Moški- tehtnica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
~IsaBella~
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 22. 2. 2007
Kraj: in my dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a ~IsaBella~ » 09. Jul. 2007 1:24

Lep pozdrav!
Nekaj mesecov nazaj sem spoznala moškega, ki je po horoskopu tehtnica in moram priznati, da sem takoj začutila "nekaj več", neko energijo, nekaj zelo zanimivega na njem. Problem pa nastane v tem, ker ga je zelo težko razbrati in preproste nemoreš 100 % reči, da veš pri čem si oz. kaj naj njegova dejanja, besede pomenijo. Njegov karakter, vse te lastnosti khm...je pa res, da mi kar ne gre in ne gre iz glave...zato bi bila zelo vesela, če slučajno kdo od vas pozna kakšnega moškega, ki je po horoskopu tehtnica in mi iz prve roke zaupa kakšni ljudje so to, katere lastnosti so zanje značilne, kakšni so po karakterju, značaju, kaj jim veliko pomeni in navsezadnje kako se jim prikupit, jih osvojiti... :wink:
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 09. Jul. 2007 18:46

moj je tehtnica... u fant si nasrkala:D hehe saj ni tak hudo... em kak bi rekla, bolj kot ne ne vejo kaj bi... žensko osvajajo, ko jim uspe jo čisto očarati, pa ne vejo kaj bi z njo :) ... predvsem so zakomplicirani glede svojih čustev. včasih je dan, ko ti izlije svojo dušo, spet drugičs e zapre vase, in lahko se podira cel njegov svet, pa ne bo pisnil o tem.

sicer pa ne vem točno če drži to za vsakega moškega tehtnico, navsezadnje je potrebno vsakega obravnavati individualno. Kaj je mojemu fantu tehtnici všeč, ni rečeno da bo drugemu :wink:
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 09. Jul. 2007 18:51

fantje tehtnice so ponavadi veliki osvajalci in romantiki, vedno želijo vsem ugajati. drugače sem pa enkrat brala da so pogosto geji, tko da najprej preveri to :twisted: :D
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
~IsaBella~
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 22. 2. 2007
Kraj: in my dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a ~IsaBella~ » 11. Jul. 2007 23:00

lp! hvala za vaše odgovore in komentarje in moram priznat, da sem ostala kar brez besed, ko sem to prebrala, saj vse ampak res vse velja tudi za to tehtnico, ki jo imam jaz v mislih :wink: . Ker je on točno tak :? hmmm res zanimivo
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 12. Jul. 2007 0:27

Jao... tehtnice... pa to je za znoret :roll:
Js mam same probleme odkar poznam enga tipčka tehtnico... vse kar ste naštele je res... nikol ne veš kaj hoče, komplicirajo, ne morš jih skužit, vse more bit po njihovo, oni so najboljši druge pa ful podcenjujejo, vedno hočjo vsem ugajat, ego je predvsem pr moških na vrhuncu... ne da se jim nič dopovedat... uglavnem js živce zgublam.
Je pa res da so zlo ljubeči, in da mam tega mojga tolk rada, tko da ne vem kaj naj... ful sm v dilemi. Preveč stvari je ki me motijo... k recimo se tut ne potrudi omiliti kakšno lastnost al pa se prilagodit... Js se pa ne pustim podrejat in zato se kregava non stop.
Po pravici povedano sm obupala, ker nimam živcev za kj tazga poslušat cel lajf... :? :?
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 17. Jul. 2007 16:24

*Lally* napisal/-a:Jao... tehtnice... pa to je za znoret :roll:
Js mam same probleme odkar poznam enga tipčka tehtnico... vse kar ste naštele je res... nikol ne veš kaj hoče, komplicirajo, ne morš jih skužit, vse more bit po njihovo, oni so najboljši druge pa ful podcenjujejo, vedno hočjo vsem ugajat, ego je predvsem pr moških na vrhuncu... ne da se jim nič dopovedat... uglavnem js živce zgublam.
Je pa res da so zlo ljubeči, in da mam tega mojga tolk rada, tko da ne vem kaj naj... ful sm v dilemi. Preveč stvari je ki me motijo... k recimo se tut ne potrudi omiliti kakšno lastnost al pa se prilagodit... Js se pa ne pustim podrejat in zato se kregava non stop.
Po pravici povedano sm obupala, ker nimam živcev za kj tazga poslušat cel lajf... :? :?


tisto kar je v debelem tisku tak hudo drži z amojega, da kar joj... ampak ne bo se spremenil, ali svaj omilil zadevo in pika... jaz pa sem oven, tudi trmasta ko ne vem akj... potem pa to ni kul. Ampak nekako nama je do zdaj uspevalo in včasih pač en odneha, ko vidi da nima smisla :D
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 28. Avg. 2007 11:25

Huh k zdle tole berem... Mam glih u igri tehtnico pa levcka. Mislim da se bom kr za levcka odlocla :D

Sploh glede na to, da tehtnica ni samska in tud sama ze ziuce zgublam, ker vidim da ne ve al bi ostal pri punci al bi biu moj :roll:

Drgac se pa strinjam z usem, kar ste kle napisale :)
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 28. Avg. 2007 11:41

srčica* napisal/-a: ... predvsem so zakomplicirani glede svojih čustev. včasih je dan, ko ti izlije svojo dušo, spet drugičs e zapre vase, in lahko se podira cel njegov svet, pa ne bo pisnil o tem.


res je.spoznavam enega,ki je prav tako tehnica in ravno takšen,kot si opisala.Ko bo mel dan,bo znal zlo pihat na dušo,ti pet..vse! Pol naenkrat ga pa nekaj piči pa kot da nobenih posebej čustev.Čeprav veš,da so.

Zanimive so tehnice ja..
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 04. Sep. 2007 12:52

Jaz sem tehtnica (7.10). :razz:
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 04. Sep. 2007 16:02

Pontifex Maximus napisal/-a:Jaz sem tehtnica (7.10). :razz:


Hitr se skrij, ker opazam, da mam fetis na tehtnice :twisted:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 04. Sep. 2007 16:17

bouhica napisal/-a:
Pontifex Maximus napisal/-a:Jaz sem tehtnica (7.10). :razz:


Hitr se skrij, ker opazam, da mam fetis na tehtnice :twisted:


In kaj zdj?
*MissTweety*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 19. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *MissTweety* » 04. Sep. 2007 18:37

...
Zadnjič spremenil *MissTweety*, dne 25. Avg. 2009 10:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 04. Sep. 2007 22:12

*MissTweety* napisal/-a:Tiste tehtnice ki jih poznam, majo tud zelo dober smisel za humor, in so na svoj način "odštekani", ampak tu se spet vse poklapa, ker sm tud sama mal "pri norcih", če se tak izrazim. Ko jih dodobra spoznaš, najdeš v njih takega prijatelja, kot da bi našu diamant, res, ful so dobri prijatli. Vedno pomagajo ko kej rabiš, znajo te poslušat in svetovat, in tud obdržat zase stvari, za katere nočeš da se razvejo. Besed jim tud nikol ne zmanjka, in tu je tud problem, ker sm sama zgovorna, in potem npr. oba govorima en preko drugega (če teče pogovor preko MSNja, se še nekako kontroliram in ne bleknem kr vse kar mi pade na pamet :D .


Jaaaaa tocn tko k si napisala :schaf: Glih zarad tega me je "moja tehtnica" tok zacarala, ker sem tud sama dost pr norcih (sama sem lev), in pol nama dva dni mineta okol brez spanja kamot, pa niti ne veva. Da ne omenjam da clo pozabva jest kadar sva skup :D Sex pa tko brezveze da komentiram :flehan:

Edin kar me moti pr tehtnici, je neodlocnost. To je ze tadrug tak primerek k cakam kako pa kaj... :roll:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
PurpleBitch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a PurpleBitch » 05. Sep. 2007 1:12

nisem (še) imela opravka z tehnicami sploh :) ali pa sem, pa tega še zaj nevem :D neznam pomagat žal :?
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 07. Sep. 2007 18:22

bouhica napisal/-a:Tiste tehtnice ki jih poznam, majo tud zelo dober smisel za humor, in so na svoj način "odštekani", ampak tu se spet vse poklapa, ker sm tud sama mal "pri norcih", če se tak izrazim. Ko jih dodobra spoznaš, najdeš v njih takega prijatelja, kot da bi našu diamant, res, ful so dobri prijatli. Vedno pomagajo ko kej rabiš, znajo te poslušat in svetovat, in tud obdržat zase stvari, za katere nočeš da se razvejo. Besed jim tud nikol ne zmanjka, in tu je tud problem, ker sm sama zgovorna, in potem npr. oba govorima en preko drugega (če teče pogovor preko MSNja, se še nekako kontroliram in ne bleknem kr vse kar mi pade na pamet :D .




točno tako je ja, to sem še jaz pozabla dodat. Glede tega, da jim zaupaš kakšno skrivnost pa so res tiho, in pomagajo če le morejo, vedno in vsakomur. Moj je tako dobra duša, samo na žalost velikokrat samo izkoriščan. Ampak ker je tako dobra duša še mu to tudi ni kapnilo, no zadnje čase je nekatere stvari začel sam ugotavljati. Aja pa midva sva tudi oba zgovorna, no ko pa imava slab dan, pa tudi ne veva kaj bi se pogovarjala, ampak na srečo to ni tako pogosto.
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov