Zakaj vas je zapustil fant?? :)

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
missT*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a missT* » 21. Jun. 2008 10:35

No, glede na to, da imamo temo zakaj ste ve zapustile fanta, mislim, da bi bilo dobro, da bi imele še to - zakaj vas je zapustil fant. Mogoče zaradi ljubosumja, razdalje, druge ali ker je ljubezen pač minila?

Pa pač povejte koliko časa je trajala zveza,... in seveda zakaj vas je zapustil??

In kot je rekla že Kasiopeia, me zanima, kako iskreno boste (bomo :) ) odgovarjale.
Uporabniški avatar
Lillu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 176
Na forumu od: 18. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lillu » 21. Jun. 2008 11:27

Zapustu me je sam en, ker sm ga prevarala :oops: stara sm bla 14-15let in itak da takrat še neveš gdo ti je všeč pa gdo ne, pa vse bi rade sprobale :D

skratka vse skupi je blo tko, da sem hodila s tem fantom, ampak mi je bil všeč drug, in mi je moj kolega zrihtu tega k mi je bil všeč, in lih k sva se zalizlna je moj fant to vidu..lih tist moment je mim pršu (živel smo pa vsi v istem kraju, ubistvu smo bli družba) ..
"Life is too precious to worry about stupid things. So have fun, fall in love...Say what you want to say, do what you want to do. Regret nothing & don't let people who don't matter bring you down !!! "
ellen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 11. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ellen » 21. Jun. 2008 11:44

mene še noben ni pusto, ne vem, mogoče jih pritegne moja glava, ki ni ravno šupava. No, včasih ima tudi ona temne trenutke.
Uporabniški avatar
habibi7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a habibi7 » 21. Jun. 2008 11:47

Me še noben ni (upam da me zdajšnji nikol nau, ker je the one).
tinchy18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Zasavje

Neprebrana objavaNapisal/-a tinchy18 » 21. Jun. 2008 13:13

Mene je do zdaj samo eden pustil, kot razlog je pa navedel da sem preveč otročja :lol: (sem se fajn nasmejala tej njegovi izjavi, pa vsi ki naju poznajo tudi, ker vejo kdo od naju je bolj otročji :D )
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 21. Jun. 2008 13:52

Hmm... Pa mene ni pa nuben pustu... Vedno sem bla jaz tista, ki sem hotla prej zvezo končat, ker pač to ni blo to (pa če je blo to to, sem si neki zmisla, da ni blo to to), z enim, s kerim sem mela tut najdalšjo (in resno) zvezo sva šla bolj ali manj kompromisno narazn. Sicer z ognjem in strelami in jezo na začetku, ampak na koncu pač sva se odločla, da nebo šlo.
Če bi mene ded pusto bi bil razlog : s toto ni za zdržat :rofl: .
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 21. Jun. 2008 14:30

mane tut še ni noben pustu. zgleda so tipi na tem področju manj odločni od nas :D
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 21. Jun. 2008 14:33

hmm...mene je pustil, ker je po treh mesecih pač nekako ugotovil, da sploh ni zaljubljen vame. Da sem super in vse, sam da ni čustev. Si moreš predstavljat, da tko tri mesece je vse kul, kot da sva super zaljubljena, pol pa en dan pride pa reče, no go, sploh nism zaljubljen vate :motz:
Uporabniški avatar
cherrypie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a cherrypie » 21. Jun. 2008 14:57

Eden zato, ker se je menda premislu oz. je ugotovil da kao njemu ni to to (po tem ko sm js nekoga pustila, ko me je on osvaju sto na uro...sva bla skup 1 mesec...in potem si premisl :x ...no sej, zdej mu je pa žal) ostale sm se mi zdi vse jst
No, honestly, I am dumb. Most of the time I'm playing smart
branchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 25. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a branchy » 21. Jun. 2008 15:12

vrjetn si je najdu kako drugo.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 21. Jun. 2008 15:59

Pustu me je do zdj eden. Pa še to ni blo nč resnega, bla sem sam noro zalublena vanga in sm rabla skor eno leto da sm ga pozabla.
Takt sm bla stara 16 let in smo itak hodil sam tko mal..pač da si meu punco/fanta.
Enkat mi je reku da sm jst punca s katero bi se poroču :lol: , sam je reku da je pol ugotovu da je še premlad za resno zvezo in da bi rad še s kero drugo probu..in tko sva šla narazn. Sem prov vesela, ker šele zdj vidm kakšn idiot od fanta je bil on. Take stvari se mi je zlagov da skor vrjetn ne moreš res.
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 21. Jun. 2008 15:59

habibi7 napisal/-a:Me še noben ni (upam da me zdajšnji nikol nau, ker je the one).


isto je pri meni. :cool:
“Fashion does not only exists in dresses;
fashion is in the air, it is brought in by the wind,
one feels it coming, breathes it in,
it is in the sky and on the pavement,
it depends on ideas, customs, and happenings” - Coco Chanel
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 21. Jun. 2008 16:06

pustu me je zato, ker je po 2eh mesecih ugotovu, da je zalublen v drugo.
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 21. Jun. 2008 16:12

hm, težko rečem. sem imela primer, ko sva oba en drugega pustila - sva se pač skregala in sva oba hotela končat. jst sem zbolela, on je bil prepričan, da samo fejkam, ker sem lena (in me je zato kao pustil), jst sm pa njega, ker mi ni verjel. se je že prej nabiralo, to je bila pika na i.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 21. Jun. 2008 16:16

mene je bivši pustil po mal več ko 2h letih.. v bistvu je prišlo čist iz jasnega :) imela sva že prej nekaj kriz ko sem tudi jaz hotla končat vse skupaj.. ampak vedno takrat, ko je postajalo spet boljše je on hoto met kr ene pavze in kr nekaj..prvič sem bla še dovovolj nora, ko pa je drugič hoto da bi mela par tednov pavze p se nisem več dala in sem prekinla.. idejo za pavzo pa je dal potem, ko sva se mela cel dan noro in načrtovala, kam greva čez poletje na počitnice..in sva zvečer šla spat in tip pride z tako idejo..mislim res me je prizadelo takrat.
jaz jemljem to, kot da mi je on dal konec kr v bistvu je on končal..za nekaj časa. jaz sem pa to pač naredla trajno :D kr se mi ni dalo več zajebavat.. pol po enem mescu pa je ugotovil kao da sem mu smisel življenja in da mu je žal in nwmkaj vse..ampak mene je že vse minilo in danes sem zelo srečna, da je to naredil kr sem ugotovila, da to zdaleč ni blo več to, da sem bila (vsaj jaz) z njim samo še iz neke navade..nato sem mela kratkotrajno a lepo samsko obdobje in sem prišla skupaj z mojim zdajšnjim srčijem, ki pa upam da mi kaj takega nebo nikoli naredil :)
no onemu bivšemu pa je očitno kr fejst žal, da je tisto takrat naredil kr me še do danes ni prebolel (več ko eno leto).

fantje..cenit nas treba takrat, ko nas imate, ne pa takrat ko ste nas že izpustili..
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov