Pohvale in graje

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 29. Jan. 2007 3:48

Na temu forumu še nisem zasledila teme (iskalnik ni nič ven vrgel), kjer bi se dobre stvari, ljudi, ... hvalilo, nekorektne pa malo pograjalo z namenom, da bi se poboljšali, kar konec koncev niti ni tako negativno. Če je ta tema že bila, jo enostavno spreglejte in zaprite.

Jaz bom pohvalila Pimi dostavo hrane na dom, ker so mi pripeljali veliko pizzo na dom, čeprav sem naročila najmanjšo, računali pa so mi tamalo.

Grajam pa Papinota, za katerega sem imela študentski bon, poklicala 20.55. in mi niso več hoteli sprejeti naročila, ker naj bi delali samo do 21.00. Kar pa ne drži, saj na spletni strani piše, da delajo ob nedeljah in praznikih do 22.00. Poleg tega so pa tudi njihovi vozniki popolnoma neposlovni. Ne pozdravijo te, ne odzdravijo, ne rečejo niti ene besede, samo gledajo te in ti pomolijo hrano pod nos in čakajo na denar. Skratka, Papino bo moral presneto zamenjati svoj odnos do strank in ljudi, ki delajo za njih.

Pa naj bo pravilo te teme, da morata biti vedno obe, tako pohvala kot graja oz. lahko je samo pohvala. Samo graja pa ne sme biti, da ne bo preveč kritiziranja.
Uporabniški avatar
rebel*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: :)

Neprebrana objavaNapisal/-a rebel* » 29. Jan. 2007 18:38

hmm js sm pa s Papinotom ravn nasprotno bla zlo zadovolja... čeprav sm probala sam pico pa vseen...
vse bolš ko HaloKatra (čudno postana hrana, bedne porcije- lah več kol pol priloge vržeš stran; dolgo traja da se prmajejo...) :?
drgač pa mi je zlo dobr v Celici... tak pravo kosilo je, pa še mal lah zbiraš med bolj zanimivimi meniji.. čeprav tud ni vedn perfektno...ampak sladice majo pa najbolše
:D
...ljubiti...
......biti....
........iti...
.........ti...
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 29. Jan. 2007 18:47

rebel* napisal/-a:hmm js sm pa s Papinotom ravn nasprotno bla zlo zadovolja... čeprav sm probala sam pico pa vseen...
:D


Se strinjam, njihove pizze so res dobre, moti pa me odnos. :evil:
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 29. Jan. 2007 18:52

...
Zadnjič spremenil sončk, dne 04. Nov. 2010 18:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
rebel*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: :)

Neprebrana objavaNapisal/-a rebel* » 29. Jan. 2007 22:03

Bluestocking napisal/-a:
rebel* napisal/-a:hmm js sm pa s Papinotom ravn nasprotno bla zlo zadovolja... čeprav sm probala sam pico pa vseen...
:D


Se strinjam, njihove pizze so res dobre, moti pa me odnos. :evil:


:?: men je pa čist prjazn stric prišu...pa una ko sm ji naročala je bla tud ful prjazna... :nixweiss:
...ljubiti...
......biti....
........iti...
.........ti...
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 29. Jan. 2007 22:28

Men je pa super v kubanski restavraciji Cantante v Celju. Ful fajni, sproščen ambient, prijazni natakarji (en je mogoče malo zmeden :D ), pa tko zanimiva hrana. In okusna :)

Pa še en plus za restavracijo/picerijo Puccini v Celju. Notr so pa natakarji mislim, da neki Portugalci al Španci, tut fajn ambient, pa doooooooooooobra hrana.

Priporočam!
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
AbbA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 323
Na forumu od: 18. 6. 2006
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a AbbA » 29. Jan. 2007 22:43

Pohvala za mojga naj frenda ko se zmeraj izkaže in me posluša ko mu jamram o tipih :) In me nikoli ne izda :) ZLAT SI!!!
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 29. Jan. 2007 22:50

[quote="rebel
:?: men je pa čist prjazn stric prišu...pa una ko sm ji naročala je bla tud ful prjazna... :nixweiss:[/quote]

Uh, pol pa samo mene ne marajo. :wink:
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 30. Jan. 2007 11:38

renatka_ napisal/-a:Pa še en plus za restavracijo/picerijo Puccini v Celju. Notr so pa natakarji mislim, da neki Portugalci al Španci, tut fajn ambient, pa doooooooooooobra hrana.

Sm bila tam prejšnji teden pa nisem opazila nobenega tujca. No, če so govorijo tekoče slovensko + zgledajo čist slovenski. :D

Tud js bi pohvalila Kaščo Mrlančnik, sicer sm js tam jedla samo solato, ker sem jo potrebovala pod nujno (prišla iz Egipta, kjer nism užila solate teden dni). Bila sva več kot zadovoljna in res so prijazni natakarji.

Pohvale gredo tudi kitajski restavraciji Dva zmaja v Celju. Natakarji zelo prijazni, ustrežljivi. Hrana pa več kot odlična. Cene pa tudi dost nižje kot v drugih kitajskih restavracijah. :)
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 30. Jan. 2007 11:48

Moja pohvala gre pa restavraciji Argentino (zraven zare in emporiuma). Ambient naravnost čudovit. Osebje prijazno, profesionalno. Hrana pa 1A. Vse pohvale, res!
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 30. Jan. 2007 15:29

Jaz pa hvalim zobozdravnika Guno, ker me je superhitro naročil, mi popravil zob kakovostno, potem mi je pa še zobni kamen očistil. Ful je pomirjajoč, ker sem jaz pri zobarjih vedno ful trda. Na koncu pa nisem imela dovolj denarja (še za plombo mi je sfalil 1 €, kaj šele za zobni kamen :oops: ), pa mi je rekel, da bom naslednjič poravnala. Res je fer.
wantyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a wantyka » 30. Jan. 2007 21:47

renatka_ napisal/-a:Men je pa super v kubanski restavraciji Cantante v Celju. Ful fajni, sproščen ambient, prijazni natakarji (en je mogoče malo zmeden :D ), pa tko zanimiva hrana. In okusna :)

Priporočam!



Tudi jaz bi pohvalila Cantante v Celju:) Super coctaile majo...super natakarji....res ful dobro...sproščeno
:razz:
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 30. Jan. 2007 21:58

steLLcy napisal/-a:
renatka_ napisal/-a:Pa še en plus za restavracijo/picerijo Puccini v Celju. Notr so pa natakarji mislim, da neki Portugalci al Španci, tut fajn ambient, pa doooooooooooobra hrana.

Sm bila tam prejšnji teden pa nisem opazila nobenega tujca. No, če so govorijo tekoče slovensko + zgledajo čist slovenski. :D

Tud js bi pohvalila Kaščo Mrlančnik, sicer sm js tam jedla samo solato, ker sem jo potrebovala pod nujno (prišla iz Egipta, kjer nism užila solate teden dni). Bila sva več kot zadovoljna in res so prijazni natakarji.

Pohvale gredo tudi kitajski restavraciji Dva zmaja v Celju. Natakarji zelo prijazni, ustrežljivi. Hrana pa več kot odlična. Cene pa tudi dost nižje kot v drugih kitajskih restavracijah. :)


Ja sej postrežejo pa tko te u slovenskem jeziku, sam pol, če jih poslušaš se pa dost menijo v tujem tko med sabo :D Pa nekteri so mal temnejši. Lahko, da je tut kak Slovenc umes. Nevem :D Greva enkrat na kosilo pa preanalizirama? :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 30. Jan. 2007 22:43

renatka_ napisal/-a:Ja sej postrežejo pa tko te u slovenskem jeziku, sam pol, če jih poslušaš se pa dost menijo v tujem tko med sabo :D Pa nekteri so mal temnejši. Lahko, da je tut kak Slovenc umes. Nevem :D Greva enkrat na kosilo pa preanalizirama? :D

Aja, to je pa druga stvar. No, js nobenga slišala. :)
Zmejen, sam js grem že ta teden in bom že takrat napela ušesa. ;)
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 30. Jan. 2007 23:14

No dobr posluši, pa tko jih mal po faci poglej :D Z mojim, ko sva šla tja na kosilo enkrt u začetku decembra, ve, da sma se menla o tem. Lahk skor zatrdim, da niso Slo. roba :D Usaj ne usi :D

Pa dobr tek že ta tedn, kar v Pucciniju definitivno bo :D

Midva bova pa na Valentinovo tja šla mogoče jest.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov