rolanje

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lavica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lavica » 28. Maj. 2006 23:48

Živjo,

v prilogi neke revije sem brala da menda neko društvo organizira večerna rolanja v Ljubljani.

Zanima me, če se je že kdo udeležil tega rolanja, kakšne imate izkušnje in če imajo rolanje tudi za začetnike ...pa kje bi jih našla...ker sem namreč pozabila v katerem časopisu...vem pa da sigurno ni bilo objavleno v cosmotu ...če bi bilo v cozmotu, to nebi šlo tako hitro iz moje glave ;)

hvala :)
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 29. Maj. 2006 6:04

u jst bi izkoristla tole priložnost pa vprašala, če kdo ve kje v Ljubljani je šola rolanja? ima kdo telefonsko? :)
petelin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 17. 5. 2005
Kraj: Odvisno od števila sončnih peg

Neprebrana objavaNapisal/-a petelin » 29. Maj. 2006 9:04

men se zdi, da je v tivoliju. predlagam, da vprašaš na šou. če že nimajo v programu, pa bodo skor zihr kj vedl o tem.
dr.roler
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a dr.roler » 29. Maj. 2006 10:49

Da ne bo preveč iskanja :D

Vsako sredo in nedeljo v Tivoliju pred mini golfom ob 19.00.

Lahko se dogovoriš za skupinska rolanja ali za poučevanje :razz:

lahko še link: www.rolanje.eu
bazooka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bazooka » 29. Maj. 2006 21:04

ja mene so enkrat k sm sama rolala po ljubljani, tko mimogrede povabili zraven...najprej mi je blo mal bed ker nisem kej preveč sigurna v moje rolersko znanje, ampak se vživiš...sploh imam pa večne težave z bremzanjem...no sem jih imela, pol so mi pa fantje in dekleta priskočil na pomoč in sm to težavo dala na stran.ker recimo prej sm poiskala pomoč že pri šoli rolanja pa so mi samo spraznili denarnico :( sem mnenja da profesionalni rolaraši res vejo pokazat v čem je fora!najbolj je pomembn da ti stvar pokaže tko da ti pozabš na strah in reagiraš refleksno in pol vidš da sploh ni panike.pr men deluje, tko da probat ni greh pa še zastonj je.zato punce kar pogumno rolerje na noge...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 19. Apr. 2007 9:43

A je katera zainteresirana za rolanje po Lj ali okolici?

Danes ali jutri?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 30. Apr. 2007 15:13

oj, kolko more bit roler večji od št. noge? Js mam 50 pol more bit kok? Neki razmišljam da se naučim rolat :D Hehe, pomoje bom prvi dan bil cel plav od padcov, bom postal smrkec velikan :D
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 30. Apr. 2007 16:13

^^Jaz sem kupla št. 39 in mam nogo 39. Nisem kupila večjih in so mi ravno prav. Pa daj gor kakšne ščitnike za prvič, priporočam :wink:
I laugh at gilded butterflies.
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 01. Maj. 2007 14:48

Baje je pametno da so rolarji vsaj 2-3 stevilke večji :D vprimeru da ti noga zraste.. :lol:

Midve s kolegico mave ture do centra lj. Vedno nama kakšni dve uri vzame..super se je rolat :D
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 01. Maj. 2007 16:20

no ja, upam da meni noga nebo zrastla :) Si nora, že tko ne dobim nič... Je pa res da se raste do 25, tk da nikoli ne veš...
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 01. Maj. 2007 16:56

Meni se je noga zmanjšala, pa mi nihče ne vrjame :D Včasih sem mela št. 40, ene teniske celo 41, zdaj pa nosim 39 in 38 :)
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 01. Maj. 2007 17:47

haha, to pa ni mogoče :) Verjetno si mela nohte :) Je pa tudi možno da so eni modeli obutev drugačni, js npr. mam različne čevlje na enih piše 49 na drugih 52... Pač odvisno od modela izdelave...
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 01. Maj. 2007 18:29

bigboi napisal/-a:haha, to pa ni mogoče :) Verjetno si mela nohte :) Je pa tudi možno da so eni modeli obutev drugačni, js npr. mam različne čevlje na enih piše 49 na drugih 52... Pač odvisno od modela izdelave...
Hahahahaha ja najbrž sem mela 2cm dolge nohte na nogi :rofl:
Ja nevem no če je cela čevljarska (lol) industrija spremenila številke pol pa tudi nevem. Nikjer mi ni več prav št. 40, samo še 39 kupujem.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 01. Maj. 2007 19:45

choco.cat napisal/-a:
bigboi napisal/-a:haha, to pa ni mogoče :) Verjetno si mela nohte :) Je pa tudi možno da so eni modeli obutev drugačni, js npr. mam različne čevlje na enih piše 49 na drugih 52... Pač odvisno od modela izdelave...
Hahahahaha ja najbrž sem mela 2cm dolge nohte na nogi :rofl:
Ja nevem no če je cela čevljarska (lol) industrija spremenila številke pol pa tudi nevem. Nikjer mi ni več prav št. 40, samo še 39 kupujem.


js sem mela tut skos 40, zdej pa vse 39 :roll:

rolerje mam pa 41 pa so mi glih prav...
LOVE hurts
AbbA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 323
Na forumu od: 18. 6. 2006
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a AbbA » 01. Maj. 2007 20:01

Rolarji morajo biti ravno prav številka, nič preveliki... Niso namenjeni za udobje ;) Nogo morajo zelo lepo oprijeti, da se potem sile med rolanjem lepo razporedijo po rolerju in potem prenesejo na kolesca. Tako kot pri pancarjih, nič preveliko! Če so preveliki pride prej do poškodb v obliki zvinov in podobno.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov