BIVŠI ,KI HOČE NAZAJ.

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ALI BI GA VZELA NAZAJ?

DA
20
35%
NE
37
65%
Skupaj glasov : 57

ursiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ursiika » 28. Mar. 2008 8:56

Vrjetno je podobna tema že bila, a vseeno sem odprla novo, ker bi res rabila pomoč.Pred enim mesecem me je pustil fant s katerim sem bila dve leti.Zelo me je potrlo, saj sem v zvezo res vsee vložila on pa nič, pa še vseeno je najdo nekaj kar sem jaz naredila narobe.Hitro po tistem ko me je zapustil sem spoznala drugega fanta, začela sva se družiti, pomagal mi je ko mi je bilo hudo, na morje sva šla, spala sva skupaj, vglavnem vsee se je začelo lepo odvijat in zdelo se mi je da se zaljubljam,pa čeprav sem hotela biti nekaj časa brez fanta.bil je vse kar moj bivši ni. In potem lepega dne na moja vrata potrka bivši.Jokal je , obljubljal da bo drugačen, baje mu je bilo nevzdržno brez mene, pripravljen je se spremeniti, za vse svoje napake se je opravičeval-poznam ga, lagal ni.in od tega je kakšen teden in res se fulll trudi.Jaz pa nevem kaj naj naredim, še vedno ga ljubim, a se mu bojim zaupati, po drugi strani pa je tu on , ki mi še vedno stoji ob strani in čaka da se bom odločila za enega od nju...
Prosim punce ne me sedaj kritizirat kaj ni bilo prav pa kaj je bilo prav, tak kot je bilo je bilo, sedaj pa mi probajte pomagati ker se mi bo zmešalo :D ....
hvala, hvala
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 28. Mar. 2008 11:00

Navada je železna srajca. Mogoče že, da se trudi zdej en teden, ampak a se bo tud naprej? Za to se more tip čist spremenit. In kolk je realno to pričakovat, pa ti veš najbolje, ker ga najbolj poznaš.
Vprašaj se komu lahko bolje zaupaš, s kom se bolj pogovarjaš, kdo ti stoji bolj ob strani in s kom se bolj ujameš(če hočeš imeti resnega partnerja). Upoštevat moraš tudi, da si z zdejšnim fantom v fazi zaljubljenosti - vse lepo in prav, ampak kaj bi te pa lahko na njem motilo čez nekaj časa?
To je to od mene
Pa pametno se odloči :), brez občutka krivde :wink:


Še to - odloči se sama, ne pusti, da drugi vplivajo nate. Ne poznamo vseh dejstev tak kot ti, zato se mi zdi anketa brezvezna
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 28. Mar. 2008 11:23

ja...kul bo bil nekaj časa...potem pa bo spet vse po starem...ali si ali pa nisi...sploh pa katera ženska si želi biti z nekom iz usmiljenja?
Model bo slej ko prej postal isti in spet se bo ponovila zgodba...dejstvo pa je da se dečko s katerim si sedaj trudi in je dober do tebe..zdaj ko imaš pa drugega gre pa tistemu v nos in te skuša nazaj dobiti! Za moje pojme samo štrene meša in tebe dela zmešano...ti boš pa zavoljo tega izgubila dečkota ki ga imaš ob strani!
Bivši je bil že prej egoist...gledal je samo nase in se ti ni posvečal v tolikšni meri...sta šla narazen...in spet se pojavi njegov egoizem ko ti spoznaš dečkota s katerim si srečna in se vmešava v vajin odnos in želi da bi bilo spet po njegovem in bi bila ti z njim!
Jaz bi mu rekel poberi se stran in daj mi mir...pa skuliraj se model...samo manipulira s teboj..ti pa si naivna in nasedaš takim bebcem!
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
×mishy×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 19. 3. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ×mishy× » 28. Mar. 2008 11:31

hej. kitty ti je dobro svetovala, pri sebi moraš razmislit s katerim želiš bit - kaj ti kater daje.. in vrjemi da s tem drugim fantom ki si ga zdaj spoznala.. na začetku je vedno lepo, čez čas se pokažejo napake, ki te motijo. midva s fantom sva bila v enaki situaciji, s tem da ko sva šla narazen je bil on z drugo. potem pa je čez čas spoznal, da ni to to.. no zdaj sva spet skupaj, ampak je res, da sem se mogla spremenit in ne delat napak, ki so bile v preteklosti in se začela trudit za zvezo. resnično se je težko odločit, ampak če te hoče bivši nazaj, se hoče spremenit bi blo dobro mu dat še eno možnost, saj nikoli ne veš kaj te bo začelo motit na tem fantu in bo čez čas prepozno za obžalovanje...
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 28. Mar. 2008 11:38

Vzemi si nekaj dni pavze od obeh in malo razmisli h komu te bolj vleče.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 28. Mar. 2008 11:46

Saj se ve h komu jo vleče...k tistemu bivšemu!

Potem bomo pa čez par mesecev poslušali jok, da kako ji je žal za tistim dečkotom, ki je bil res super in fajn in kako je zdaj žalostna da je zdaj z enim descom, ki samo nase gleda in jo zanemarja...in zakaj ima ona tako blazno nesrečo v ljubezni da vedno na napačne naleti :cry:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 28. Mar. 2008 11:51

ryu10kyu napisal/-a:Saj se ve h komu jo vleče...k tistemu bivšemu!

Ma če bi bilo to tako definitivno, potem verjetno ne bi odpirala teme tukaj?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 28. Mar. 2008 11:57

ursiika, največji problem je v tem, da ti ne veš, kaj sploh hočeš...ko boš to vedela, se boš znala odločit! :wink:
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 28. Mar. 2008 12:04

iluzija napisal/-a:
ryu10kyu napisal/-a:Saj se ve h komu jo vleče...k tistemu bivšemu!

Ma če bi bilo to tako definitivno, potem verjetno ne bi odpirala teme tukaj?


Sta bila dve leti skupaj in ne moreš kar tako nekoga pozabiti. Vlečejo te nazaj vsa prejšna čustva in vse kar si lepega doživel v zvezi. Zato je skoraj nemogoče, da jo ne bi vleklo nazaj (pomoje :))
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 28. Mar. 2008 12:13

Black Kitty napisal/-a:Sta bila dve leti skupaj in ne moreš kar tako nekoga pozabiti. Vlečejo te nazaj vsa prejšna čustva in vse kar si lepega doživel v zvezi. Zato je skoraj nemogoče, da jo ne bi vleklo nazaj (pomoje :))

Po drugi strani bi jo pa tista slaba izkušnja ob zaključku zveze lahko odvračala od njega...

Seveda, če si želi, naj gre nazaj. Če se ji zdi vredno, kljub tveganju, da jo bo mogoče še enkrat prizadel. Seveda je tveganje prisotno v vsaki ljubezni, ampak se mi zdi, da je tukaj malo večje pa dve leti gor ali dol, vsi vemo, da kilometrina zveze ni pogoj za srečo.

Itak upoštevam, da je od vsakega posameznika posebej odvisno in od vsake situacije posebej...
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 28. Mar. 2008 13:14

nazaj te vlečejo mogoče lepi spomini.... ampak, BIVŠI je in ostane BIVŠI.... :?
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 28. Mar. 2008 13:42

Sharona05 napisal/-a:nazaj te vlečejo mogoče lepi spomini.... ampak, BIVŠI je in ostane BIVŠI.... :?

Sploh ni nujno. V mojem primeru je bivši že dolgo tudi sedanji. Odvisno, iz kakšnega razloga gresta narazen.

Dokler punca sama ne ve, kaj bi rada, ji tudi mi ne moremo svetovati. :wink:
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 28. Mar. 2008 14:20

Jochie napisal/-a:ursiika, največji problem je v tem, da ti ne veš, kaj sploh hočeš...ko boš to vedela, se boš znala odločit! :wink:


se strinjam!
moje mnenje je, da bi si mogla res vzet neki dni časa da vse lepo razmisliš in ti ne bo na koncu žal.
Če človeku ne zaupaš sej najbrž že sama veš kko se bo to končalo :? Sploh pa če praviš da se ni nikoli pretirano trudu (čeprow ste bli kr dolgo skupi)..in če te je pustu neki ne štima.. Mogoče tudi on pogreša samo bližino ene osebe in ne ve kaj hoče.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 28. Mar. 2008 14:27

Jaz s tistimi s katerimi sem nehal sem nehal z razlogom...in bilo ter šlo!
Lahko sva frenda, ampak nazaj ne grem...moja pot gre naprej in ne gledam nazaj...in to kar ti gojiš do bivšega ni ljubezen ampak spomini na preteklost...preteklost je pa iluzija možganov! Bo prišla potem resničnost, pa boš spet na začetku in bo treba spet čez vse čez kar si šla :)
Glede na to, da pa te bivši tako hitro zamaje očitno tudi ta zdajšnji ni tisto kar bi ti želela...in preden si prebolela bivšega si šla z njim v vezo...to pa je večni problem žensk ponavadi...
Je pa res da se moraš sama odločiti in sprejeti posledice zavoljo te odločitve.
Jaz da sem tvoj zdajšnji bi rekel....punca imej se lepo...grem jaz svojo pot naprej...mojo cifro imaš pokliči in se dobimo na kakšni kavici če bom imel čas...kaj drugega pa ne pričakuj od mene :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
luna22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 2. 8. 2006
Kraj: sončni gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a luna22 » 28. Mar. 2008 14:28

kot so že druge svetovale..jst sem bila s svojim 5 let in ko sva končala je jokal in prosil..po 1 mesecu sva zopet nadaljevala pot,ki je bila 14 dni lepa in nova potem pa je spet počilo..in sva šla narazen dokončno,sedaj sva 2,5 leti narazen in mi ni žal sploh ko imam sedaj tako čudovitega sončka,ti pa povem iz svojih izkušenj da si vzami čas samo zase in preboli jaz sem rabila 2 leti in s tem posledično menjala fante :? ko pa sem se sprostila in uživala sama s seboj je pa se začelo kazati sonce...srečno

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov