Regresija, psihoterapevti itd.

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

The Fifth Element
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 5. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a The Fifth Element » 21. Jun. 2008 13:47

Zanimajo me vaša priporočila za terapevte (regresija, psihoterapevti, psihologi, bioenergetiki, karmični astrologi ...), če se da po lastnih izkušnjah ...
... vem, da se to najde na internetu, samo bolj zaupam vašim izkušnjam kot pa samooglaševanju ...
Uporabniški avatar
romy23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a romy23 » 21. Nov. 2008 22:06

Stephen Russell Poplin

Več o Stephenu na spletni strani: www.transpersonal.us

Lahko ga pokličete na telefon v Nemčiji: 0049 (0)621 307 2548
GSM za Avstrijo: 0043 (0)676 716 3418
Email: stephen@transpersonal.us

LP R.
Take the dramatic step and change the way you dance.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 22. Nov. 2008 3:08

The Fifth Element napisal/-a:Zanimajo me vaša priporočila za terapevte (regresija, psihoterapevti, psihologi, bioenergetiki, karmični astrologi ...), če se da po lastnih izkušnjah ...
... vem, da se to najde na internetu, samo bolj zaupam vašim izkušnjam kot pa samooglaševanju ...

zakaj so v istem nastevanju psihoterapevti, ter golazen kot so karmicni astrologi?
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 22. Nov. 2008 3:32

Mahagonij, tudi psihoterapevti so neke vrste čarovniki, saj delajo na fiktivnih sferah človeka. Ego, id in super ego so izmišljene zadeve, ki pomagajo razložiti človeka in njegovo ravnanje, doživljanje,ipd.

Zakaj bi bili karmični astrologi golazen?
Karmična astrologija naj bi se ukvarjala s preučevanjem vzorcev, ki so znotraj nas. Pomagala naj bi nam pojasniti vzroke za nekatere posledice, ki jih doživljamo in so nam načeloma neprijetne (zato se nekateri tudi odločijo za obisk).

Kaj delajo? Za moje pojme podobno kot psihoterapevti, le da je njihova znanost, če jo lahko tako imenujem, zaenkrat še nepriznana.

Ali karma obstaja ali ne, ne moreva vedeti ne ti ne jaz in verjetno zagotovo tudi drugi ljudje ne. Če pa nekdo uporablja karmo na način, da bi nam pomagal, da bi preko karme razlagal našo dušo (podobno naj bi počeli psihoterapevti), mislim, da je zadeva prej spoštovanja vredna. :)
Sa_sa_K
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 12. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Sa_sa_K » 16. Avg. 2013 11:58

Jaz bi priporočala psihoterapevte jazsemvredu.si

Nudijo tako individualne, kot tudi skupinske terapije, poleg tega pa imajo na voljo še SOS telefon v duševni stiski.
Lorimar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 19. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorimar » 19. Feb. 2015 11:00

Če kdo potrebuje karmične readinge, medijstvo, svetovanje ob žalovanju: flyinwings.ar@gmail.com.

Izredno dobra punca in vredna zaupanja.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron