ČRNA GORA

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tinna19
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 24. 7. 2005
Kraj: krško

Neprebrana objavaNapisal/-a tinna19 » 17. Avg. 2005 19:40

letos je sezona bolj slaba - pa kljub temu. kakšne imate kaj izkušnje z dopustovanjem v Črni Gori v septembru? vsi , ki so tam dopustovali in jih poznam pravijo, da je še dovolj toplo, da se lahko kopaš in sončiš...??
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 17. Avg. 2005 20:27

tinna19 napisal/-a:letos je sezona bolj slaba - pa kljub temu. kakšne imate kaj izkušnje z dopustovanjem v Črni Gori v septembru? vsi , ki so tam dopustovali in jih poznam pravijo, da je še dovolj toplo, da se lahko kopaš in sončiš...??


js cist mozno da grem tja septembra... sicer pa ce je lepo vreme se komot septembra kopas tudi pri nas...
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 17. Avg. 2005 20:48

jst sm bla zdj u črni gori ;) u budvi :D no sj usako leto sm k ma babi dol apartmaj :) ja morm reč da je septembra še full toplo,mi smo bli lansko poletje septembra sicer že skor oktobra pa je blo še ful vroče :D pa zdj k smo mi bli pa je tut taka vročina da komi zdržiš :) :D
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 17. Avg. 2005 21:25

Jaz sem bla lani tam septembra. Toplo je definitivno dovolj, le ob večerih se mi je zdelo, da se že malo pozna da je september, ampak glede na to, da si tega od letošnjega poletja navajena ti najbrž ne bo prehudo.

Men z drucga aspekta tam ni blo všeč,ne hodi dlje od Budve, sploh pa ne septembra, ko je sezona pri koncu, ker je katastrofa. Ok mogoče še če greš čist do Ulcinja.
pa pa
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 17. Avg. 2005 21:43

Sej je kul tema, sam a zdej se bo za usako drzavo posebi odpiral ???
Lohka bi nardil eno temo - potovanja/drzave-izkusnje pa se pise ke notr use drzave pa kako pa kaksni so ljudje pa cene pa hrana, ker u treh dneh so se zihr udprle ene 3teme z naslovi drzav pa ene pocitnce .... Forum bo polhn usega po pol leta, ce nebomo bolj merkal s prostorom......

peace :flower:
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 17. Avg. 2005 22:20

¤MiSsY¤ napisal/-a:Sej je kul tema, sam a zdej se bo za usako drzavo posebi odpiral ???
Lohka bi nardil eno temo - potovanja/drzave-izkusnje pa se pise ke notr use drzave pa kako pa kaksni so ljudje pa cene pa hrana, ker u treh dneh so se zihr udprle ene 3teme z naslovi drzav pa ene pocitnce .... Forum bo polhn usega po pol leta, ce nebomo bolj merkal s prostorom......

peace :flower:


ja cist ste obsedeni zdej s tem da je prevec tem in kr neki... no men je cist ql tko. sej ce tema ne bo zanimiva bo sla itak takoj v pozabo in to je to.

baje septembra v ulcinju prou lep vetrič piha za razne neumnosti, in to me ful mika :)
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 18. Avg. 2005 6:20

Septembra je v Črni gori še vedno toplo in lahko se kopaš. Mogoče je septembra še bolje, ker ni toliko vroče kot med glavno sezono ko temparature dosežejo tudi 45 stopinj in se res težko prenaša.

Sicer pa poglej ta vreme glavna sezona je pa pada samo dež vsi na Hrvaškem javkajo o slabem vremenu. Samo Črna gora je zemljepisno na dobri lokaciji tako da se ti za lepo vreme ni bati.

Lep dopust ti želim in veliko žuranja saj tam dan traja 26 ur predvsem v Budvi.
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 23. Avg. 2005 12:10

wiiiiiiii...js grem pa 14.9 na maturanca u Budvo :D :D :D
Uporabniški avatar
sweet_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 20. 8. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_girl » 24. Avg. 2005 16:42

jz sm tud bla septembra tam na maturancu pa je blo vreme krasno... in da ti povem super je tam! :D

Sam ti povem da sj vseen kako je vreme kr mi smo se kopali itaq sam ponoč... če ste taki žurerji ko mi bo vrjetno isto :!: :wink:

p.s. upam da ne grete s sončkom-mi smo šli pa nam je bus crknu sred noči sred ničesar in smo tam zmrzovali 6 ur da so nas prišli iskat...
Ne pozabi, da se zemlja veseli dotika tvojih nog in da veter hrepeni, da bi se igral s tvojimi lasmi. Kahlil Gibran
Uporabniški avatar
Enschede
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Enschede » 24. Avg. 2005 18:28

Zadnje cajte vse bolj drago...

Če potuješ s svojim avtom, še večjo pozornost usmeri na svoj avto.
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 15. Avg. 2006 12:03

čmokica napisal/-a:jst sm bla zdj u črni gori ;) u budvi :D no sj usako leto sm k ma babi dol apartmaj :) ja morm reč da je septembra še full toplo,mi smo bli lansko poletje septembra sicer že skor oktobra pa je blo še ful vroče :D pa zdj k smo mi bli pa je tut taka vročina da komi zdržiš :) :D

kakšne so pa plaže tam?lahko še kaj več poveš o budvi, ker bi naslednje poletje rada šla tja? :razz:
Uporabniški avatar
melodious
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 14. 3. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a melodious » 15. Avg. 2006 18:31

Midva s fantom sva bila letos v Budvi. Meni je zlo všeč. Sva bla na Slovenski plaži. Vroče je blo ful, cel teden je blo 38 stopinj, samo morje je pa blo ledeno, da se je zlo malo folka kopalo. Ko sva se pogovarjala z domačini so rekli, da ne pomnijo, da bi bilo morje kdaj tako mrzlo.
Da naredim malo lušt :D http://melodious.moj-album.com
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 15. Avg. 2006 18:38

Sta bila v apartmaju? me zanima kakšne cene so kaj tam.
Uporabniški avatar
melodious
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 14. 3. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a melodious » 15. Avg. 2006 19:14

Ne, sva bila v hotelskem naselju Slovenska plaža imela pa sva polpenzion. Priporočam pa letalo, ker je vožnja z avtobusom dolga 17 ur. Drugače pa stane pijača in hrana na stojnicah 1 euro. V restavracijah pa so cene za eno komplet kosilo 3.000. V trgovinah pa je hrana dosti bolj poceni kot pri nas. Pa ful je life doli, non stop se nekaj dogaja, diskoteka pri diskoteki. Midva greva naslednje leto še enkrat v Budvo. :cool: Pa ljudje so tam zlo prijazni in gostoljubni.
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 22. Avg. 2006 19:55

js sm bil tudi v crni gori letos in blo je res ql, prvotni plan je bil kamp nekje ob kopakabani pri ulcinju, sam kamp ki smo ga nasli na netu nekak v realnosti ni zgledu tko kot naj bi. opcija bi bil kamp na adi bojani, sam je FKK pa niso bli vsi za to :)
do ulcinja smo porabl ene 2 dni voznje z autom... prvi dan smo sli na Pag zurat, zjutraj smo se odpeljali s paga in se neki vozl in iskal primern plac za kopat in spat, nasli smo ga na murterju. zvecer smo sli naprej in ga picil celo jadransko magistralo do ulcinja kamor smo prisli naslednji dan zjutraj. umes smo se seveda veselo ustavljali in metali v morje, probali smo tudi bosansko morje in cevape(hudi so) :)
ker ulcinj ni uspel smo se nastanil v kampu ''crvena kapica'' v svetem štefanu, 9km od budve. sam kamp je bolj teksas, sam nam nic ni falilo pa se na plazi je bil mir in lep pogled na otocek sveti stefan :) spoznal smo tudi modela, ki je cuval lokalcek od kampa na plazi cez noc, model je bil res car, ufural smo svoje CDje in mel zurke.
skor vsak dan smo se znaslu tudi v budvi kjer res dogaja, miljon enih lokalckov in trgovinic in 2 miljona ljudi. budva je napram ostalim mestom kr precej draga, pa vseeno ceneje kot pri nas. pa se neki, tok hudih bejbik kot se jih ponoci sprehaja po budvi, nism se nikjer vidu, res neverjetno :)
melodius, kje si ti nasla diskoteko pri diskoteki? js sm vidu samo lokalcek pri lokalcku, ob eni se je pousot use zakluclo, prave diskoteke k bi celo noc laufala pa nam ni ratal najt... smo pa bli na enem super partyju na plazi Mogren v Budvi.
slovenska plaza v budvi je polom in vse okoliske znane plaze tudi. huje kot sardelice pa se na vsak nacin ti hocjo zaracunat lezalnik in deznik. vecina teh sicer lepih plaz je zakupljenih... zato je na njih miljon lezalnikov in deznikov. ce ti je ql da je na vsaki strani sosed oddaljen od tebe najvec 15cm, pol je to zate :) nasa kamp plaza je zmagala. in pa seveda ulcinjska kopakabana (bli smo na kitesfera plazi, lepo ocisceno pa se tus majo). skratka ta kopakabana je 13km dolga pescena plaza ki poteka od ulcinja pa do albanske meje. voda je 50m od obale se vedno nizka- ql za razne igrice :) na reki bojani kjer ribe lovijo na tradicionalen nacin, so tudi super ribje restavracije... se nikoli in nikjer nisem bil bolje postrezen, hrana 1A, zelo priporocam. cena je bila sicer malo visja, pa se vedno enkrat nizja kot smo pricakovali.
za taksne in drugacne nakupe priporocam mesto Bar(med ulcinjem in budvo)
ce se komu da, priporocam tudi izlet na skadarsko jezero, lovcen, podgorico, loh tud rafting na tari,...

cene:
palacinka 1€
hamburger 1,5€
čevapi 1,5€
klobasice1,5€
kebab 2€
lignji 3€
vješalica 2€
burek 0,80€
pecena koruza 0,50€
2,5L pepsi 1€
cigareti ful poceni...
vodka smirnoff 1L 6,5 € (duty free)
jagermeister 1L 11€ (duty free)
vstopnina na otoček sv. Štefan 7€
puma, adidas,... superge v Baru 11€
trajekt čez boko kotorsko 3,5€
ribji restoran na Adi Bojani 41€ za 4 osebe(huda riba s prilogo, solata, pijaca) - res hudo :)
vstopnina na hud party 12€
vstopnina na plazo Mogren 1€
...

to je to, ce koga kej posebej zanima...
pa še neki fotk(na dveh straneh so)
http://sajmon.moj-album.com/album/4356581/

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov