Imam fanta, ljubim drugega

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

natykka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a natykka » 09. Apr. 2008 20:22

živio imam en velik problem. stara sem 19 let in imam fanta skupaj sva že kar nekaj ćasa, vendar sem zaljubljena v nekoga drugega. vem da ni prav da sem z njim če ljubim drugega, vendar sem tako bliže njemu saj sta prijatelja on je star prav toliko kot jaz in ima punco prb. pol leta.
danes sem zvedela da bo postal očka. moje sanjarjenje da bova nekoč skupaj je šlo po gobe. rabim ga nočem da postane oče nočem.. ljubim ga ne smem ga izgubiti. novica me je pretresla ne vem kaj naj nardim um mi pravi naj ga pustim naj ne iščem problemov z njim saj bo čez 9 mesecev imel družino vendar mi srce govori nja mu izlijem čustva. Kaj naj naredim? prosim za kakšen nasvet saj sem z živci na koncu. lp natykka
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 09. Apr. 2008 20:23

Pusti ga pri miru in se rajši bolj posveti svojemu fantu. :)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 09. Apr. 2008 20:25

Če si nočeš narest totalnih bruk, bodi tiho. Mislim, postavi se v njegovo kožo - ves vesel in ponosen, da bo očka, ob sebi ima žensko, ki ga ljubi, potem mu gre pa prijateljeva punca razlagat, da ga ona tud. Dosegla ne boš nič drugega kot posmeh in jezo vseh vpletenih.

Aja, ne ni nobene šanse, da ima v resnici potihem tebe rad in da bo zaradi tebe pustil svojo nosečo punco.
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 09. Apr. 2008 20:26

umiri se, razmisli...predlagam ti da njega pozabiš, saj bi bilo nefer da bi uničil to kar ima, saj bo verjetno kmalu srečen...
imaš svojega fanta...če ga nimaš rada brezveze da si z njim...ni fer.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 09. Apr. 2008 20:27

Če želiš bit "fer" oba pust na miru ;) Prvi si ustvarja družino(lahko tut da se je otrok ponsereču,sam to ni tvoj problem)..z drugim si pa sam zato,da si lahko u bližini unga..Sicr si neumno pot ubrala ;) K poznam velik fantov,k neb nikol bli z žensko svojga prjatla..prej bi mogla bl premišljeno raunat ;)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 09. Apr. 2008 20:32

Lej če prej nisi nč rekla, pol bi blo zdj res grdo, da bi kar koli naredla... Prdobila itak ne boš nč.
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 09. Apr. 2008 20:44

natykka napisal/-a:Kaj naj naredim?


Najprej svetujem, da si prebereš kaj na temo slovnica v slovenskem jeziku.

Kot drugo pa... Pusti sedanjega tipa. Nesramno od tebe, da si z nekom, sanjaš pa, da bi bila s kom drugim. Svojega trenutnega fanta s tem čisto degradiraš. Škoda fanta, sploh ne ve s kakšno punco je.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 09. Apr. 2008 20:45

Pri 19ih bo imel otroka? Svašta.

Sploh ne vem kaj pričakuješ od nas. Pozabi ga? V bistvu oba. Malo več racionalnosti in samonadzora. Kam je šla čustvena inteligenca ...
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 09. Apr. 2008 20:47

Kot so ti že vsi rekli, po moje najboljše da ga pustiš pri miru, razen če tud teb on daje kakšne očitne znake da si mu všeč, čeprav v to dvomim glede na to da bo mel bebico.

Po moje najboljše da tud svojega fanta pustiš in čist prekineš stike z obema.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 09. Apr. 2008 20:49

V zvezi s tem drugim tipom vsekakor ne naredi ničesar, ker pridobila nič ne boš. Kvečjemu boš na izgubi, ker se boš blamirala.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 09. Apr. 2008 21:19

g00fy_qa napisal/-a:Pri 19ih bo imel otroka? Svašta.

Sploh ne vem kaj pričakuješ od nas. Pozabi ga? V bistvu oba. Malo več racionalnosti in samonadzora. Kam je šla čustvena inteligenca ...


Kje si pa to zasledila?
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 09. Apr. 2008 21:53

če čutiš, da je prav da mu poveš ... mu to tud povej ...
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 09. Apr. 2008 22:14

Jz pa menim, da je to izjemno sebično dejanje, če mu bo povedala.. fant je srečen, ma punco in otroka na poti in zdj se mu bo ona izopovedovala in mu delala probleme(ki sigurno bodo, če njegova punca izve) zabrezveze.. In tud grozn nagravžno se mi zdi, da si s sedanjim fantom(in to že kr neki časa, čeprov ga ne ljubiš) zato, da si lahko bližje temu zasedenemu za kterga sanjaš o skupnem življenju.. :roll:
za svoja leta si precej otročja in sebična, začni mal gledat na druge ljudi in kako tvoja dejanja vplivajo na njih.. kako bo tvojmu fantu ko bo izvedel resnico? Kako bi se ti počutla, da bi kdo to teb počel? Zresn se dej.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 09. Apr. 2008 22:17

..Evelyn.. napisal/-a:Jz pa menim, da je to izjemno sebično dejanje, če mu bo povedala.. fant je srečen, ma punco in otroka na poti in zdj se mu bo ona izopovedovala in mu delala probleme(ki sigurno bodo, če njegova punca izve) zabrezveze.. In tud grozn nagravžno se mi zdi, da si s sedanjim fantom(in to že kr neki časa, čeprov ga ne ljubiš) zato, da si lahko bližje temu zasedenemu za kterga sanjaš o skupnem življenju.. :roll:
za svoja leta si precej otročja in sebična, začni mal gledat na druge ljudi in kako tvoja dejanja vplivajo na njih.. kako bo tvojmu fantu ko bo izvedel resnico? Kako bi se ti počutla, da bi kdo to teb počel? Zresn se dej.


če ta fant ni v njo zaljubljen, potem ni nobeno njeno dejanje ne bo ogrozilo njegovega miru in sreče.

In če ji to tud pove, potem bo mogoče dojela, da pač je on le plod njene neke fantazije.

...
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 09. Apr. 2008 23:14

Damyanchyka napisal/-a:Če želiš bit "fer" oba pust na miru ;) Prvi si ustvarja družino(lahko tut da se je otrok ponsereču,sam to ni tvoj problem)..z drugim si pa sam zato,da si lahko u bližini unga..Sicr si neumno pot ubrala ;) K poznam velik fantov,k neb nikol bli z žensko svojga prjatla..prej bi mogla bl premišljeno raunat ;)



se strinjam :!:
nehaj sanjarit o tem drugem,k ce do zdej nisi nc ukrenla,tud zdej ne bos-si zamudla vlak.tvojga fanta pa pusti-jst res ne razumem,kako so lahk nekateri v kao resni zvezi,istocasno pa zaljubljeni v drugega :roll:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov