Zakaj gledamo / gledate TV?

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

TV gledam, ker:

sem se navadil/a zvecer sedet pred zaslonom
2
6%
zvesto spremljam dolocene nadaljevanke
6
17%
je prizgan cez del dan
4
11%
vidim na sporedu zanimivo oddajo / film
8
23%
mi je dolgcas
15
43%
spremljam informativni program
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 35

Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 17. Nov. 2007 16:53

Oziroma zakaj spremljate/spremljamo TV program? V veliki vecini tem je predvsem kreg oziroma pluvanje po voditeljih, oddajah, sovih, oblekah voditeljev. Pritozbe cez to, da ne dajejo pametnih filmov, da ponavljajo nadaljevanke. (No, seveda so izjeme, v temi Ugly Betty mislim da so same pohvale - ampak to in podobne teme leti na nanizanko, ne na TV program). Zakaj torej spremljate, ce je program zanic? Kaj vas pritegne pred TV?

Dodajam anketo, sicer ni vseh opcij in tudi vec moznih, ampak izberite tisto, ki vam najbolj ustreza.

Jaz osebno TV programa sploh ne spremljam, vcasih informativni program na POPu ali pa na RTVSLO.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 17. Nov. 2007 17:57

Jst mam televizijo prižgano skos. Sej niti ne gledam, ampak iz navade. Imam samo par nadaljevank, ki jih redno gledam, pa 24 ur, pa kak film zvečer, če mi je všeč.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Nov. 2007 20:00

moj glas je šel spremljanju določenih nadaljevank, ker se redno zgodi, da ob petih popoldne ne gledam beverly hillsa. sej vem da je neumno, ampak mene zrelaksira in pripravi na nove zmage.
sicer sem pa dosti več za računalnikom kjer vsaj približno sledim dnevnemu dogajanju, večino serij (razen gospodinj) pa gledam pri fantu.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 17. Nov. 2007 20:04

1 nadaljevanko gledam in zvečer prižgem tv in nastavim, da se po 60 min ugasne ker drugace ne zaspim v temi :)
drugače mi je bedno..
kar se tiče novic pa to.. vsak dan spremljam na internetu.. tko da niti dnevnika ne pogledam
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 17. Nov. 2007 20:27

ponavadi gledam ker mi je dovgčas...
serije gledam sam veronico mars, včasih betty, pa gospodinje če sem doma glih..druga si pa itak z neta potegnem, je bolš ker ni reklam pa še gledaš lah kdaj hočeš..
sam ko sem doma ponavadi prižgem televizijo, gledam če je kje kaj pametnega in če je pol kr gledam, pol je ž neki druga in cajt kr prehitro mine...zaj ko mamo HBO po nekem čudežu je še hujše...
včasih pa gledam kak film al pa oddajo pa obenem čepim na msnju (npr.a si ti tud notr padu gledam na tak način)..ker če mi ni totalno zanimivo vse lah še vseen vmes na rač kaj delam :D

brez tvja pa definitivno ne bi mogla preživet skos..se mi zdi da neki manjka..če ti je dolgčas pač tv gledaš..če je pa nimaš pa ni nič druga za delat je res beeed...
Uporabniški avatar
višnja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 28. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a višnja » 17. Nov. 2007 20:29

Praktično ga ne gledam, razen če že vnaprej vem, da se bo vrtel kakšen OK film.
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 17. Nov. 2007 20:53

Js TV-ja sploh ne gledam velik. Pogledam samo kak dober film, če vidim v Vikendu, da bo na sporedu, pa je to to. Pa če kdaj res nimam kej druga za delat, pogledam kej na Animal planetu, Discoveryju al pa Nat. Geographicu, ker majo vedno kaj zanimivega.
Aja pa če pospravljam al pa kej v kuhinji brkljam, je pa skor vedno prižgan glasbeni program VH1.
...
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 18. Nov. 2007 11:34

Obvezno gledam tv zvečer,ko grem v posteljo,pa tud če sam za 20 min.Nekak sem se navadla,da ne morem prej zaspat,če nea malo tv pogledam.Drgač pa je čez dan izklopljen,razn,kadar je na sporedu kaj takega,ko mi je zanimivo.Aja,pa zjutraj,ko se zbudim,prvo tv prižgem,da pogledam na ttx kolk je ura :D
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 18. Nov. 2007 11:49

Jest sem se pa navadila, da v ponedeljkih gledam grdo račko pa od vikendih kakšen dobr film ali oddajo! Drugače pa itak nimam cajta... :(
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 18. Nov. 2007 12:01

Smešno da omenjaš Betty ker samo to gledam na TV. Odkar mi je TV crknil ga ne gledam, v dnevni sobi mamo sicer več programov in ponavadi sem gledala vsaj MTV al pa Animal Planet pa mi ni več do tega. Odvadila sem se Tvja, medtem ko sem ga mela včasih skoz prižganega ko sem bila v sobi, poleg tega da sem ga uporabljala za uspavalno sredstvo.
Se pravi, gledam Betty pa če vidim da bo kak kul film na sporedu pa še to ponavadi pozabim. Bi gledala več serij, če jih ne bi skoraj vseh že pogledala vnaprej :oops:
Uporabniški avatar
Claudia22
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 327
Na forumu od: 18. 12. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Claudia22 » 18. Nov. 2007 19:23

Jaz gledam tv iz prav vseh razlogov, ki so omenjeni kot opcije v anketi. Če sem doma, imam tv prižgan bolj ali manj čez cel dan in pol kaj pogledam vmes, ko delam kaj druga, ob določenih dnevih gledam zarad določenih serij (CSI, House, Cold case) ...
" I am FREE no matter what labels you put on me. I am a no-name brand human being." (Simone Hudson)
Uporabniški avatar
Gossip girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 4. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Gossip girl » 18. Nov. 2007 19:51

Hm, zakaj? Obkljukala sem možnost, da si rada ogledam zanimivo nadaljevanko/oddajo/film, tv pa gledam tudi zato, ker rada spremljam informativne oddaje in poljudoznanstvene programe.
You know you love me.
xoxo, GG
Uporabniški avatar
Lil`Bee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 2. 11. 2007
Kraj: otok Ajaja

Neprebrana objavaNapisal/-a Lil`Bee » 18. Nov. 2007 20:01

Zakaj pa ni možnosti NE GLEDAM TV??? js jo prižgem samo, če mi je res dolgčas, pa še takrat večinoma kmalu ugasnem. Imam samo eno nadaljevanko naštudirano, da gledam, drugače pa načrtno nič :gruebel:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 18. Nov. 2007 22:47

jst gledam samo kšna poročila, preverjeno, trenja, svet (če ujamem), večinoma pa same dokumentarce na tujih programih.
mam pa Tv skos pržgan če sem v sobi, ker mam potanove sobo v pritličju in me je včas mal strah samote in tišine, tko da mam pržgan sam da mi neki brblja zraven :D
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 18. Nov. 2007 22:51

Jaz sploh ne gledam tv-ja. Namesto tega ob kosilu (ko sem prisiljena jesti sama) gledam serije na kompu. Sicer pa je vedno kaj pametnejšega za delati.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov