Srhljive zgodbice..

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 29. Okt. 2007 19:03

Pozdravljene..Upam, da te teme še ni bilo, jst je še nisem zasledila..
Zanimajo me zgodbe, ki ste jih slišale mogoče od starih staršev, na kakšni zabavi, v časopisih, od prijateljev..Jst jih mam kr ene par na zalogi, veliko jih je iz okolice, kjer živim in so ble že tud v časopisih omenjene..Par jih bom napisala..

To ful čudno in strašno zgodbico mi je povedla kolegica in se je jokala ko mi jo je pravla..Njen dedek je bil kmet in je živel sam na ful oddaljenem kraju, mel je le enga soseda..Neko noč je vidu da v štali gori luč in se mu je zdelo čudno zakaj sred noči..Zato je šel pogledat če je kaj narobe..Na poti sreča svojega soseda, ga pozdravi, vpraša kaj je narobe, a ta ne odgovori..On zaskrbljen gre do hiše, pride v štalo in vidi tega soseda mrtvega na tleh:S baje ga je srčni infarkt..na poti je mimo njega šla njegova duša:S:S

Potem mamo blizu nas eno hišo, v kateri je živelo že ene 5 družin in baje so vsi umrli čudne smrti..Zdej že par 10 let v njej nihče ne živi, na njej so le oglasni plakati..Okna so razbita, hiša zgleda res čudno..To je tud v nekem časopisu pisalo pred leti..

Če pozna kdo Hudo lukjno na koroškem, potem ve po čem je znana..Tam ni signala, zelo je temna, čudni ovinki, veliko nesreč..Tam je pred 20leti baje štopala neka deklica z dolgimi, črnimi lasmi in če je nisi pobral, si videl njen odsev v vzratnem ogledalu, kako sedi v tvojem avtu na zadnjih sedežih..:S

Na kmetiji blizu nas, imajo čudežno mizo..Verjetno je veliko katera že slišala za njo..Vprašaš jo karkoli in vse ti pove po resnici..Jst sm bla že 2krat tam in povedla mi je vse ocene,vse dogodke v preteklosti, vse kar se bo zgodilo v prihodnosti in do zdj se ni niti enkrat zmotila..Deluje pa tako da se dviguje, črke in številke ti pove, da se pač tolikokrat dvigne..To morete videt, jst nikol nism verjela v te stvari, ampak ko to vidiš..si brez besed..

Pričakujem čimveč zanimivih, srhljivih zgodbic..
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 02. Nov. 2007 11:07

Devilish napisal/-a:Če pozna kdo Hudo lukjno na koroškem, potem ve po čem je znana..Tam ni signala, zelo je temna, čudni ovinki, veliko nesreč..Tam je pred 20leti baje štopala neka deklica z dolgimi, črnimi lasmi in če je nisi pobral, si videl njen odsev v vzratnem ogledalu, kako sedi v tvojem avtu na zadnjih sedežih..:S


ka pa če si jo pobral?
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 02. Nov. 2007 11:28

Si jo pa tud videl v ogledalu, kako sedi na sedežih :D
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 02. Nov. 2007 20:14

o deej nehi men se doskat zdi da k vozm čez kak gozd pozno zvečer, da kr neki vidm če vn čez okn pogledam al pa na zadne zice... :?
Uporabniški avatar
Nency
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nency » 03. Nov. 2007 11:02

Za Hudo luknjo jaz sem slišala, da je tam vedn štopala ena ženska v črno oblečena in če si jo pobral se je vsedla in bila skos tiho. Potem je kar na enkrat izginila in je pustila v avtu ali kapo ali pa kakšno drugo znamenje. To zgodbo so mi povedalai sorodniki, ki ze dolgo živijo v Doliču.

No pa še eno. Blizu moje babice je gozd. In med vojno so se tam okoli full klali. In en večer je vojska ubijala enega tipa en cel dan in ko so ga ubili so se začela tla trest in nastalo je v gozdu 7 lukenj ( velikih) in so še zdej seveda takšne kot so se tisti dan nardile in še danes je škornj od unga tipa k so ga ubili tam in vedn v obdobju kač je tam zraven kača. Ponoči pa nikomur ni prijetno hoditi tam po tistem godzu ali pa it peš po alsfaltni cesti, ker se ti zdi, da je skos nekdo prisoten ob tebi.

Če se še spomnem kakšno vam jo napišem... Drugače pa zanimiva in fajn tema.

Zato punce/ fantje razpišite se. :)
Še vedno lahko povemo, kar smo zamolčali, ne moremo pa več zamolčati, kar smo povedali.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 03. Nov. 2007 14:48

Damyanchyka napisal/-a:o deej nehi men se doskat zdi da k vozm čez kak gozd pozno zvečer, da kr neki vidm če vn čez okn pogledam al pa na zadne zice... :?


Jaz se med vožnjo zaklenem v avto. :oops: Weird, vem.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 03. Nov. 2007 15:43

Huh, sm misnla, da sm edina, k se zaklepa v avto med vožnjo. Pa vem, da tud to ni ravn najbolj varno. ampak to počnem sam ponoč.

Drugač pa tale tema je fajn ja, sam mene je pol tok strah pa vsa sm presrana še par dni skup, k se spomnem na kej tazga :oops:
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 03. Nov. 2007 16:21

Meni se je pa enkrat zgodilo, da sem vidla frenda, kasneje se pa izkazalo, da je bil on takrat čist drugje :? In ne, ni se mi bledlo, pa tud pod nobeno substanco nisem bla... vem da sem ga vidla, v to ne dvomim, ker sem mu celo nekaj rekla.

Pa ena moja kolegica pravi, da je že 2x videla auro okoli svojega tipa :eek: Ne vem kaj naj si mislim o tem, ampak verjamem, da so ene čudne energije v zraku. Pa tud verjamem, da obstajajo ljudje, ki imajo sposobnost videt take stvari (kot je recimo auro okoli človeka).
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 04. Nov. 2007 14:48

Ja baje se je pol zmeri na zadn sedež usedla pa ni čist nč rekla, tud če si jo uprašu kaj...
Moja mama je pa eno noč potem ko je moja stara mama umrla, jo je v sanjah vidla..in se je baje stara mama poslovila od nje in to..se je mama zutr zbudla se je ful jokala:S..pač men je to ful čudno.
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 04. Nov. 2007 15:22

Men je tut ful huda tema tole..grem kr s strahom brat nove poste ;)

Drgač pa jst tut vrjamem u to da nekateri vidjo aure okol ljudi, k jih prepoznajo po aurah kake lastnosti majo, al so pozitivne negative...


Tut men se je že zgodilo da sm misla da je nekod zraven-točna določena oseba, pa sm pol še enkat pogledala pa ni bla..mogoče je stvar psihe..

Morm mojo staro mamo prašat o teh zgodbicah, jih ve velik pa doskat je bla zraven..mormo jih obnovit :)

Se opravičujem za mčken OT ;)
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 04. Nov. 2007 15:32

heh ja stari ljudje to najbolj vejo..Tud js morm še mal uprašat..Drgač mamo pa mi eno zgodbico ko jo pravimo usakemu ko je še ne pozna..
Pred 40l eti na neki kmetiji je živela družina in jim je zgorela cela hiša,pa vsi so pomrli..In pol so šli enkrat lani eni kolegi gor v bližino se smučat za en tedn na neko kočo.In drugo noč potrka na vrata..Oni itak vsi pijani,zadeti..In gre odpret en vrata in zuni stoji punčka, ki ma vse ožgane lase,oblekco..pa reče če ji lahk da kozarc vode..Tipu nč jasno,gre po vodo,punćke ni več..Pol isto drug večer..Tretji večer pa reče kolegom nej ostanejo trezni pa da bojo vidli da je res..In res potrka in sp5 punčka in jo pol usi uprašajo..A si ti mogoče..MRTVAAAA??!!! pač to je kao fora ko pol se un ful prestraši ko zašrajaš u njega to:D:D sam to je pomojem sam fora :roll: :D
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 04. Nov. 2007 15:41

se strinjam... huda tema! :razz: ce seveda verjames v to.

jaz nekih hudih zgodbic ne vem... lahko vam pa povem, da velikrat vidim senco, ki ni moja.. npr. ko se ful iz srca jocem, se mi pribliza... enkrat sem tudi slisala nekoga po stopnicah hoditi pa sem bila sama doma... moj fant je pa sel enkrat pri meni na WC in je tudi videl senco.. je rekel, da je tisto skocilo na mizo. pravi, da je bila verjetno macka.

jaz mislim, da sami nismo. in da se ne da energije uniciti... ostalo pa je vsakemu prepusceno, da sam premisli kako in kaj...
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 04. Nov. 2007 15:49

Ja sej, res je velko odvisno od tega če verjameš..Pač ko sm jst uno mizo vidla, sm začela vrjet..Ker to ni neki normalnega no..Pa tud men se zdi da včasih ko že skor spim, da je nekdo še zraven mene u sobi pa da me gleda..Čutim neko prisotnost.Pač še kr grozno je..
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 04. Nov. 2007 15:51

meni tud vedezevalka nekaj pomeni... ce mi pove nekaj kar noben ne ve... kar ne more vedeti, tudi ce mi misli bere, potem vem, da je nekaj na tem...

sicer je pa teh zgodbic po moje se veliko, sam je ljudi tudi strah povedati, ker vedo, da jim ne bi noben verjel...
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 04. Nov. 2007 15:54

Ja sej to je problem..Ko te lahk majo pol eni za čudne:D Jst sm pač napisala te zgodbice, sj ni važno če kdo vrjame al ne, pač men se zdi da more bit neki na tem.. :D
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron