Letališče Frankfurt

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tunizijka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 7. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a tunizijka » 07. Okt. 2014 17:19

Živjo,
zanima me par stvari :D
Rada bi rezervirala letalsko karto Ljubljana - Tunis z vmesnim postankom v Frankfurtu. V Frankfurt leti Adria potem pa naprej v Tunis Lufthansa. Vmes imam časa 1 uro in 25 minut. Zanima me če je to dovoj časa? Ker sem zasledila da je letališče zelo veliko in da je nekaterim že zmanjkalo časa oz. da je včasih ena ura premalo. Malo sem pregledala njihovo internetno stran in mislim da iz Lj prileti na terminal 1 ter da tudi v Tunis odleti iz terminala 1. Kako je s prtljago v tem primeru? Jo je potrebno sam vzeti in potem oddati oz. jo oni sami dostavijo na naslednji let? In kako je s check in-om?
Rada bi čim več informacij, ker še nikoli nisem letala z vmesnim pristankom.
Je mogoče že kdo kdaj koristil prevoz iz internetne strani transfers4u.com, a2b transfers, holiday taxis?
Hvala :)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 08. Okt. 2014 8:28

Ce imas vezan let, torej si kupila eno karto, brez skrbi. Bodo poskrbeli za check in in prtljago ze v Lj in te celo pocakali, ce bo treba oziroma ti priskrbeli nov let, ce bo zamuda prvega leta prevelika.
Ce gre za dve loceni karti, zna biti problem. Sicer v Frankfurtu nisem prestopala, ampak je res veliko letalisce in ce ima prvi let se zamudo, se zna zakomplicirat.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov