Pag?

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Jana85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Jana85 » 09. Apr. 2012 17:50

Ekipa, kam se boste letos odpravili na morje? Jaz pojma nimam, še vedno razmišljam…In ponavadi ta čas v letu že imam tudi rezervirano nastanitev, zgrabila me je že panika nekakršna…letos pa oklevam…Priporočate mi vi nekaj? Ali, pač grem na Hrvaško v Pag ? Bila sem tam lani, vse je super razen nastanitve, ki je bila obupna...Torej, zdaj imam nekakršen problem, da mi bo spet nekaj tako zapadlo, oziroma imate nekakršne kontakte od ljudi, ki apartmaje dajo v najem ? In sicer imajo spletne strani, kjer se slike lahko pogledajo, da vem vnaprej kam grem ? Bila bi zelo hvaležna!
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 11. Apr. 2012 12:44

Jaz sicer med poletjem nisem bila na Pagu že leta, sem bila pa nekajkrat v kampu Straško za 1. maj.
Pomoje je fajn, da si nekje blizu Zrč, da hodiš žurat :D - se pravi kamp Straško ali Novalja.
Huggy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Huggy » 11. Apr. 2012 16:28

Jaz imam raje planino in zimo, poleti pa me zelo napadajo alergije in do ničesar mi ni! Ampak imam nekaj sorodnikov v Pag vprašal sem jih za apartmaje ker jih tudi oni dajajo v najem, vendar pravijo da je vse rezervirano pri njih...Moje priporočilo je, da preveriš na tej spletni strani nekaj boš našel! Morda vam bom od koristi!

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]