si kr tkole na hitrco šla...vama pa želim vso srečo :wink:
gingin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 10. 2. 2009
Kraj: Fredrikstad-Norway

Neprebrana objavaNapisal/-a gingin » 11. Mar. 2009 10:40

res je,je starejši :)

hvala :lol:
Kjer koli se trenutno nahajaš
na lestvici tvojih
izkoriščenih ustvarjalnih zmogljivostih,
vedno lahko potolčeš tvoj
že doseženi osebni rekord.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 11. Mar. 2009 11:19

srecna zate,in drzim pesti za naprej.
meni osebno se mi zdi fuuuuuuul prehitro..tipa sploh ne poznas :( pa tud, se mi zdi,da ce tko hitis,zamudis pou zabave...
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 11. Mar. 2009 11:29

Čestitam in ti želim vse lepo še naprej. Vidva sta dokaz, da se pravljice še dogajajo :)
I am not an enigma, just a contradiction!
gingin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 10. 2. 2009
Kraj: Fredrikstad-Norway

Neprebrana objavaNapisal/-a gingin » 11. Mar. 2009 11:31

to je tako...čist odvisno od vsakega posameznika in njihovega pogleda na to...lahko nekoga spoznavaš celo življenje ali pa takoj...s tem da nikoli in nikdar ne moreš človeka 100% spoznat...

lahko pa živiš in delaš tako kot čutiš..in se prepustiš:)
s tem da imam že za sabo kr dost žura in zabave..nism potrebna non stop žurov...je pa lepše če se zabavaš in uživaš v dvoje ;)

itak se pa vsak posameznik odloča o tem kdaj,kje in kako..in hvalabogu smo si različni,drgač bi blo na svetu tak dolgcajt


hvala ti :lol:
Kjer koli se trenutno nahajaš
na lestvici tvojih
izkoriščenih ustvarjalnih zmogljivostih,
vedno lahko potolčeš tvoj
že doseženi osebni rekord.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 11. Mar. 2009 11:32

prinzessin napisal/-a:Vidva sta dokaz, da se pravljice še dogajajo :)


Mislim,da je za take izjave se fajn prezgodi ;)
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 11. Mar. 2009 11:36

gingin napisal/-a:to je tako...čist odvisno od vsakega posameznika in njihovega pogleda na to...lahko nekoga spoznavaš celo življenje ali pa takoj...s tem da nikoli in nikdar ne moreš človeka 100% spoznat...

lahko pa živiš in delaš tako kot čutiš..in se prepustiš:)
s tem da imam že za sabo kr dost žura in zabave..nism potrebna non stop žurov...je pa lepše če se zabavaš in uživaš v dvoje ;)

itak se pa vsak posameznik odloča o tem kdaj,kje in kako..in hvalabogu smo si različni,drgač bi blo na svetu tak dolgcajt


to se strinjam,ja..cloveka res nikol ne popolnoma spoznas!in hvala bogu,da smo si razlicni..ti sama ves kk je zate najboljs,kake so tvoje zelje in sanje..in itak,da ti zelim,da se uresnicijo in trajajo :)

jst sm pac bolj previdna..ce bi se z vsakim,s katerim mi je blo prve 3mesce sanjsko porocila..hmm,bi mela ze par locitev za sabo ;)
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 11. Mar. 2009 11:50

ma vsaka ti cast da upas jet tok delc stran pa kr pol use tok na hitr...

ok jez sm ful proti toook starejsim tipom pa tut mislm da to je tek na kradke proge je pa res da on je tujec in je to cist neki druzga k en tok str naprimer slovenc!!!!

ja upam da ti uspe ane :D

drgac pa k so te zanimale take zgodbe:d kolegica iz pararelke iz sredne sole k je bla mal strejsa od mene k je takoj po srednji soli sla za go-go plesalko in je na eni zabavi spoznala enga modela strga okol 40 let (ona je mela takrat pac 19 let) in je sla pol z njim v ZDA. (on je biu dost pr kesu, ločen, meu dva mejhna otroka, ki sta zivela pri njegovi biusi, ona pa je ze imela novega moza)

ampak stvar je bla taka eno leto je blo fenomenalno, pol je pa zadeva ubistvu zacela skripat ker ona ni vec zdrzala brez svojih domacih pa ful je pogresala frende in mu najedala da nej gresta zivet v slo, on je meu pa tm pac prevec biznisa in bi stem use zgubu ukvarju se je pa z menegerstvom.

in tko so se njuna zveza koncala! mislm da se se kdaj pa kdaj slis z njem ampak to je pa to. ostale so ji pa ful velke izkusne sam nikol vec se pa nebi vezala na tak nacin!
Uporabniški avatar
taššek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 11. 5. 2008
Kraj: okolica Ptuja (Spuhlja)

Neprebrana objavaNapisal/-a taššek » 11. Mar. 2009 11:56

čestitke, in veliko srečnih trenutkov skupaj :D Ja ta zgodba je pa res kot iz kakšne pravljivce ampak pravljice v 21. stoletju .. :D
* you are like a dRug to me, like my own personaL brand oF heroin !
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 11. Mar. 2009 12:00

Meni bi bla začetna zgodba romantična in "vsaka čast", če bi jo pripovedovala oseba, ki je že 50 let - kljub vzponom in padcem srečno poročena.

Tako pa je moja prva reakcija "uh, se boš še tepla po glavi". :? Menim, da spadam med realne ljudi in česa takega ne bi storila. 20 let starejši tip me ne bi že v štartu zanimal, če bi bil mlajši pa bi počakala s potovanjem k njemu. Sploh pa se ne bi zaročila potem, ko sva preživela komaj kak teden skupaj. Zaljubljenost je tako lep občutek, tako lepo obdobje a kaj, ko mine in čeprav preklopi na močno ljubezen, znajo napake iz zaljubljenega obdobja še fino bolet.

Pa te ne napadam osebno, je samo moj komentar na dogajanje. In ne pravim, da se meni to ne bi moglo nikdar zgodit - zarečenega kruha se največ poje' - a močno dvomim, da bi se komu pustila tako zmešat. Tudi če bi se, bi namenoma bila pazljiva in oprezna.
Imaš, da me vikaš!
plima
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 11. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a plima » 11. Mar. 2009 12:29

Pa je res v ljubezni vse mogoče. Hvala za to tvojo romantično zgodbo. Kot balzam je za mojo dušo. UŽIVAJTA!!!!
gingin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 10. 2. 2009
Kraj: Fredrikstad-Norway

Neprebrana objavaNapisal/-a gingin » 11. Mar. 2009 12:42

hvala plima :)

tudi za naju je pravi balzam,glede na to da nobeden od naju ni imel
take izkušnje in taka močna čustva...sedaj se samo še prepuščava užitkom
in v vsakem skupnem trenutku ki nama je dan

lepo bodi
Kjer koli se trenutno nahajaš
na lestvici tvojih
izkoriščenih ustvarjalnih zmogljivostih,
vedno lahko potolčeš tvoj
že doseženi osebni rekord.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 11. Mar. 2009 12:44

Meni bi se z njegovim vprašanjem o poroki takoj ustavilo. Naj gojim še tako močna čustva - da me zasnubi po tako kratkem času, bi me pomoje minilo vse. Majčkeno nerealno in predvsem prenagljeno, no...

Je pa to zgodba za vnuke, ja, moram priznat :) - upam, da jo boš res pripovedovala čez toliko in toliko let - brez grenkega priokusa.
gingin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 10. 2. 2009
Kraj: Fredrikstad-Norway

Neprebrana objavaNapisal/-a gingin » 11. Mar. 2009 12:48

hvala :lol:
tudi midva upava tako :wink:
Kjer koli se trenutno nahajaš
na lestvici tvojih
izkoriščenih ustvarjalnih zmogljivostih,
vedno lahko potolčeš tvoj
že doseženi osebni rekord.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov