Iščem žensko družbo

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

MojcaodKekca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 5. 9. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a MojcaodKekca » 05. Sep. 2021 8:59

Kje najdem nove prijateljice?

Že od malega nisem imela skoraj nič prijateljev. Osnovna šola je bila zame pekel, iz veliko razlogov. V prvem letniku srednje sem spoznala fanta, s katerim sva bila skupaj 11 let. Zgodba se je končala tragično in izgubila sem večino že tako majhnega socialnega kroga. Z mojim drugim fantom sva večino časa preživela s seljenjem po Slo in tujini, ko je še ta veza razpadla, sem prišla nazaj v Ljubljano in ugotovila, da sem čisto sama. Imela sem samo eno toksično “prijateljico”, s katero sem se trudila samo zato, da bi imela nekoga. Zdaj nisem več v stikih z njo, in nimam več nikogar.

Stara sem 31 let, samska, brez otrok, živim v Ljubljani in iščem izključno žensko platonsko družbo. Za pogovarjanje, sprehode, kavice, šoping, smse, opravljanje tipov, sedenje ob bajerju in klepetanje o življenju, pač cel komplet. Ne moram verjet, da ni nikjer kakšne, ki bi bila malo bolj osamljena. Vseeno mi je za leta, prepričanja, socialni status, edina pogoja sta zdrava kmečka pamet in normalna komunikacija. :)

Piši mi :)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Sep. 2021 21:10

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Sep. 2021 22:28

Ma čisto normalen je meni tisti stavek, ki je quotan.

Mah jaz kdaj sem malo osamljena med tednom, v Lj, hkrati mi pa prej primanjkuje časa za vse obveznosti, ne sfolgam čisto ohranjati stikov še z obstoječimi prijateljicami kdaj.


Ma meni je mmm bil fajn za se pogovarjat kdaj, samo občasno je začel met kakšne bolj čudne izjave. Samo on noče imet spet samo prijateljic, kaj naj pol, če mi en nek tak pritisk daje.

mmm napisal/-a:Online nisem nič niti poskušal, na tem forum so sicer še trije (oz. zdaj bolj dva) sicer čist ql tipi, samo nisem niti poskušal navezati nekih stikov

Če misliš Chaskija, brez zamere, samo je rekel, da si čisto kontra tip/ stil od njega za druženje. Se pa strinja, da znaš lepo na(pisati) tu gor kakšne stvari. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Sep. 2021 22:42

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Sep. 2021 22:45

Ti ful napačno ocenjuješ ljudi tle gor.. no sej on ni pisal kaj dosti, ni niti tip, ki bi hodil žurat, niti ženske ga kaj posebi ne zanimajo, da bi jih hodil gledat ven, kar ti pišeš, da delaš, hodi čisto na druge vrste dogodkov, če že.. Samo je smešno to brat, ko ga ti vabiš in ko si to predstavljaš, kako gre Chaski s tabo žurat. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 05. Sep. 2021 22:50

hayley napisal/-a:Ma čisto normalen je meni tisti stavek, ki je quotan.


Sem tudi jaz hotla napisat, da mi ta stavek deluje čist normalen :D
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Sep. 2021 6:25

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:58, skupaj popravljeno 1 krat.
JanMitchell
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 9. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a JanMitchell » 06. Sep. 2021 10:03

Pozdravljeni. Če želite najti podobno misleče in ljudi, ki vas razumejo, poskušajte spoznati ljudi na mestih, ki bi vas lahko zanimala (fitnes klub, modna revija ali tematska razstava - ne vem, kaj vas zanima, a mislim, da me razumete :))
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 07. Sep. 2021 8:43

haley napisal/-a:
hayley napisal/-a:Ma čisto normalen je meni tisti stavek, ki je quotan.


Sem tudi jaz hotla napisat, da mi ta stavek deluje čist normalen :D

tudi meni :D
sploh glede na opisano -ful štekam, da se seliš okoli, sploh po tujini in potem prideš nazaj in v bistvu ugotoviš, da si si tujec s tistimi, ki so nekoč predstavljali tvoje socialno življenje.
tudi jaz sem bila v podobni situaciji, ko sem se iz tujine selila nazaj v Slo.
Sploh ker večina mojega nekdanjega kroga niti ni bila iz Ljubljane. Znajo biti te tranzicije kar težke.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov