Sama na morje

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

zaza86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 14. 7. 2009
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a zaza86 » 14. Jul. 2009 15:29

Hej...
me zanima če je kdaj katera se kr odločla pa šla sama kdaj na morje?
poznam sicer več punc,ki grejo same,ampak večina so starejše in grejo se relaxirat za 1teden...js pa sem še pune za žur, in mi je bedno,da bi srečala nek folk, pa bi jim mogla razlagat zakaj sm sama(kr so me vse prijatlce pustle na cedilu,pa sm se z parimi menla da bi šli kupaj..ampak nobena nima denarja zj :? )
Npr. s kako agencijo collegium varjanta, sem že razmišljala da bi najrajš se prijavla pa šla...sam mi je mal bedno...sej se ne sekiram tolk da nebi blo fajn, kot pa da bi čudna al pa kaj podobnega izpadla..kr tak sam it na morje??? hmmm
No šla bi pa itak sam na pag,kr zj sm absolventka,in še nikol nism bla v zrčah,pa morm it prej da čist odrastem:)

kaj menite, je katera taka da je že šla sama, oz bi šla???
petrca8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 9. 7. 2009
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a petrca8 » 14. Jul. 2009 18:00

Js bi pomoje lohk šla sama. Itak se znam sama s sabo dovolj zabavat, sem bolj samotarka po duši tako da mi kakšna družba niti ne bi prijala, razen če to ne bi bila moja najboljša prijateljica oz. najboljši prijatelj. Na morju se pač ne bi spuščala v kakšne hude pogovore, je pa res to, da če bi se že odločila da grem nekam sama, bi se sama odpeljala z avtom nekam na slovensko obalo, najela apartma in si lepo privoščila čas sama s sabo. Vsako jutro zajtrk, potem na plažo z dobro knjigo, malo plavat,.. Ma ne bi blo lepšega.
Moj dober prijatelj je šel ravno tako sam na morje, ker so ga vsi prijatelji pustili na cedilu. Šel je v Grčijo in tam sam spoznal dekle, s katero bosta verjetno vsak čas par... Lepa zgodba, mislim pa da je tudi ona bila sama tam ker so jo prijateljice pustile na cedilu. ;)
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 14. Jul. 2009 18:03

jst sm lih letos razmišljala da bi šla za par dni sama v opatijo :)
pomojem bi mi blo ful boljše kot če bi šla s kako kolegico ... ker ful ne maram bit odvisna od drugih .. na živce mi gre če kolegica začne tečnarit da bi šla domov in pol takrat je treba it, čeprav bi jst še ostala .. z večjo družbo je pa še težje se uskladit .. ker jst pač ne bi šla samo žurat ampak bi šla tko da bi se cele dneve potikala okoli s fotoaparatom, pol zvečer pa tudi žurat .. itak mi sama it vn ni problem, že pol koga spoznaš :)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 14. Jul. 2009 20:40

u a kr take pustolovke ste nekatere :cool: tudi meni gre na živce, če je kdo iz družbe siten, pa povleče še ostale za sabo. sama bi šla mogoče za kakšen vikend na morje, za kej več pa ne, ker družba je le družba, tudi če je kdo kdaj siten. cel teden bi mi blo že dolgčas, malo na oddih bi pa že šla, svobodno, neodvisno :freude:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 15. Jul. 2009 6:45

nism šla in nebi šla sama na morje.relaksacija mi ne pomen to, da sem ceu tedn nekje zabubena sama, ampak to da se zleraksiram in maksimalno uživam počitnice v družbi bližnjih.
S takimi, ki so se izkazali za sitne, tečne in takimi ki dopust drugače vidijo kot jaz (jst namreč ne ležim cel tedn kot hlod na plaži pred hotelom :roll: ),pač že dolga leta ne hodim na počitnice.
Imam fanta, ki ima enak pogled na dopust in aktivnosti med dopustom kot jaz in se skupaj fajn spočijeva in uživava.In tega nebi menjala za samoto....če pa fanta nebi imela bi šla pa s starši.Z njimi mi tudi nikol ni blo pretirano dolgčas in vedno sem se fino imela :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 15. Jul. 2009 8:11

Letos sm bla odločena, da napokam svoj roxy mobil in grem mal kruznt po jadranski magistrali pa se zasidram, kjer se mi bo zazdel. Sama. Na konc sm se pustila prepričat enmu kolegu in grem zdej s precej velko družbo na Bol.

Mamo vikend na obali in sm bla dostkrat sama dol. Izležavala po plaži, se raztegvala po skalah, posedala na obzidjih, iskala lušne motive za fotke, kofetkala u najljubših kavarncah, tekala, biciklirala, rolala, zvečer pa ob sladoledu bingljala z nogami na kšnem pomolu ...

Vedno mi je blo super in nikol se nism počutla samo, kaj šele čudaško (?!). Sm človeček, k rab take trenutke, zato, da razmišlja o seb in svojem življenju, da najde naudih za ustvarjalno plat, da naumi kej, kar ga bo grel, ko bo poletja že doug konc ...

In še vedno sm na tovrstnih "samotnih pohodih" spoznala koga, hotla al pa ne.

Tko da, bejba, le pogumno, sama seb morš bit najbolša družba (časa, za to, da bi se "delila" z ostalimi, bo še dost).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
petrca8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 9. 7. 2009
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a petrca8 » 15. Jul. 2009 9:43

Joj Aloha, js sm ti kr fous :twisted: a posodis kdaj vikend? Tocno o tem js sanjam, vse kar si napisala... tocno tko bi potekal moj sanjski dan na morju.. :P
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 15. Jul. 2009 16:43

1 :D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 20:30, skupaj popravljeno 1 krat.
zaza86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 14. 7. 2009
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a zaza86 » 15. Jul. 2009 17:21

~NIA~ napisal/-a:nikol nebi šla sama na morje. že tko če smo bli na morju pa sm bla sama na plaži, pa vsi ostali v hiši, mi je blo ful dougočasno. ali obratno, da so bli usi ostali na plaži pa jest v hiši.. dougčaaaasss..

aja, pa jest ful govorim in pomojm bi se znal zgodit da bi se začela sama s sabo pogovarjat. in ja, izpadla bi čudaško!!
da bi tuhtala o sebi in neki filozofirala zravn.. mi ni to. težko se sploh skoncentriram na kakšno stvar, težko sm pr miru,... ma nevem, ni zame :D


no sej zato js govorim o collegium varjanti,ko greš z busom,pa maš 60folka najmanj za spoznat, pa skos so spoznavni žuri,itak te dajo kr z nekom v apartma itd...tak da bi sama s sabo bla nekje pa knigo brala bi umrla ja:) sm navajena bit skos v družbi...
sam mi je bed kr bi me pol ostali čudno gledli,a ti pa kr sama itd itd :S
ne mislim tak sama da se relaksiram,amapak da pač pridem sama pa sm kr z random ljudmi pol...
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 15. Jul. 2009 17:38

js bi sla mogoce, ce bi bla v taki situaciji...zakaj pa ne.

sla sem kot au pair na kreto - sama. tam sem bla pri druzini, pazila tamalega, v prostem casu pa se sama hodila kopat na plazo, se soncla, kopala, hodila v mesto, v shoping, prezivljala vecere - vse sama. 4 mesece...no mela sem tam eno kolegico, ki pa je bla pou ure z busom stran in sva se nekje 1x na teden videli. edin zurat nisem hodla sama. fajn mi je blo na plazi, po ure in ure sem sama prezdela na tisti plazi...pogresam to. soncenje in druzenje sama s sabo. meni je blo lepo..ogromno sem razmisljala o zelo globokih zadevah =)
pa pred tremi leti se na wc u soli nism sama mogla it - hvalabogu sem se resila tega...zdaj sem dokaj rada sama s sabo - vcasih. :) pac, ni mi noben problem...naceloma pa tut hitro spoznam ljudi, kar je velika prednost.
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 16. Jul. 2009 8:34

jez sm tut ena takih k na morje pa res nebi sla nikol sama. rajsi sploh ne grem.

nekak bi mi morila samota... nekak nikol nism bla navajena bit sama in se tut znajdla nebi.. nekak bi se ta samotn dopust spremeniu v nocno moro.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Jul. 2009 14:52

Meni se pa zdi morje idealno za zganjanje samotarstva :) Doma tega ne prakticiram, ker bi se sama sebi zdela čudak, če bi brez družbe sedela v gostilni na pivu :D
Na morju bi pa brez težav šla sama nekam na obalo, si naročila kavo in travarico in brala, opazovala sončni zahod,... Cel teden verjetno ne, ker mi paše imet družino ali prijatelje za družbo, kakšen dan bi pa sama čisto uživala.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 21. Jul. 2009 18:51

pr collegiumu se v bistvu sploh ne moreš sam prijavit, ker je to pač nenormalno in moreta bit vsaj 2, da ne boš pol k nek outsider tam v apartmaju. (sem že vprašala)

če greš sam kamorkoli (pri nas že v trgovino), pa na hrvaškem, te vsi tako čudno gledajo, da ti že to toliko zamori, da vse skupaj bedno izpade. spoznaš kak folk, pa te itak s predsodki obravnavajo.

tako da.... dobro je vsaj koga poznat, ki bo tam.

baje da drugod po svetu to ni tako weird.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Jul. 2009 20:28

Ni, ne. Jaz teh masovnih žurerskih dopustov ne poznam ravno najbolje, ampak na potovanjih sem pa spoznala precej ljudi, ki so nabasali nahrbtnik in šli po svetu, pa se zaradi tega nikomur niso zdeli posebej čudni.
Čeprav se jaz tega ne bi upala it, če se kaj zalomi, je fajn imet nekoga zraven.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 21. Jul. 2009 20:40

Aloha napisal/-a:Letos sm bla odločena, da napokam svoj roxy mobil in grem mal kruznt po jadranski magistrali pa se zasidram, kjer se mi bo zazdel. Sama.

Letos sem odločena, da napokam svojo lubico na dveh kolesih v gajbo na štirih in se naparkiram nekje okoli kamenjaka, katerega potem prekruzam z biciklom. Sama. :D
Se mi zdi da najhujše kar se mi lahko zgodi je, da mi gre guma na biciklu, vse ostalo me sploh ne skrbi. Nisem ljubitelj množic in raznih KMŠ open air summer edition (bolj znano kot Zrče), morje je zame relaksacija in veliko rajši samo sebe peljem na morje, kot trpim ob prilagajanju osebam z drugimi interesi.
Kako me pa kdo od sosedov v kampu pogleduje, češ, 'lejo babo, kr sama na morju, ta ziher otroke žre' :lol: mi je pa res popolnoma vseeno.
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov