smučanje

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

spelci
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 17. 11. 2004
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a spelci » 08. Nov. 2007 9:40

ok res, da sem malo površno preiskala forum, ampak te teme še nisem zasledila, če pa je se opravičujem in jo zaklenite....

zanima me ali kaj smučate in kje....kaj priporočate, ker želiva s fantom februarja za en teden na smučanje in se mi zdi da ni nobene pametne ponudbe oz. je še kr drago glede na to da sma študenta.
hvala za vaše odgovore in uživajte v zimi ki prihaja....

LP Špelči
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 08. Nov. 2007 10:33

...
Zadnjič spremenil *SweetGirl*, dne 19. Mar. 2009 10:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 08. Nov. 2007 11:16

Tema že obstaja... pod splošno mislm da, ampak spomnim se je... Drugač pa na strani potovanje.si mal poglej... Je pa res, da je zdej v predsezoni smučanje ful cenejše kt pa pol recimo februarja... Tko da mogoče pejta pa rajš zdej, če sta bl "revna"... :wink:
Always look on the bright side of life!
spelci
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 17. 11. 2004
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a spelci » 08. Nov. 2007 11:33

ne sj nisem rekla da sma revna sam ne vem kovk keša pa tut ne mislim dat....sm tk računala 1000€ za vse skup( karta, prenočišče, hrana itd...)to pa mislim da ni tk malo denarja...hvalabogu, da šparama in si smučanje sploh lahko privoščima...mislim, da je to res dober način da si vsak mesec daš denar, ki ti je ostal na stran in potem nekam greš...to prakticirama že 5 let in do zdej nama je uspevalo, ampak res se mi nobena ponudba ne zdi zanimiva, zato sem se obrnila na vas...
hvala vsem, ki boste kaj predlagale....

LP Špelči
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 08. Nov. 2007 14:00

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 08. Nov. 2007 16:46

...
Zadnjič spremenil *SweetGirl*, dne 19. Mar. 2009 10:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 08. Nov. 2007 20:36

Hja, najbl se itak splača jt u apartma s še par folka, kr zadeve pridejo pol res pocen.

Mi smo učas familijarno hodil (naša familija, pa še dve - družinski frendi) in smo zmer uzel največji možn apartma (js, mami pa fotr), da smo mel pol normalne spalnce (se prau ločene), kr pousod tko radi ufuravajo izraze "dve-, tri-, šter-sobno", u resnic so pa sam lesene pregrade, omare in podobn crap, kar men pač ni prostor zase. Presenečenj je blo kr en par, enkrat smo se prtožl in dubl za isto ceno čis hud (in predusm spodobn) apartma. :)

Če gre pa sam en parčk, pa itak uzame najmanšiga možnga, tko da razni studii ne pridejo dost. Spet je pa odvisn, u kermu delu sezone greš pa kok u centru oz bliz smućišča hočš bit. Če grem s fantom, mi je važna bližina in pa center, komforta ne rabm nobenga, kr pridem bordat, če bi hotla saune, đakuzije in bazene, bi šla u toplice.

Splača se pogledat razne Collegiume in podobne agencije, kokr je men znano je tle res zlo velik ugodnih ponudb prenočišč, karte so pa itak nujno zlo :P tko in drgač .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 13. Nov. 2007 21:41

pozdravljene!

jaz hodim z mojim in njegovo družino smučat v Italijo - Falcade bolj točno. to je malo ( precej ) naprej od Belluna.približno 5 ur vožnje. smučišča so velika in predvsem urejena najboljša stvar pa je, da si kupiš smučarsko karto in z njo smučaš na kateremukoli smučišču.

se že veselim letošnjega smučanja....

lep pozdrav
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 13. Nov. 2007 21:53

No, tudi naša družina se prihajajočo sezono namerava odpraviti na smučanje v tujino, ker je vprašanje, kako bo s snegom pri nas. Nameravamo pa iti na Dolomite.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 14. Nov. 2007 15:44

Mi, ki smo bolj amaterji v tem, hodimo na Roglo in nam je všeč - o cenah pa kej dost žal ne vem povedat.
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 15. Nov. 2007 13:41

...
Zadnjič spremenil *SweetGirl*, dne 19. Mar. 2009 10:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 15. Nov. 2007 16:25

*SweetGirl*

naš hotel je bil vedno malo bolj na samem, mal ven iz Falcad, tako da o samem mestu ne vem dosti. letos pa gremo menda v hotel prav v mesto Falcade. bom poročala kako je bilo...

lep pozdrav
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 15. Nov. 2007 17:48

purple_rain napisal/-a:Mi, ki smo bolj amaterji v tem, hodimo na Roglo in nam je všeč - o cenah pa kej dost žal ne vem povedat.


a se da tam tud na smučeh laufat?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Nov. 2007 16:37

jullia_ napisal/-a:
purple_rain napisal/-a:Mi, ki smo bolj amaterji v tem, hodimo na Roglo in nam je všeč - o cenah pa kej dost žal ne vem povedat.


a se da tam tud na smučeh laufat?
Ja, tudi.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 28. Nov. 2007 17:17

Tema obstaja - Smučanje

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov