Prikrival mi je, kako naj pozabim?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tvoja_želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tvoja_želvica » 04. Mar. 2008 17:59

Pozdravljeni,

Moj problem traja že en čas. In sicer, imam fanta za katerega že en čas vem, da mi prikriva stravi kot sam pravi (briše smse, zgodovino, telefonske pogovore), laže... v povezavi on in druge punce. Sama sem mu oprostila vendar ne moram pozabit. Ne znam... Ok, rekel je da me prevaral ni, saj mu vrjamem vendar se vedno na vseh področjih pojavljajo dvomi. Nevem več kaj naj naredim, kako naj pozabim, si pomagam. Živet tako pa tudi ne morem.

Rabim nasvet....
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 04. Mar. 2008 18:05

Nasvet? Pusti ga. Tako bos brez skrbi in se ti ne bo trebalo sekirati za brezveze. Zakaj vztrajati z nekom, ki mu ne zaupas? Taka veza nima prihodnosti.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 04. Mar. 2008 18:05

Če človeku ne moreš zaupati, potem mislim, da se ni vredno truditi. Razen, če ga imaš res rada in bi res rada pozabila, vem pa da je to zelo težko. Jaz sama ne bi mogla pozabiti, sploh če bi mi prikrival določene stvari. Če bo ta senca vedno med vama, ne bosta mogla biti srečna ali pa se skupaj razvijati, tako kot bi se lahko, drugače.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
yust me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a yust me » 04. Mar. 2008 18:09

Dejstvo, da mu ne moreš 100% zaupati vaju bo vedno razdruževalo. Zveza ne bo nikoli trdna in ti se boš vedno spraševala, kaj tvoj fant v resnici počne, čuti, misli...
Verjamem, da ga je težko pustiti, vendar sama v takšni zvezi ne bi mogla zdržati, ti pa tudi sama praviš, da tako ne moreš živeti.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 04. Mar. 2008 18:11

Ko nekaj briše,prekriva.In ko nekaj prekriva,ni to nič dobrega.Ne vem kako lahko zaupaš takšnemu človeku kot je on,ki vse skriva pred teboj,na besedo? Pa daleč od tega,da ti more povedat za vsak sms,klic,..ampak vseeno je to pretirano,kar počne.Jaz bi na tvojem mestu čim dlje od njega,saj ni zaupanja.
tvoja_želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tvoja_želvica » 04. Mar. 2008 18:14

Zdaj je med nama vse ok. Naj bi blo. Ful ga mam rada, tud on ma mene, čeprav še sam ne ve zakaj me je na tak način prizadel, čeprav gledanje z vidika tretje osebe niti ni blo nekaj nevem kako narobe storjeno. Kajti na nek način ma vsak prijatelje s katerimi se pogovarja, gre na pijačo,... Ampak, da ma moški same kolegice? No večinoma. Mene je prizadel, zelo. Res je, da mu 100% ne zaupam, vendar verjamem v to, da mu s časom spet bom, ali pač?
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 04. Mar. 2008 18:54

če mu ne moreš zaupat nima smisla. takrat, ko si mu odpustila, si vedela, zakaj si mu in sprijaznila si se s tem, da mu tega ne boš več omenjala. če še te vedno muči, potem mu nisi odpustila in še mu en čas ne boš. zaupanje si je težko pridobit. če misliš, da kaj skriva, potem je brezveze, da še kaj imata. ali boš odpustila al pa idi vstran.
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 04. Mar. 2008 19:00

jah, z vidika tretje osebe je težko kaj sodit. možno je, da dejansko ni ničesar imel s svojimi 'prijateljicami', vendar je brisal zgodovino, ker ga je bilo strah, da boš imela kakšen ljubosumen izpad. ko sem bila mlajša, sem jst podobno ravnala, ker sem vedela, da bo bivši začel težit, če bo videl, da sem komu poslala sms. pa ga nisem nikoli prevarala, imam pač raje moško družbo. v razmislek ...

sicer so pa že ostale povedale ... zveze, kjer ni dovolj zaupanja, nimajo prihodnosti, žal. čeprav je dostikrat res, da ravno take zveze dalj časa trajajo, ker nezaupanje lahko prinese več erosa, v 'normalnih' zvezah pa se (vsaj) eden od partnerjev lahko začne dolgočasit. jst ne verjamem, da mu boš kdaj 100% zaupala. po mojih in izkušnjah drugih ni tako.
sicer pa ne verjamem v 100% zaupanje, prej 95%. še sebi ne zaupam 100%, kaj šele drugim.
Zadnjič spremenil kajira, dne 04. Mar. 2008 19:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
lili01
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 5. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lili01 » 04. Mar. 2008 19:03

Nevem no...Meni je tudi moj, sedaj že bivši, skoz skrival sms-e, pa lagal kdo ga kliče. Potem sem se nekega jutra pogovarjala z dvema puncama z naše šole, pa je ena razlagala kok ji en teži, pa da sta bila prejšnji večer skupaj...Pol pa ta druga meni reče, da bi ga mogla poznat, da je z našega konca, da bi ga mogla kdaj na busu vidt.Šlo je za mojega najdražjega. Skor me je kap, prejšnji večer naj bi bil s kolegi. Res je, da je to res črn scenarij, pa da sem bila takrat stara 18, ampak nikoli ne veš. Če ni zaupanja, nima smisla vztrajat. In dvomi so velikokrat upravičeni.
tvoja_želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tvoja_želvica » 04. Mar. 2008 19:29

vam dam prav. je pa res da sem bolj pesimist kot kak optimist. saj sama pri sebi sem se tudi že odločla da če bo ok bo ok če ne pa ne mislim trpet zarad enega moškega. čeprav vem... to govorim, kako pa bi blo dejansko pa si niti zamislit ne upam. čeprav mu vrjamem na besedo da ni nič več takega ko bi me prizadelo, pa včasih vseeno ne morem da nebi šla preverit pc-ja ko sem pri njemi.

aja... sem njegova prva resna punca

razmišljala sem tudi o tem, da sem mogoče v depresiji al v kakšni koli krizi, s katere si sama ne znam pomagat... :S
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 04. Mar. 2008 19:31

S takim tipom ne bos nikol srecna..
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 04. Mar. 2008 19:31

Koliko sta pa stara?
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 04. Mar. 2008 19:52

Foxy-lady napisal/-a:Nasvet? Pusti ga. Tako bos brez skrbi in se ti ne bo trebalo sekirati za brezveze. Zakaj vztrajati z nekom, ki mu ne zaupas? Taka veza nima prihodnosti.


se strinjam... in glede varanja smo se že pogovarjali,da obstajata dve vrsti... fizično in psihično... morda te on fizično ni prevaral, je pa te zagotovo psihično...
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
tvoja_želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tvoja_želvica » 04. Mar. 2008 19:53

mlada oba (-20). on še mlajši od mene. čeprav zlo resen tip jaz pa tud.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 04. Mar. 2008 19:56

tvoja_želvica napisal/-a:mlada oba (-20). on še mlajši od mene. čeprav zlo resen tip jaz pa tud.


Hm resen tip, pa ti skriva stvari? Nekak ne gre to skupi.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov