Alpsko smučanje

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 15. Nov. 2006 20:19

Evo, ena tema nasplošno o alpskem smučanju.
A ga gledate po TV? Sami(e) smučate? Razpišite se :wink:
Sam tko za info, jst smučam že od malih nog (sem mela še plenice gor), gledam pa tudi vsako tekmo (ampak samo moške.Ženske so mi preveč dolgočasne)
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 16. Nov. 2006 9:19

Thx tenisačica. :)
Ja gledam, najljubši šport. Ceprov zenske so mi tut dolgocasne, posebej zdej k ni Janice. Drgac pa navija za Hermanna in Benni-ja (vse ostale avstrijce NE maram). Kul mi je pa se Ivica Kostelic. Pr puncah pa Anja Person, pa Ana Jelusic po tanovem. Smučam pa od 4. leta dalje.
Kdaj so zej tekme u Ameriki? 25. novembra? Pa kera disciplina?
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 16. Nov. 2006 11:00

Smučala sem samo enkrat v življenju in to v zimski šoli v naravi, drugače se pa sankam :D. Po tv-ju pa kr spremljam smučanje, ponavadi je to ravno v času kosila.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 16. Nov. 2006 11:05

sovražim smučanje ..
najbolj beden šport, kar obstaja ...
pa še bordanje zravn ...
ne vem kaj je folku tok zabavnega, najprej pou dneva čakat v vrsti za žičnco, pol pa se v 5 min spustit dol po hribu ... jao, ceu žur

sm smučala, sam men je to dolgčas ... raj se sankam z Joške, kot je že Sani omenila ...

jst sm bol za "poletne" športe ...
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 16. Nov. 2006 11:22

bejbika napisal/-a:ne vem kaj je folku tok zabavnega, najprej pou dneva čakat v vrsti za žičnco, pol pa se v 5 min spustit dol po hribu ... jao, ceu žur

Če si na pravem smučišču nisi dol v 5 minutah. ;)
Gledam smučanje samo, če /ko sem primorana, ker je moj oče ljubitelj vseh športov in naravnost obožuje smučanje. Tako, da so sobotno-nedeljska kosila že obarvana belo. :D
Sama zlo rada smučam, čeprav že par let štrajkam z eno kvalitetno urnk opremo. :) Ko bo bo pa čist fešta. Hišca v planinah in na juriš vsak dan. Pol pa čist uničen pred kaminom čajčka z medom pit. :)
Waiting in the queue oh whoopee doo
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 16. Nov. 2006 11:34

stelči to se samo tako reče ... jst ga ne maram, pa če se dričaš dol pet minut al pa sedem ur ... in ja, raje pijem rum s čajem kot pa dilcam ... :P
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 16. Nov. 2006 12:39

Hehe jst sm ista. Sem smučala, pa najbrž nikol več ne bom. Sm bl poletni človek in ne za zmrzovanje na snegu :wink:
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 16. Nov. 2006 20:19

mislm, da 25. novembra, nism ziher no....
Jest mam pa letos namen kupt smučke za park&pipe, u bistvu tko ene za ``igrat´´ - skokce, cevca, ..... i love that :D
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 16. Nov. 2006 20:25

jz sovražim smučanje..iz dna srca. Bedno mi je. Zebe me, vse me boli, nekej se matram tam... res ne uživam. :x

Rajši grem na eno kuhano vino...pa še smučišče je bolj varno :lach:

Gledam pa rada smučanje, sploh v zlatih slovenskih časih, sem bla čist zagrizena navijačica :lach: Ko se je Košir spustil dol, pa je bil po 1. vožnji ,ed prvimi, sem bla čiz živčna...sploh nisem mogla gledat...pol če je zmagov sem bla vse evforična, če pa ni je bil pa cel dan v bedu. :lach:

Pogrešam ta čase, ko je folk rajši ob 12h gledov 2 tek slaloma, kot pa takrat mel nedeljsko kosilo...vse življenje se je prilagajalo smučanju :) Men je bilo to čiz fino.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 16. Nov. 2006 20:46

ne gledam, smučam pa od zadnje zime ful rada :) prej dolgo nisem smučala, ker sem mislila da ne znam, pol ko sem pa spet stala na dilah sem pa čist not padla :P in že celo poletje komaj čakam smučanje :D
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 17. Nov. 2006 8:23

Smučam od četrtega leta starosti, ko je mamica rekla da sm dobila nekje ene lesene dile in ene štrike in probavala smučat ;D

No ati kupu pr petih letih smučke in od takrat veselo smučam...malo je manjkalo pa bi šla trenirat ampak takrat me je izdalo koleno in sem morala za 4 leta prekinit s smučanjem (moja najdaljša doba) in ko sem stopila nazaj na smuče nism več znala skoraj nič smučat :cry: sramota sem sama sebi rekla pa še brez kondicije sem bla...sedaj počasi dobivam kondicijo nazaj in smučam...

Smučanje je najlepši ampak tudi hkrati zelo drag šport.

Smučanje gledam obvezno in sicer pri ženskah kadar Tina maze smuča ter moške...

Spremljam pa tudi Telemark, ki smuča moj frend in njegov brat in sta zelo dobra v tem...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Milchi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 18. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Milchi » 18. Nov. 2006 1:08

Zima je moj najlepši čas :snowman: zato tut obožujem vse zimske športe. Smučanje je užitek, pozabš na mraz, k se spuščaš po belih strminah. Pol je tle občasno še bordanje pa drsanje...

Spremljam tut tekme po TV, pa mi je prou fajn, da letos ne bo Janice, da bodo mele še druge priložnost stopt na stopničke. Me pa srce boli, k vidm, da se od 6 (al celo 8ih) naših 2 uvrstita od 25. meseta dalje! Kaj jih sploh pol tolk vlečejo na tekme? Doma naj bi bli pa treneral!!

Upam, da bo letos velik snega, pa kj uspehov od naših športnikou.
*loNely soul*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 4. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *loNely soul* » 19. Nov. 2006 20:02

jaa my favourite sport :D smucam ze od 4.leta al pa se prej pomoje. v 2.razredu so me dal v klub pa sem vztrajala do konc OŠ pol sm nehala mal zarad kolena k je zdej mal dokaj poškodvan :? mal ap tut zarad rezutlatou. če ne gre več pč ne gre
pol sm v 1.letniku nardila izpit 1, v drugem letniku 2 tko da sm zdej učtelj 2. poim ves čas učim in tko še mal zaslužim. sem kar dost odnesla od tega k so me starši dal u klub :D
spremljam tut skoz po tv. čiz not padem :lol: drugac pa fulne maram avstrijceu :x
avril
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a avril » 25. Nov. 2006 8:40

O men je smučanje fulll všeč. Rada gledam tekme po TV, rada smučam. In vsako leto rečem, da se bom naučila bolše smučat.
Pri smučanju je največji problem, ker je drag šport pa še smučišča so velikokrat tako polna, da sploh ne vem kje bi se smučala.

Sem pa kupila nov kombenizon (no ja dobila sem ga:)) in zdj samu čakam, da ga sprobam!!

Kje je sneg????
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 25. Nov. 2006 10:26

Jst tud ful rada smučam. Res je ful drag šport, tko da ne grem velikrat - ene parkrat na leto ampak niti slučajn ne hodim med vikendi smučat ker je čist preveč gužve, najboljš je it med tednom ... no vsaj dokler sem še študentka si loh to privoščim :D

Drugač sem pa včasih velik raj gledala smučanje tudi po televiziji, ker so bli naši mal boljši :) Zdej pa sem pa tja mal pogledam.
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov