Na vsako vprašanje odgovori "nevem"

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dincy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 8. 6. 2008
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a dincy_ » 09. Jun. 2008 15:30

lep pozdravcek vsem cosmopilitankam :)
no bom kar povedala kaj me muci s fantom sem ze 1 leto
jst ga ljubim bolj kot vse kar imam nacrtujeva skupno prihodnost ampak vsake toliko pride do obdobja ko njemu ni mar za nic odgovor na vsako moje vprasanje je NEVEM to se ponavlja že 3 mesece
2 tedna je vse OK potem pa pride teden ki me podre in nemorem vec izcrpa mi vso energijo
danes pa mi je bilo vsega dovolj poklicala sem ga in ga odprto vprasala ce si želi da bi bla se vedno skupaj in ce ga veseli najina zveza
njegov odgovor je bil nevem
rekla sem mu naj razmisli in se mi javi ko bo vedu

mislim da sem naredila prav saj nisem masina ki bi prenasala vse
saj ko je v tej svoji takoimenovani depresiji je odrezav in rece tudi tisko kar nemisli res je da se mi pozneje opravici ampak vseno boli

ko ga mine je spet tisti moski v katerega sem se zaljubila in ki ga ljubim z vsem srcem

pomagajte mi z kaksnim nasvetom in mi povejte ce sem se prav odlocila prosim

lep pozdravcek vsem :)
dincy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 8. 6. 2008
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a dincy_ » 09. Jun. 2008 15:35

ne nisem njegova prva ljubezen
imel je ze 2 resne zveze
ker sva bila preden sva zacela 3 mesca prijatelja sva se o vsem pa tudi o bivsih iskreno pogovarjala
:)
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 09. Jun. 2008 15:39

Je mogoče on jaz? :lol:

Malo heca, ampak če gledam iz svojega stališča je nekako takole - imam obdobja, ko ne vem kaj bi sama s sabo, kaj šele s kom drugim in izgubim zagona za karkoli in sem takrat čustvena razvalina, tudi do tega pride, da ne vem, če bi sploh še vztrajala (pa ne samo v zvezi), kar nekaj me piči ... In vedno izpusti. In takrat mi ni nikoli jasno, kaj mi je bilo, da sem v vse podvomila ... Pač sem tak človek, da mi razpoloženje precej niha in, če nimam res vseh potreb zadovoljenih, zapadem v neko čudno stanje.

Težko rečem za kaj gre pri tvojem fantu, ampak mogoče je pač precej labilna osebnost. Če je tako, mu moraš povedati, da te blazno utruja in bi rada, da njegove težave rešuje kako drugače, da jih ne preslikava in meša z vajino zvezo in potem se mora sam zavestno počiti po glavi in premisliti, kaj je več vredno - njegova konstantno jadikovanje nad življenjem ali nekdo, ki ga ima ob sebi in to nerad gleda, trpi in mogoče ne bo dolgo vztrajal?

Ljudje smo si različni, če je ljubezen, potem verjamem, da ti zna to zelo dobro pokazati, je pa res, da mora sam ugotoviti, ali težave izvirajo iz njega samega ali je tudi z vama kaj narobe ... in če se da, to popraviti.
dincy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 8. 6. 2008
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a dincy_ » 09. Jun. 2008 16:08

tisočkrat hvala za ta odgovor zdej tudi jast vidim nekaj kar nisem nikoli prej opazila in to je da pade v to stanje ko si nemore privosciti vsega kar si želi in tudi meni nemore materialno dat vsega kar bi si on zelel ker jast nikoli nezahtevam nic vec kot en poljub in objem in ljubezen

tak je vedno ko mu negre vse kot po maslu
hvala ti za tvoj nasvet in verjami da bom poskusila vse samo da bi ga razumela in da bi on razumel mene

verjamem da mi bo uspelo ker se ljubiva

hvala :) :) :)
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 09. Jun. 2008 16:11

Pa srečno! :wink:
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 09. Jun. 2008 16:57

koliko pa sta stara?

ker moje mnenje je, da ima tudi mladost veliko pri tem "nevem". sem mela tudi fanta, ki je tri leta nonstop govoril nevem,ko sem ga vprašala o naju. pač gre za to da mlad človek pri 20+; še resnično ne ve kaj bi rad v življenju. ne ve kaj naj pričakuje, kaj ga še čaka. po mojem je samo to, da resnično ne ve kaj bi rad! zato je pomoje tudi bolše da ne siliš v njega, pa ga zaslišuješ o vaju. ker s tem ga lahko samo še bol oddaljiš od sebe. zato samo uživaj v vajini vezi v tem trenutku. pomembna je sedanjost in ne prihodost čez 20 let! :D
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
_just me_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _just me_ » 09. Jun. 2008 18:25

jooj, ko sm tole brala, sm se spomnla na najino zvezo z bivšim, ki je čist podobna tvoji zgodbi, samo da je men lepga dneva presedlo in sm mu kljub temu da sm ga mela blazno rada, dala konc. Takrat je blo hudo za znort, ampak dans vem da sm naredla prav, ker je blo tipu, ko sva končala čist useen. Takšna je pač moja izkušnja.
Svetujem ti, da se resno pogovorta in naj se zjasne kaj čuti do tebe. Če te ima resnično rad, ti bo na tvoje vprašanje, če si še želi bit s tabo, brez vsakga dvoma odgovoru z JA.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 09. Jun. 2008 19:17

Uf, sam "ne vem" ne smem slišat (kar se tiče naju), kr mam u momentu use dlake u luftu :? .

Ja, sej pridejo slabi dnevi, k bi se najraj u omaru zapru in ostau not dokler beda ne mine, ampak to še ni razlog, da začneš dvomt u partnerja, zvezo, ljubezen na sploh. Sploh če veš, da taki trenutki, dnevi, obdobja, minejo.
Odkar sm zarad svojih "psihoz" in "slabih dni" odgnala osebo, k mi je takrat pomenla največ, se trudm (in pazm), da ne bi spet zašla na stara pota.

Ampak js ne bi bla js, če ne bi po določenem cajtu spet zapadla u svoj začarani krog in nezavedno začela capljat u tisto smer. "Ne vem", "ne vem ", "ne vem ...", ko pa mi je on prvič (in upam, da zadnjič) reku, da ne ve, če se še splača, me je sesul. In sm si oblubla, da nikol več.

Če se mu tovrstna obdobja, ko ne ve, kaj bi s tabo, pogost ponaulajo, tako stanje ne obeta nč kej dobrga. Še vedno si njegova punca, pa tut če ga u službi jeb* šef, če mu je en nabiu auto al pa če je njegova fuzbal ekipa popušila ...

Mogoče bi pomagal, če bi se mal več(krat) pogovarjala o stvareh, k ga morijo, mu probala pomagat al pa saj vedno dala vedet, da si tm, za njega, no matter what. Tok da ve, da ni sam u tem, pa tut če mu lahko pomagaš sam z objemom in tremi kepcami sladoleda.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Temida
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 25. 6. 2007
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Temida » 09. Jun. 2008 19:27

dincy_ napisal/-a:lep pozdravcek vsem cosmopilitankam :)
no bom kar povedala kaj me muci s fantom sem ze 1 leto
jst ga ljubim bolj kot vse kar imam nacrtujeva skupno prihodnost ampak vsake toliko pride do obdobja ko njemu ni mar za nic odgovor na vsako moje vprasanje je NEVEM to se ponavlja že 3 mesece
2 tedna je vse OK potem pa pride teden ki me podre in nemorem vec izcrpa mi vso energijo
danes pa mi je bilo vsega dovolj poklicala sem ga in ga odprto vprasala ce si želi da bi bla se vedno skupaj in ce ga veseli najina zveza
njegov odgovor je bil nevem
rekla sem mu naj razmisli in se mi javi ko bo vedu

mislim da sem naredila prav saj nisem masina ki bi prenasala vse
saj ko je v tej svoji takoimenovani depresiji je odrezav in rece tudi tisko kar nemisli res je da se mi pozneje opravici ampak vseno boli

ko ga mine je spet tisti moski v katerega sem se zaljubila in ki ga ljubim z vsem srcem

pomagajte mi z kaksnim nasvetom in mi povejte ce sem se prav odlocila prosim

lep pozdravcek vsem :)
Prav si nardila. Tud pri men je blo skos "ne vem": a greva kam? "ne vem", a greva tja? " nevem" A ti je blo všeč? "ne vem" vse je blo ne vem. Čist sem bla ob energijo, ampak pol sem le je zbrala tolk, da sem temu "ne vem" nardila konc.
Oglasi se

Samo tisti, ki trpijo, rastejo v lepoto.
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 09. Jun. 2008 19:29

vem da je odgovor ne vem res beden.tvoja naloga je d ugotoviš al res ne ve, al se v to ne poglablja, al mu je vseen, al se mu pa ne da o tej temi.usedta se upraš ga...če bo reku ne vem ga upraš al res ne ve al mu je vseen.rec d ga resno sprašuješ če ne ve...žal ga boš mogla mučt z uprašanji če te ma rad če sploh hoče bit s tabo če...sj veš...in ko se bosta o tem pogovorla bosta točn vedla na čem sta...
pa upam d ugotovita d se mata rada in d on ve d hoče bit s tabo ;)
Uporabniški avatar
Temida
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 25. 6. 2007
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Temida » 09. Jun. 2008 19:30

_vampirk'ca napisal/-a:vem da je odgovor ne vem res beden.tvoja naloga je d ugotoviš al res ne ve, al se v to ne poglablja, al mu je vseen, al se mu pa ne da o tej temi.usedta se upraš ga...če bo reku ne vem ga upraš al res ne ve al mu je vseen.rec d ga resno sprašuješ če ne ve...žal ga boš mogla mučt z uprašanji če te ma rad če sploh hoče bit s tabo če...sj veš...in ko se bosta o tem pogovorla bosta točn vedla na čem sta...
pa upam d ugotovita d se mata rada in d on ve d hoče bit s tabo ;)
Pr men je blo tko, da je bil tko pasiven, da bog pomagej. :?
Oglasi se

Samo tisti, ki trpijo, rastejo v lepoto.
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 09. Jun. 2008 22:40

sovražim besedici: NE VEM!!
j***** kk ne veš... al ja al ne... ne pa, ne vem...
LOVE hurts
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 09. Jun. 2008 23:02

^^ Ja, se strinjam. Ko sm se bla KAO skup z bivsim fantom, sm ga enkrat vprasala ce mu je sploh se do tega da sma skup, pa mi rece "ne vem". Katastrofa. :roll: Drugac pa za avtorco teme - pomoje ni nujno da je ta "ne vem" na vprasanje ce ga se veseli vajina zveza res posledica tega da ne ve kaj bi rad in kaj bi sam s sabo - lahk da je to sam mal olepsan "ne".
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 09. Jun. 2008 23:23

Ta "ne vem" je res grozen. Še bolj pa ubija tišina. Ko ga nekaj vprašaš, pa ti nič ne odgovori. Poznam to ...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 09. Jun. 2008 23:26

A se samo meni ne zdi ta "nevem" nič takega? Sej tud js mojega, ko vprašam npr. kam greva na pijačko, mi reče "nevem", pa mu samo rečem: "Če me imaš rad, mi boš povedu!" :D Potem pa kr takoj odgovori, kaj bi rad.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]