Tarot karte

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nincha II
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 16. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincha II » 26. Sep. 2011 20:10

Zadnje čase me vse bolj zanima tarot in želja po tem, da bi znala brati in prerokovati iz takih kart... pač, malce za hobi, malce zares :D Celo kupila sem si komplet takih kart (naslov: Tarot mističnega sanjalca), ki so mi zelo všeč, predvsem ilustracije in način, kako so simbolizirane.

Nekaj pravil sem se naučila iz priloženega priročnika, vendar za kakšno resno in globoko prerokovanje bi potrebovala kaj več. Zato me zanima, če se kdo spozna na razbiranje takih kart? Poznate kakšne "trike" oz. pomen/povezavo določenih kart? Katera so tista pravila, ki se jih morate držati, da bo simbolika čim bolj smiselna. Kako naj jih mešam, kako obrnem, kaj naj pri tem pazim? Kaj naredite, ko jih premešate... jih razdelite na tri kupčke?

Za začetek mi to predstavlja bolj hobi oz. zabavo v prostem času... vendar bi bila vesela tudi če bi znala kaj globljega v tej smeri... pač da bi tudi natančno znala napovedat kakšno stvar.
Ninika13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninika13 » 18. Jan. 2012 11:54

Pozdravljena!

Tukaj ti lahko lahko pomagam, mi daš kakšen kontakt prosim.

Lp
Uporabniški avatar
rat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 21. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a rat » 12. Mar. 2012 17:43

Nincha II napisal/-a:Zadnje čase me vse bolj zanima tarot in želja po tem, da bi znala brati in prerokovati iz takih kart... pač, malce za hobi, malce zares :D Celo kupila sem si komplet takih kart (naslov: Tarot mističnega sanjalca), ki so mi zelo všeč, predvsem ilustracije in način, kako so simbolizirane.

Nekaj pravil sem se naučila iz priloženega priročnika, vendar za kakšno resno in globoko prerokovanje bi potrebovala kaj več. Zato me zanima, če se kdo spozna na razbiranje takih kart? Poznate kakšne "trike" oz. pomen/povezavo določenih kart? Katera so tista pravila, ki se jih morate držati, da bo simbolika čim bolj smiselna. Kako naj jih mešam, kako obrnem, kaj naj pri tem pazim? Kaj naredite, ko jih premešate... jih razdelite na tri kupčke?

Za začetek mi to predstavlja bolj hobi oz. zabavo v prostem času... vendar bi bila vesela tudi če bi znala kaj globljega v tej smeri... pač da bi tudi natančno znala napovedat kakšno stvar.


Neke osnove se naučiš, sicer pa je boljše nadgrajevat po svoje, kakor pač čutiš ali misliš, da je v redu. Zaupat moraš svoji intuiciji, to je osnova. Edini nesmisel se meni zdi, brati ilustracije na kartah. Saj lahko imajo neko simbolično vrednost, ampak fora je v tem, da te že preveč usmerjajo. Tarot je izvorno narejen tako, da vsebuje točno določene simbole, ilustracije pa ponavadi govorijo še neko drugo dodatno zgodbo.

Skratka, poskušaj izoblikovat svoj način privzdigovanja, polaganja in išči odgovore v sebi in ne v nekem priročniku.
Prvi pustijo, da se zgodi, drugi naredijo, da se zgodi, in tretji se sprašujejo, kako se je zgodilo (Rubikon)
albertstien3329
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 31. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a albertstien3329 » 31. Dec. 2012 7:07

haj
Zanima me, če katera dela v drogeriji oziroma kje v parfumeriji in ima veliko vzorčkov parfumov, ki bi mi jih lahko poslala po pošti ali pa če veste kje bi lahko dobila kakšne testerje zastojn, kajti potrebovala bi testerčke saj imam namen odpreti majhno parfumerijo z točenimi parfumi in bi mi prišli prav, saj bi lahko strankam ponudila testerček ob nakupu.

Hvala za odgovore!
Try out our CISM exam prep material which includes latest Brain Dumps dumps and JN0-102 dumps practice exam so you will pass real exam on first try.More details available SAP on University of California, Los Angeles Best Wishes.
rainbow315
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 28. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow315 » 01. Feb. 2018 18:44

Pozdravljene,

zanima me, če se katera ukvarja z preučevanjem in branjem tarot kart?
Carrie44
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 5. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Carrie44 » 11. Maj. 2018 10:48

Mogoče drugačno vprašanje. Nekdo se je spraševal, kako sveče, kot so
Anti-Jinx Ritual ??
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 13. Maj. 2018 20:57

Js šlogam tri mačke v prihodnosti ene izmed forumašic :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov