kaj početi v ljubljani..

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

njegova.mala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 7. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a njegova.mala » 04. Jul. 2012 15:58

živjo! nism vedla kam bi dala to temo pa sm jo kr tuki.
rabla bi ideje kam jit v lj. in okolici tko zvečer km al pa popoldne tko za par urc. s fantom sva vedno brez idej kam bi se dala in sva pol al doma al pa tko kje na pijački al pa v parkcu in podobno.
pa me zanima kam bi lahko še kej šla oz. kaj bi lahko počela. razen kina, pijače, bovlinga,.. in teh klasičnih stvari.
hvala in lp
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Jul. 2012 16:18

Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 04. Jul. 2012 22:53

Čist odvisno kaj rada počneta in kaj vaju zanima :)

Zdej poleti se čuda enih stvari dogaja po prestolnici, pa tud luštno vreme je, da se ne rabiš ravno prekladat po kafanah :D
Midva z mojim se rada šetkava okoli, sva mahnjena na naravo, rajš kot posedanje po kafičih pa mava valjanje po najini piknik dekci. Tako da so moji 'predlogi' tudi bolj tko usmerjeni :)

* vsedta se na trolo za Medvode in obiščita zbiljsko jezero
* Koseški bajer, mal za se posončit, prešetkat, moj priljubljen chillout plac, ki ga ponavad podaljšam v sprehod po PSTju v smeri Vrhovci.
* Botanični vrt, tropski rastlinjak je plačljiv.
* Tivoli. Jez mam "svoje" drevo, kjer se me večkrat da najt s piknik dekco, skicirko in Pingo sokci :D
* Ljubljanski grad, narediš krožni trip - na tržnico po jagode/češnje/marelice/whatever, greš lepo peške na grad, najdeš svoj miren kotičeš in pljuvaš koščice okoli.
* knjižnica pod krošnjami - poišči na netu kdaj in kje se nahaja
* v parku Tabor se zadnje čase dogaja čudo enih stvari ala Garažna razprodaja, pa Art market
* naredita si pohodni plan in iz seznama počasi črtajta vse okoliške griče (golovec, šmarna, katarina,...)
* odpri google earth, poglej kje so zadnje postaje trol in odkrij kšn nov kul plac za raziskat...
* btw, kmalu bo trnfest :D
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov