Zanzibar

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jzt
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 22. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jzt » 22. Mar. 2008 11:42

Živjo, a je bla katera že na Zanzibarju? Razmišljam, da bi se odpravla tja, samo bi rada slišala še iz prve roke, kako je? Ker zgleda noro. Hvala za odgovore.
Elle 08
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle 08 » 24. Mar. 2008 11:21

Ja jst sem bila je noro, romantično.... Tam se bila v zimskem času vseeno ni bilo pod 30 stopinj..Ne da se opisat pejd bolše izkusit.. :cool:
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 24. Mar. 2008 21:48

Jst sem ravno včeraj mojmu bluzila, da bi šla v naslednjih letih tja, če bo znesl. :D

A bi se dale kake slikce, ki ste jih ve slikale videt?
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 25. Mar. 2008 8:58

Vsekakor je zanimivo za videt. Jaz sem bila žal v juliju, ko je tam pod 30 stopinj, večinoma vetrovno in skoraj vsak dan kakšen dežek ... najbrž je res bolje iti, ko je pri nas zima.
Plaže so take kot na razglednicah, pesek, palmice itd, ampak vedi, da se naplavala ne boš. Ko je plima, je voda do kolen kak kilometer v notranjost, ko je oseka, pa itak vode sploh ni.
Vsekakor je treba na snorkljanje in pa seveda pogledat Stone town, otok z želvami, ...
Pa skulirat se moraš glede malarije - meni je sekirancija zaradi komarjev pokvarila užitek v dopustu. :?
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
jzt
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 22. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jzt » 25. Mar. 2008 14:12

Hvala za odgovore, super!!
Hm.. a pa je bla kera tut kej recimo po Tanzaniji, se splača jit na safari? Recimo da sem par dni tam, potem pa odrinem po kakšnih štirih dneh v Zanzibar? Se splača?
Mislm jit pa oktobra. Hvala za nasvete vsem.
Elle 08
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle 08 » 26. Mar. 2008 4:05

jzt napisal/-a:Hvala za odgovore, super!!
Hm.. a pa je bla kera tut kej recimo po Tanzaniji, se splača jit na safari? Recimo da sem par dni tam, potem pa odrinem po kakšnih štirih dneh v Zanzibar? Se splača?
Mislm jit pa oktobra. Hvala za nasvete vsem.


Jst vse šla tko mesec dni Tanzanije safari nato teden Zanzibarja... Potrebuješ vsa cepljenja malarija, mrzlice, spalna bolezen... Itd Dober se pozanimaj preden greš. Mi smo imel tudi kuharja zraven parkrat prespal v šotoru..Takrat imel zraven tudi domačina velik nevarnosti preži nate. Drugače pa zanimi in enkratna izkušnja. Priporočam.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov