Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 23. Sep. 2004 19:11

sploh nisem vedla kam naj to temo dam,pa ker so cosmo zvezde in tema govori o branju iz zvezd.....


a je kira že bla pri vedeževalki?a vam je kej lepega povedala in a se vam je napovedano izpolnilo?a je sploh kej uganila???

no,jst grem nasledn tedn in me zanimajo vaše izkušnje da vem kaj pričakovati...moja kolegica je šla dons in je pla čist paf kako dobr ji je vse uganila iz preteklosti in zdej ji je mal bed zarad prihodnosti,ker ji je napovedala da nau z tistim k ga ma nad use rada....
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 23. Sep. 2004 19:45

ja meni je iz roke brala al nekaj...neke stara zenska...baje mam tak kratko zivljenko crto da bom zdaj zdaj umrla...
am ja no ne werjemem lih v te zadevscine.za en x ziva & zdrava :lol: trkam da sem ziva?!:D
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 23. Sep. 2004 23:43

imam znanko, ki zna zelo dobro šlogat iz kave, tako da ne potrebujem vedezevalke.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 23. Sep. 2004 23:45

kathy napisal/-a:no,jst grem nasledn tedn


mogoče pa ti jaz lahko prerokujem :freude:
Inanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 20. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Inanna » 24. Sep. 2004 10:28

moja kolegica je bila pri vedeževalki (v mengsu) in ji je full zadela, za preteklost in prihodnost. res pa je tudi, da je bilo od tega en kup splosnih stvari,ki se dogajajo skoraj vsaki od nas...
iztok
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a iztok » 24. Sep. 2004 10:42

No jaz vrjamem da neka usoda le obstaja, ravno tako kot osebe, ki dejansko lahko vidijo tako preteklost kot prihodnost. Tudi sam sem to izkusil, no ja, izvedel bolj splošne stvari, drugače pa menim da je to tako kot povsod. Treba je izločit naše sanje in tisto kar bi radi slišali. Vsi bi radi slišali o lepi ljubezni, denarju, bogastvu... Ampak nato pa smo razočarani, ko nam povedo le nekaj enostavnega. Ampak so tudi majstorji med temi prerokovalci, priznam.
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 24. Sep. 2004 11:01

Jst še nism bla pri vedeževalki in tud ne bom šla, ker pač ne verjamem v te stvari :kuerbis:
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 24. Sep. 2004 11:02

puma napisal/-a:
kathy napisal/-a:no,jst grem nasledn tedn


mogoče pa ti jaz lahko prerokujem :freude:


če res znaš....zakaj pa ne.... :)
Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 24. Sep. 2004 12:32

ursyxy napisal/-a:Jst še nism bla pri vedeževalki in tud ne bom šla, ker pač ne verjamem v te stvari


Js tut nimam nobene zelje!
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 29. Sep. 2004 0:23

Jst sm bla pr eni. Brala mi je iz kavne usedline.....moram rečt, da mi je kr vse zadela....zaenkrat. Najprej mi je povedala stvari na splošno potem pa je šla še v podrobnost. Se pa ta ženska non stop sel, tako da jo je treba ves čas iskat.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Matejči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 10. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Matejči » 30. Sep. 2004 9:48

jest sm bla pr dveh. no ena je bla jasnovidka in mi je računala 15000 sit, zdaj je baje 20000, pa morm rečt, da bi ji tut 50 dala, ker mi je za nazaj pa za sedanjost čist vse prov povedala. od tega je sedaj že 2 leti in se mi je že tut velik stvari ki mi jih je napovedala zgodl. pa niso ble to take vsakdanje stvari.
bla sem pa tut pri eni ki prerokuje iz kavne usedline in iz kart, pa mi je nekej stvari za prihodnost zadela, za preteklost pa zgrešila, tko da ji nč preveč ne verjamem. hvala bogu, da nč ne računa, ker bi pop...
Love you all!!!!
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 30. Sep. 2004 19:54

no,jst sm bla dons pr vedeževalki in mi je kr velik stvari povedala....lohka rečem da take h sm jih v bistvu hotla slišat,zdej a jih je zadela ali ne bomo vidl,je pa pogledala v karte in mi povedala da lahko kaj kmalu pričakujem otroka....men je ratal vroče,takoj sm šla v lekarno po test in glej ga zlomka....noseča sem!
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 30. Sep. 2004 20:19

kathy napisal/-a:no,jst sm bla dons pr vedeževalki in mi je kr velik stvari povedala....lohka rečem da take h sm jih v bistvu hotla slišat,zdej a jih je zadela ali ne bomo vidl,je pa pogledala v karte in mi povedala da lahko kaj kmalu pričakujem otroka....men je ratal vroče,takoj sm šla v lekarno po test in glej ga zlomka....noseča sem!



Čestitke!!!!! :razz: :razz:
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 30. Sep. 2004 20:35

cestitke tudi od mene:).... a da se eni to zgodi me kap trofi od soka:)
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 30. Sep. 2004 20:41

kathy napisal/-a:no,jst sm bla dons pr vedeževalki in mi je kr velik stvari povedala....lohka rečem da take h sm jih v bistvu hotla slišat,zdej a jih je zadela ali ne bomo vidl,je pa pogledala v karte in mi povedala da lahko kaj kmalu pričakujem otroka....men je ratal vroče,takoj sm šla v lekarno po test in glej ga zlomka....noseča sem!


UAUUUU KATHY!!!! :flower: :jump: :blume:
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov