copenhagen

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 13. Feb. 2006 14:58

čez 14 dni se odpravljam malo bluzit po danski in me zanima, če katera pozna kakšen pameten hostel v copenhagnu? iskala sem sicer že po netu, pa ni ne vem kakšne izbire...če katera dobro pozna mesto, naj še prosim napiše kaj je tisto kar je treba nujno videti oz, kaj ne smem zamuditi :)
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 13. Feb. 2006 18:39

hostlov skorajda ni....res jih je samo ene par, večina od teh pozimi sploh ni odprta, ampak odprejo šele nekje aprila, maja...kar jih pa je so pa vsi večinoma izven mesta v nekdanjih vojašnicah! vse kar sem našla je en full nobl hostel pri katerem pa ne morem narest prek neta booking za dormitory, ampak samo za neke družinske sobe, ki so pa res fullll drage. tko da zdej sem jim kar mail poslala, pa upam, da mi bojo kaj odgovoril :roll:
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 13. Feb. 2006 19:51

ja sej ene dva, trije hostli so (med drugim tut tale), samo v primerjavi z ostalimi evropskimi mesti ni dejansko skorajda nič.

jst bi pa rada šla v tegale: http://www.danhostel.dk/vandrerhjem.asp?lan=uk&id=144, ki je dejansko res čist v centru (tko kt da bi bil pri nas v Ljubljani ne vem pri Nami)

sej vem da si zmišlujem, samo glede na to, da bom tam samo 3 dni, bi rada čim manj časa izgubila s prevozi...
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 14. Feb. 2006 12:12

probaj pogledat tukej: http://www.cab-inn.dk/ ... pa zbereš željeno lokacijo... se mi zdi da majo kr zmerne cene... sama sm bla tam pred dvema letoma pa je še kr blo no... za moje pojme sicer premajhne sobice, ampak za par dni še gre...
drgač je pa Kopehagen dost simpl za hodit okol... več al manj so vse zanimivosti na walking distance... seveda se splača vidt klasične zanimivosti ala Tivoli, Nyhaven (stari del mesta, ki je bil včasih pristanišče), mestno hišo in peš cono tam blizu (Stroget), kjer je en kup zanimivih štacunc, morsko deklico (mene sicer ni kej dost impresionirala), potem kraljvo zakladnico Rosenborg... pa zihr sm še kej pozabla... seveda je treba pazit tudi da zamenjaš denar, ker tam imajo še vedno svoje danske krone...
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
Ashlee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 25. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee » 14. Jun. 2007 8:16

Jz se odpravljam poleti malo na Dansko, natančneje v Copehagen, pa me zanima, če ima še kdo kakšen nasvet zame. Hostel že mam, v bistvu hotel, no, in imam občutek, da so cene ful zasoljene :?

A se motim? :D
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 14. Jun. 2007 8:45

^ ne se ne motiš... Danska je dejansko ena najdražjih evropskih držav... jst bi ti še svetovala, da denar zamenjaš že pri nas, ker na Danskem majo čist oderuške provizije
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
*punchy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 1. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *punchy* » 25. Jun. 2008 22:36

mi smo bili na danskem- s šolo v 3. letniku. v copenhagnu so bile cene res malo pretirane, predvsem za hrano in pijačo. trgovin z oblekami pa tooooolk :eek: pa zdi se mi da smo cel dan preždel v tivoliju (zabaviščni park) :D

meni je bilo zelo všeč :razz:
Uporabniški avatar
račka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 26. 7. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a račka » 26. Jun. 2008 23:52

*punchy* napisal/-a:mi smo bili na danskem- s šolo v 3. letniku. v copenhagnu so bile cene res malo pretirane, predvsem za hrano in pijačo. trgovin z oblekami pa tooooolk :eek: pa zdi se mi da smo cel dan preždel v tivoliju (zabaviščni park) :D

meni je bilo zelo všeč :razz:


ja draga sošolka zelo fajn smo se mel :) :) še bom šla sm k dobim kj keša ko nebom mela kj z nim :)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]