WoW (World of Warcraft)

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 25. Jul. 2006 23:54

mene pa zanima če ker/a to igra...
js sem zdej začela pa sem čist noter padla... :twisted: pač grafično zlo dobra igrca pa tut tematsko je fajna...
LOVE hurts
Jogurt 3,2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 27. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Jogurt 3,2 » 27. Jul. 2006 14:04

hmm ja je dobra igrca
sam jest če bi jo začeu igrat bi me zasvojila
pa bedno mi je plačvat mesečno za špil k sm ga že kupu
tko da raj guildwars igram
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 30. Jul. 2006 21:52

ja ja... ma tak efekt ne človeka... pač morš met mal samokontrole... da te res ne zasvoji...

glede plačvanja... heh je fajn met brata ko je mal obseden s tem pa on plačuje :P
LOVE hurts
lubiqa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 18. 4. 2006
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a lubiqa » 30. Jul. 2006 23:30

isto kao lineage 2... igras ti ql, pol pa sranje k te cist zasvoji pa nemors nehat=/ js sm WoW nehu igrat zarad denarja k usak mesec placevat se mi za igrce bedn zdi=/ drgac pa ql spil
Jogurt 3,2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 27. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Jogurt 3,2 » 31. Jul. 2006 13:08

začni z guild warsi

mi je ušeč k maš opozorila

pa ne more te zasvojit
ker tuki se gre za skill pa use
lahk vam ene par screenov nardim
pa da vidte
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 31. Jul. 2006 13:26

tole moji kolegi vem, da ful drkajo, kolkr čujem ko se pogovarjajo. moj pa mislim da ne. za mojga vem sam da špila nek.. call of duty? al neki podobnega :D pa še to sam tu pa tam (in ponavadi se mu zalušta ravno takrat ko ga jz kaj rabim :evil: :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
lubiqa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 18. 4. 2006
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a lubiqa » 31. Jul. 2006 14:12

guild wars ni tak ql spil, ni tak na nivoju kot lineage al pa WoW
Uporabniški avatar
MucaCopatarica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 1. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a MucaCopatarica » 03. Avg. 2006 9:08

Ooo to je pa glih ena tema zame :D Midva sva oba s tipom "mal" obsedena s to igrco in imava celo vsak svoj account, tako da lahko igrava in lvlava characterje skupi - taprava geeka sva, ja :D Sva vsak že po 3 do lvl 60 spravla, seveda pa imava še cel kup altov. Jaz nikoli nisem bila kaj preveč navdušena nad računalniškimi igricami, samo ko sem pa Wow sprobala, me je pa čist not potegnil :) Grafika je res huda...pa full mi je všeč ta koncept, da vbistvu igraš skupaj z ljudmi s celega sveta in si lahk najdeš kšne prov fajn prijatelje. Res je sicer, da ti wow pobere kar veliko časa...samo če ti je v veselje, zakaj pa ne? Ne rečem za tiste, ki špilajo 14+ ur na dan (in takih ni malo :eek: ) in dobesedno živijo za wow. 3-4 urice na dan oz. malo več med vikendi, se mi zdi čisto normalna mera...Potem mi pa prijateljica reče "Get a life", ona pa po 5 ur na dan gleda mehiške nadaljevanke :D
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 03. Avg. 2006 11:05

14 ur na dan........WoW :? .....ljudje res nimajo meje
Zadnjič spremenil mycosmogirl, dne 04. Avg. 2006 20:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Velouria
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 2. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Velouria » 03. Avg. 2006 21:39

MucaCopatarica napisal/-a:Res je sicer, da ti wow pobere kar veliko časa...samo če ti je v veselje, zakaj pa ne? Ne rečem za tiste, ki špilajo 14+ ur na dan (in takih ni malo :eek: ) in dobesedno živijo za wow. 3-4 urice na dan oz. malo več med vikendi, se mi zdi čisto normalna mera...

Men se zdi 3 ure na dan (vsak dan) fuuul preveč, ampak OK. ;)

Osebno že na splošno nisem navdušena nad igricami, ampak tale WoW mi pa sploh ni všeč. :evil: Res, preveč zasvoji ljudi. Moj lubi in njegov oči že skor več kot en let vsak dan igrata in jst bi to igrco najrajš kr banala. :P Najin odnos sicer zato nič ne trpi, Se mi zdi ful preveč, vsi teli guildi pa MC-ji pa svašta. Sej pravm, PREVEČ okupira človeka, ko enkrat notr pade in to mi sploh ni všeč. In men se reees NE sanja, kaj folk vidi na tej igrici... Moj lubi je bil na začetku ful navdušen in pol sem si še jst ustvarla en lik na njegovem accountu, ampak sem prišla sam do level 5 al neki tazga, s tem, da je še to večinoma on igral, jst sm pa zehala zraven.

MHO: blazna izguba časa IN denarja. :( :roll: Še bolj žalostno je pa to, da je ogromno ljudi dejansko obsedenih s to igrico... Fuj. Jst ji pravm kr ''the root of all evil''. :twisted:
now I have you sleeping next to me ... and this is home
Uporabniški avatar
MucaCopatarica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 1. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a MucaCopatarica » 04. Avg. 2006 7:41

Ja sej čist strinjam, da ti ta igrica čist preveč cajta požre...sam pol ko enkrat not padeš, je res težko nehat...vedno hočeš še in še :) Midva itak nisva šla v noben resen guild, ker bi to pomenil, da bi 4-5 krat na teden morala od 7-ih do polnoči ali še dlje sedet za računalnikom, ker bi šli v MC, BWL etc. Nisva midva tok za "hardcore" :razz: Sej vem, da se tiste 3 urce na dan velik sliš, sam midva sva itak tak tip človeka, da skoz not tičiva in pol nimava kej dost druzga za delat kot gledat tv, bit za računalnikom al se pa valjat po pojstli :P Sej včeri sva sklenila, da bova kr nehala špilat...sploh name je slabo vplival, ker sem bila vedno full jezna na ostale soigralce, ker niso mel pojma in smo umiral kot za stavo, ker so tisti 12-letni mulci na drugi strani mreže kr na slepo pritiskal, kar jim je pršlo pod prste...Včeri je blo prov smešno, ko smo bili v eni instanci in smo umrli zato, ker en tamau ni hotu it na večerjo in mu je mami držala puščico za naprej, tako da je steku direkt v eno skupino "mobov" in seveda crknu :)
Ta špil je drgač res vredu narjen, sam problem je v tem, da če hočeš res kaj dosežt (zlvlat do 60 in dobit kšno hudo opremo), si je treba res velik cajta vzet. Vse bi blo vredu, če bi folk lepo na easy špilu za zabavo, ne pa da se vsem gre le za to da bodo najbl "imba" kokr se reče v tem žargonu oz. da bodo najbolši in oh in sploh. Problem je tudi v tem, da je populacija, ki to igra, v večini stara med 12-17 let...in pol vidš enga, ki te zanalašč ubije, ko delaš queste (seveda je on 20 lvlov viši) in pol še /spit nate (po možnosti ma macro narjen in ti so 30-krat zaspema) :evil:
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 04. Avg. 2006 10:40

sam jst sploh ne razumem kako to lahko kar z drugimi igraš? A to se na net prijaviš?
lubiqa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 18. 4. 2006
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a lubiqa » 04. Avg. 2006 11:19

mycosmogirl napisal/-a:sam jst sploh ne razumem kako to lahko kar z drugimi igraš? A to se na net prijaviš?


instaliras si spil, se registriras dobis kodo... potem mas 10 dni free da vidis kak ti je spil pa to pol pa si placs in igras. to igrajo po celem svetu, obstaja vec serverjev ti si pac enega izberes in vsi tisti po celem svetu ki so na istem se potem menis z njimi, g33kas(igras), menjavas...
Uporabniški avatar
MucaCopatarica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 1. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a MucaCopatarica » 04. Avg. 2006 11:22

Hm jst ti ne znam na to vprašanje glih strokovno odgovorit :D Lahko ti pa po kmečko takole razložim...Če želiš z nekom igrat skupaj, se pač povežeš na isti server (torej sta oba povezana na isti IP naslov al neki tazga :) ) - Blizzard (ta company k je to igrco naredu) ma en kup teh wow serverjev in ti pač zbereš enega s te liste (če bi bil samo en, bi se vse sesul, ker bi bil preveč obremenjen zaradi prevelikega števila igralcev oz. povezav). No in ker si na istem serverju, kjer se pretakajo isti podatki za vse, ki so nanj povezani, se znajdeš v istem "okolju" in skupi skačeš naokol...Vsaj tko si jaz razlagam no :)

Ooo me je že en prehitu vmes ko sem tole svojo "znanost" skup pacala :P
Uporabniški avatar
Velouria
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 2. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Velouria » 04. Avg. 2006 15:38

MucaCopatarica napisal/-a:Ja sej čist strinjam, da ti ta igrica čist preveč cajta požre...sam pol ko enkrat not padeš, je res težko nehat...vedno hočeš še in še :) Midva itak nisva šla v noben resen guild, ker bi to pomenil, da bi 4-5 krat na teden morala od 7-ih do polnoči ali še dlje sedet za računalnikom, ker bi šli v MC, BWL etc. Nisva midva tok za "hardcore" :razz:

Pametna sta, da se guildov izogibata, hehe. Moj lubi je bil prej v enem, kjer se je blo treba ful vnaprej prijavit za MC (če so te sploh vzel) pa skoz bit tm pa se ful opravičevat, če greš stran - jao, elitisti luzerski. :roll: :evil: Ta zdej je kao bolši, ampak men se zdi še zmeri prevelika obveznost.

Drugač pa vsakmu svoje, kokr kermu paše pa to, ampak men se zdi bolj konstruktivno večurno visenje na netu kot pa igranje WoW in pobijanje raznih kreatur boss-ov. :)
now I have you sleeping next to me ... and this is home

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov