Slabe/dobre izkušnje s potovalnimi agencijami

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 17. Jun. 2010 13:28

Ker se na vsake toliko časa pojavi tema o slabostih kakšne agencije( na žalost je pa pohval bolj malo :D) odpiram to temo. Sem pišite svoje slabe/dobre izkušnje, priporočila ipd. glede potovalnih agencij, hotelov..
It was forever..but it didnt last long..
*kristyna*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 7. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristyna* » 07. Jul. 2010 11:27

Slabe izkušnje z agencijo oskar. Ko smo šli z njimi v Turčijo, so nam podtaknili Turškega vodnika, ki NI imela pojma. Kovčke naj bi čez cel Istanbul sami zvlekli (nobenega busa), potem pa so se profesorice (bili smo s šolo-izmenjava, Oskar je bil posrednik) razhudile in nam je vodič zrihtal prevoz. Vsaj sam je temu tako rekel. Prišel je mini kombi (ne mini bus), ki je imel koamj dovolj prostora za našo prtljago. Potem nas je pa hotel peljati do hotela in to bi bilo to. (za tisti dan ko naj bi bili v istanbulu. Seveda smo šli z javnim prevozomn (vredu) ampak tip ni imel pojma kje moramo izstopiti. In če s prijateljico nebi bili zajedljivi, bi izstopili na napačni postaji (saj je šele po treh vprašanjih če je pepričan kje moramo izstopiti povedal pravilno). No potem je vztrajal da je Bazar zaprt (spet sem jaz tečnarila) a na koncu smo se po bazarju sprehajali kake tri urice preden so ga zaprli.
Skratka polom od vodiča. In tudi sestrična se je enkrat pozanimala pri prijateljici in ji je agencijo odsvetovala.
Love me or leave me. Hey! Where''s everybody going??
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 10. Nov. 2010 22:00

A to je tale Oskar iz Kranja al je še kak drug? Ker moja sestra ima pa z njimi noro dobre izkušnje. Potovala je v Turčijo in Monako.
Jaz še nisem potovala z njimi, ker so od mene kar precej oddaljeni.
vrtavka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a vrtavka » 10. Nov. 2010 22:19

hm, tudi jaz imam z njimi same pozitivne izkušnje...pa za rojstni dan mi vedno kartico pošljejo. :p
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Nov. 2010 22:23

Js imam pa same dobre izkušnje z agencijami. Od Mondiala, Kompasa, Atlas Airtours, mogoče še kakšna. Je pa res, da jih zaradi previsoke cene ne uporabljam pogosto in raje sama organiziram vse.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
MojcaLenka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a MojcaLenka » 23. Nov. 2010 13:27

Ja, tako je to... kolikor nas je različnih ljudi toliko je različnih agencij.
Mi smo poleti potovali s potovalno agencijo Zeleni planet (www.zeleni-planet.si). :kleeblatt:
Kljub temu, da je to nova agencija, sta punci izkušeni (poznamo se že od prej saj sta delali v večji slovenski agenciji, ki je pred kratkim propadla), zelo prijazni in ustrežljivi.
Kar obljubita drži. Potrudita se maksimalno.

Včasih je boljša odločitev potovati z malo agencijo, kjer se vsakemu gostu 100% posvetijo in mu dajo vedeti, da je pomemben, kot pa z veliko, kjer so gostje le številke. :respekt:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 23. Nov. 2010 15:03

^^je tema puncama slučajno ime Mojca in Lenka? :)

katera od vaju (Mojca ali Lenka) pa si je dovolilo reklamirati vajino agencijo? :D :D :D
MojcaLenka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a MojcaLenka » 24. Nov. 2010 11:38

Tema puncama je čisto slučajno ime Špela in Barbara.
Poznamo se pa tudi osebno :hail:
Taniyia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 15. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Taniyia » 28. Nov. 2010 21:36

Ponavadi s fantom potujeva v lastni režiji, sva pa šla enkrat s Kompasom v Egipt in sva bila zadovoljna z izvedbo in vodičem.
Luštna stran o sloveniji ...
jabukphone
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 21. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a jabukphone » 21. Dec. 2010 21:49

No, moram priznati, da sem imela ravno pred kratkim super izkušnjo z agencijo Potuj nekam. S fantom sva ponavadi res potovala čisto po svoje, v lastni organizaciji. Turčija, Tunizija, Kuba, velik del Grčije, Egipt, letos pa sva se odločila za Maldive. Itak, da sva porabila vse prihranke, ampak konec koncev... noro lepo. Nepozabno.
V glavnem vse sva pregledala in preračunala in na koncu (povsem v nasprotju z najinim načinom potepanja) sva se odločila, da te najine težko pričakovane sanjske počitnice, rezervirava preko agencije. Na spletu sva našla hotel, ki nama je bil všeč, vse skupaj pa rezervirala pri njih. Tudi kar preko spleta. Moram reči, da je bilo vse tako kot so nama rekli. Maksimalno zadovoljna in toplo priporočava.

Nč linkat! ..Evelyn..
Jabukphone je zakon!
Nalivnik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 4. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Nalivnik » 04. Maj. 2011 18:33

vrtavka napisal/-a:hm, tudi jaz imam z njimi same pozitivne izkušnje...pa za rojstni dan mi vedno kartico pošljejo. :p


Meni tudi :)

Drugače pa imam tudi jaz z njimi same pozitivne izkušnje. Vedno smo imeli ob sebi vodiča (slovenskega), ki je odlično odvodil!
Nasmehni se dnevu in dan se bo nasmehnil tebi. :)
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 13. Jun. 2011 22:00

A ma kdo kake izkušnje z Agencijo Vard iz Celja??
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 21. Jun. 2011 16:27

Slaba izkušnja: Supra Travel - razočarali so me od začetka pa do konca na Spring Breaku - od tega da ti že ob sami prijavi dajo netočne informacije, obvestilo o odhodu smo dobili 1 delovni dan pred odhodom, njihove "žurke" na plaži so zgledale nekako takole: 1 je po mikrofonu govoril, 10 pijanih pa je okoli njega plesalo, 100 ljudi je okoli sedelo in nemo opazovalo (bilo naj nas bi cca 500 preko Supra Travel na Spring Breaku,); na samem prizrišču naj bi imeli koncert od Inne, ki je bil "odpovedan" a nas o tem sploh niso obvestili; čakali smo 2 uri na totalno nezorganizirano vračilo kavcije apartmaja.... vsem odsvetujem Supra Travel, ker bi po mojem mnenju srednješolci bolje organizirali kot pa oni :roll: :roll: :roll:
Uporabniški avatar
Mikopina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mikopina » 06. Jul. 2011 9:57

Nikoli več ne grem na pot z Intelekto, Vardom ali pa kakim Sončkom... Katastrofa!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Jul. 2011 9:59

^^ Malce razlage?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov