Morje za zaljubljence

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sabinchyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sabinchyka » 24. Feb. 2011 15:57

Pozdravljeni!!

Študiram, študiram, študiram ampak se ne morem spomnit čisto nič.. kam na morje s svojo boljšo polovico?? kje je mir, romantika, pač vse kaj spada zraven k dvema zaljubljencema?? in je po možnosti na hrvaškem?? :)

namreč moj fant je nepoboljšliv romantik, tudi jaz sem ista kot on zato bi letos oba rada izkoristila dopust zgolj samo za naju dva...

prosiiiiim za nasveteee :D
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 24. Feb. 2011 20:09

Dalmacija... :D sm pol fant tvega da ostane brez tebe, kr dalmatinci so GRRRR!!!!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 24. Feb. 2011 21:02

Ne reče se "grr", reče se "arrrr". :supercool: :D
men se zdi, da se povsod dobijo taki romantični kotički..če ne druzga greš pa na divjo plažo. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 24. Feb. 2011 21:26

Pardon.... ARRR!!! :D :D

Drgač pa je lahko romantična tudi hotelska soba. Odvisn pač kako si naredita....
sabinchyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sabinchyka » 25. Feb. 2011 13:55

sta me kar nasmejale :D dalmacija?? dalmatinci?? ni slabo :D

mogoče kaki določen kraj?? ker mi je res sila.. nočema it nekam daleč v tujino, ampak le na kaki enotedenski dopust, ker sma pa poleti oba na tesnem s cajtom, služba priganja da joj... polek tega pa... khm, fant načrtuje zaroko tam ;D ma prijatle ki nevejo bit tiho :D ampak on neve da jaz to vem, ma že prstan pa vse.. zato pa hočem da je popolno, in tako tudi on.. :)

a pojma nimam kaaaaaam...??? :/
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 25. Feb. 2011 15:02

hvar - ivan dolac .. idelano za tako priloznost. apartma je dobesedno na plazi, dol je umirjena (zelo dobra in na nivoju) gostilnica, majhna prodnata plaza, turkizno modra voda ... pa tako lepo potko majo po celotni dolgi obali in ce gres po potki gor ali dol se najdejo se kaksni zalivcki, kjer si lahko popolnoma sam

pa korcula je baje tut lepa, samo tam pa ne poznam prevec krajev
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7046
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Feb. 2011 15:40

sabinchyka napisal/-a: khm, fant načrtuje zaroko tam ;D ma prijatle ki nevejo bit tiho :D ampak on neve da jaz to vem, ma že prstan pa vse.. zato pa hočem da je popolno, in tako tudi on.. :)

Ubijem kolege da to povejo moji punci.
Sploh pa, kako je lahko popolno, če pa že vse veš?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Feb. 2011 16:06

emanuela napisal/-a:[
Sploh pa, kako je lahko popolno, če pa že vse veš?


Mogoče ga bo pa zavrnila, pa bo vrnila njegovim kolegom, ker so ji pokvarili zaroko :D .

Sploh pa če hočeš it na morje, pa ne želiš iti nekam daleč - bodita doma, v bano natresita kuhinjsko sol, na stene nalepita slike golih Nemcov, vsak dan vzemita vso svojo kramo in jo nesita 1 kilometer stran, vmes se 2x oreng skregita, zvečer pa pojdita v eno Hrvaško restavracijo,kjer vama bodo oreng zaračunali večerjo. Kdo je rekel, da je treba it na Hrvaško da okusiš pravo Hrvaško.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 26. Feb. 2011 12:00

6 in 7 let nazaj sem letoval na Šolti v Nečujmu. apartmajsko naselje. če greš od naselja levo ob morju, prideš do krasnega zaliva s krasno vodo, ni veliko ljudi.

zvečer kakšen sprehod in večerja ob morju v kraju Stomorska.

luštno je blo! :)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 26. Feb. 2011 13:45

Meni se zdi grozno smešno, da tip načrtuje zaroko, ti pa hotel izbiraš. Kaj pa on pravzaprav načrtuje, če sploh ne ve, kam gresta? Mogoče bi bilo fajn najprej izbrat lokacijo, preden bo lahko rezerviral restavracijo/organiziral posuvanje cvetnih lističev/...

In da je zraven še cel kup teh scen, kdo kaj ve in kdo česa ne ve, napol romantična komedija. :D
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 26. Feb. 2011 13:50

^^ ja, sej - važno, da je romantično! :D
in, julia_, temu se reče pravična delitev dela!
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 26. Feb. 2011 14:07

Romantično je itak povsod, samo da je zraven morje, v katerem odsevajo luči s promenade. Če ne izbereš ravno Zrć, si pa sploh zmagal, kar se romantike tiče.

Vse ostalo je stvar osebnega okusa. V Splitski na Braču imaš recimo bolj preproste počitnice, kar je lahko zelo romantično, ni pa nobene bolj fensi restavracije. Diametralno nasprotno je v Dubrovniku. Vse ostalo je nekje vmes.
Sicer pa romantika ni toliko stvar ambienta, kot ljudi. Če se bosta s hrano zastrupila, to ne bo prav nič romantičen dopust, pa magari če gresta v apartma za mladoporočence :D
sabinchyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sabinchyka » 26. Feb. 2011 19:11

*frisko* in Jochie, hvala za nasvet, sma prečekirala in nama je všeč :) sam odločit se še je treba kam točno :D

kar pa se tiče vseh tistih kao romantičnih komedij in vsega ostalega, pa mi je že eno malo žal da sem povedla.. pa saj ni point v tem da pač vem, so what? da bo to naredo že vem dolgo... in oba iščema destinacijo, jaz sem pač najprej sem vprašala in vam vsaj približno hotela povedat kaj pravzaprav iščema... :/
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3425
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Mar. 2011 13:46

hvar - pokonji dol....priporočam! :D
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 04. Mar. 2011 14:22

Da še jaz dodam moj zaročni kraj :D Šparadići- to je majhna vasica pri Primoštenu (natančneje pred Primoštenom). Midva sva bila že 2leti zapored tam in nama je ful všeč (letos žal ne bo nič, zaradi bebice). Na plaži sva bila sama, morje kristalno, brez trgovine (zjutraj pride potujoča), totalen mir, kjer si živce definitvno spočiješ in pozabiš, da obstaja še kaj drugega kot ti in tvoj dragi :). Bila sva pri go. Slavki: http://www.croatian-vacations.com/defau ... 21&aid=104
http://www.cro-adriatic.com/99/0009.php. Ima nove apartmaje, ki so do plaže oddaljeni pičlih 40m :D
Če se ti zahoče zabava imaš 7km oddaljen Primošten ali pa 15km oddaljen Šibenik, do Vodic imaš pol ure.

Priporočam

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov