A še obstajajo moški

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

spelca112
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a spelca112 » 20. Jun. 2008 9:59

POzdravljeni.

Imam en velik problem, sem že samska eno leto in pol. in enostavno ne zdržim več biti sama. Nobenega normalnega tipa zame ni!!!!!!!!!!!!! Lahko tipa spoznam na žurki, pa nič. Lahko grem ven preko neta, nič. JAz več res ne vem kaj naj počnem...včasih imam občutek, da bom ostala kr sama. Pa se potem počutim tak grozno osamljeno, da mi je kriza. POtem si pa mislim, da je moje razmišljanje grozno, da človek ful ne zna ceniti stvari, ki jih ima. ŽAl je tako.

resno sem se začela spraševati ali bom najdla kje tipa, ki bo zame pravi. NO saj vem da morajo biti kom promisi in to. vendar....

S.
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 20. Jun. 2008 10:06

Mogoče pa je problem v tebi in ne v tipih.
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 20. Jun. 2008 10:26

najbolše je da se ne obremenjuješ s tem, in boš vidla da se bo življenje samo po sebi polepšalo! :) ne sekiraj se in ne sili se v zmenke, ki ti ne ugajajo. če ti tip pač po zmenku ne ugaja, pač greš naprej. pa bo že prišo tisti pravi, ko bo čas za to!
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 20. Jun. 2008 10:31

Mogoče ti tale tema lahko kej pomaga :) : http://www.cosmopolitan.si/forum/viewto ... 84&start=0

Drgač pa se strinjam z ostalimi puncami, brezveze se je obremenjevat s takilemi rečmi. Uživaj življenje, samo enkrat si mlada, ko bo cajt boš že spoznala perfevt tipa.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 20. Jun. 2008 10:32

Ma brezveze se obremenjevat s temi stvarmi, bos ze naletela na pravega ;)
js sm tud ze celo stoletje single, pa sm happy ker ljubim svojo svobodo
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Kačica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 14. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Kačica » 20. Jun. 2008 10:49

hehe,špelca 123, dobrodošla v klubu....

sem na istem,kot ti,oziroma pri meni je tako, da me je en tok namedel, da zame noben drug ne obstaja, ampak to je že druga zgodba.

Se pa strinjam, da je zelo težko spoznat enga normalnega tipa, opažam,da nas obkrožajo samo še kekci........
Kačica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 14. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Kačica » 20. Jun. 2008 10:50

aja špelca 112, ne 123, napaka
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Jun. 2008 11:06

Bumerang napisal/-a:Mogoče pa je problem v tebi in ne v tipih.


Zakaj bi bil pa v komurkoli problem? :gruebel:
pač še ni mimo prišel nekdo ki bi ji zatresel noge in tle ona ni nč kriva.

drgač pa ja ko bo prišel bo..obremenjevat se stem pa iskat neki, je brezveze.ko bo, bo, do takrat pa uživaj samsko življenje :)
spelca112
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a spelca112 » 20. Jun. 2008 11:13

Saj načeloma nimam nič proti samskosti, vendar se človek definitivno naveliča... pa nekako ne verjamem tem floskulam ko bo prišel bo prišel, treba je še marsikaj drugega kot da samo pride....

nekako sem naveličana, da je vedno al sem jaz zaljubljena in on ne ali je on zaljubljen in jaz ne. Kdaj že bova oba zaljubljena??

NO al pa je scena, da se izkaže da ima punco...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 20. Jun. 2008 11:14

In ZAKAJ rabiš fanta? :P Ja, to je problem, ali 'problem', ko ne znamo biti sami s seboj in rabimo nekoga ob sebi, ki nas bo imel rad in nas razvajal, da se bomo počutili ljudje in ne bomo več tako neskončno osamljeni... Samota prihaja iz tebe, ne iz tega, koliko ljudi te obkroža.

Fantje seveda še obstajajo. Ampak je tako, da ko nekaj iščeš, tega najverjetneje ne boš našel. Verjetno je tudi tvoja energija, ki jo oddajaš, obupana in 'odbija' prave moške, ter privlači napačne. Ko boš sama sebi dovolj, boš zadovoljna s svojim življenjem in ne boš obupano rabila tipa; takrat ga boš spoznala. Zlajnano, a res.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
spelca112
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a spelca112 » 20. Jun. 2008 11:20

g00fy_qa mislim, da je razmišljanje pri zgodnjih dvajsetih malo drugačno kot pri poznih dvajsetih.

Ni problem v tem, da si nekdo obupano želi tipa. Ker če bi si za obupano želela, samo d aimam tipa, bi ga imela. Verjemi mi. Ampak želim si tipa, ki me bo privlačil in bodo metuljčki....nasmehi, pogledi, iskrice.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Jun. 2008 11:26

spelca112 napisal/-a:Saj načeloma nimam nič proti samskosti, vendar se človek definitivno naveliča... pa nekako ne verjamem tem floskulam ko bo prišel bo prišel, treba je še marsikaj drugega kot da samo pride....

nekako sem naveličana, da je vedno al sem jaz zaljubljena in on ne ali je on zaljubljen in jaz ne. Kdaj že bova oba zaljubljena??

NO al pa je scena, da se izkaže da ima punco...


in če si samska ti konec koncev ne preostane druzga, kot da nehaš na tak način razmišljat in se s tem sprijazniš in v tem uživaš.lahko pa seveda nevem, napišeš oglas, da iščeš fanta ali greš na intenzivni lov kamorkoližepač.samo prisilit nekoga v nekej ne moreš.
mislm kako ne verjameš temu če bo prišel bo prišel?konec koncev je povsod tako.če se ti zd, da bi ga morala ti poizskat ga pa poišči :)

mislm, da še zdaleč nisi edino samsko dekle pri 25 letih in s tem še evdno ni nič narobe.Ok, hočeš imet nekoga ob sebi, razumem, ampak da boš pa skos samo sebe "žrla" zakaj ga nimaš, je pa brezveze ker od tega ne boš imela popolnoma nič.

jst sm bla tud samska, tazadnja se dobila resnega fanta v družbi.in me ni motil, sem pač uživala samsko življenje.zdaj uživam pa življenje v doje.če bi sama ostala bi seveda nekaj časa prebolevala zvezo, potem bi pa spet uživala v samskosti.
življenje si moraš enostavno nardit lepo takšno kakršnega trenutno maš.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 20. Jun. 2008 11:32

spelca112 napisal/-a:g00fy_qa mislim, da je razmišljanje pri zgodnjih dvajsetih malo drugačno kot pri poznih dvajsetih.

Načeloma, vendar leta niso vedno odločilna.

spelca112 napisal/-a:Ni problem v tem, da si nekdo obupano želi tipa. Ker če bi si za obupano želela, samo d aimam tipa, bi ga imela. Verjemi mi. Ampak želim si tipa, ki me bo privlačil in bodo metuljčki....nasmehi, pogledi, iskrice.

Vsaj nekaj, nisi ena izmed mnogih, ki imajo tipa samo zato, ker ga 'imajo', potem pa so nesrečne in jokajo in ne vedo kaj je narobe, zakaj on toliko flirta, zakaj se samo prepirata, zakaj so nesrečne, zakaj blabla. Super. :wink:
Na forumu ti bomo bolj težko pomagali s tem, zakaj ne najdeš gospoda pravega. Kar lahko narediš je, da ugotoviš, zakaj je tako. Je kaj s tabo 'narobe', delaš kaj, kar ne bi smela? Iščeš na napačnih mestih?
Jaz še vedno menim, da iščeš preveč. Stara si 25 let in samska; to v današnjem času ni katastrofa. Poskusi iz tega potegniti kar največ. Sedaj je idealna priložnost, da počneš tisto, kar te res, in samo tebe, veseli. Zagotovo je kaj takega. Izkoristi dani čas in se zavedaj, da bo pravi prišel - vedno pride, kajne? Ne išči obupano, imej pa oči vedno odprte.
Sicer se mi ti nasveti zdijo precej plehki, ampak nekako tako naj bi bilo... Dokler boš preveč vneto iskala, boš težko kaj našla. Prepusti se in uživaj v dani situaciji, saj sama veš, da metuljčkov ne moreš izsiliti.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 20. Jun. 2008 11:37

*purple* napisal/-a:Zakaj bi bil pa v komurkoli problem? :gruebel:


ker oddaja tako energijo da išče princa,in potem je finta da sami "osli" greje mimo nje! saj ko bo sama pri sebi spoznala, da je brezveze se obremenjevat s tipi in jih ISKAT bo ljubezen prišla sama od sebe! :)
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 20. Jun. 2008 11:58

se strinjam. ljudje se velikokrat ne zavedamo, da je problem v nas samih.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov