Najbolj idiotska stvar ki ste jo kdaj storili

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Nov. 2013 18:52

Torej, tem v kateri napišete zgodbo, dogodek...najbolj idiotske stvari ki ste jo kdaj storili.

------------------
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Nov. 2013 19:00

Bom jaz začel.

Pokvaril se mi je moj polnilec za računalnik, in sem si kupil nekega novega, fake za 20 evrov.
In tudi na temu je bil pokvarjen kontakt med 220v kablom, ter akumolatorskim delom.

In neprestano se je kontakt prekinjal, in neprestano sem moral tiščati skupaj, poskušal sem zatakniti zobotrebec, ni delovalo. Potem sem zataknil papir in je delovalo.
In čez nekaj dni, se je stik spet prekinjal...in vsako uro sem bil bolj razpizden in živčen.

In potem sem imel dovolj, lepo sem našel neko alufoloijo, lepo naštimal v luknjo akumolatorja. Bivša je lepo rekla naj neham, ker sem trmast in nepremišljen, sem nasvet seveda preslišal.

Primem kabel, ga zarinem v akumolator. BUUUUUUUUUUUUUM.

Raznese polnilec, elektriko vrže ven...jaz pa stojim stojim tam z rokami še vedno v istemu položaju. Pogledam če sem cel, bivša prestrašena...

In je dobesedno scvrlo tisti polnilec.

Računalnik cel :) .

Nauk zgodbe, če si živčen se umiri in ne tlači alufolije kjer je elektrika. Pa poslušaj folk.

-----------------

Upam da ne bom edini, ker je tema za zabavo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Nov. 2013 19:14

- Ko sva bla s tamalim se oba mahjna, sm ga iz ciste radovednosti porinla v koprive, ker me je zanimalo kaj se zgodi :oops:
- Zaradi nesporazuma sm bla dober mesec nazaj ob 300eur
- 2 leti nazaj sem po netbooku ponesreci polila pol flase medice.. ni se ga dalo resit
- Enkrat smo s kolegico sle na nek vecdnevni festival skupi z neznancem z neta, ki je iskal druzbo.. tip je pac deloval kul, pa se je stvar ze po prvem dnevu izkazala za katastrofalno odlocitev (tip psiho, nama grozil, dolzen mi je kes, zbezal je neznano kam in ga nikoli vec nisem vidla)
- Ko sm bla majhna mi je baka na morju iz kartonaste skatle sestavla hisico.. ko sem se popoldne igrala, sm zlezla notr in si privoscila afternoon nap. Cez neki casa me je baka zacela iskat po hisi in me nikakor ni nasla, zaceli so me iskati okoli bajte, nase je grabla panika da se nism utopila.. na koncu me je iskalo ze pol vasi, js pa lepo slinla palec v kartonasti skatli :D mater sm jih slisala pol, sam kaj sm hotla?
- Da sem se enkrat pobarvala na blond
- Da mi je telefon med pomivanjem tal iz prsnega zepa padel v mini kalalce vode, ko sem se sklonila
...

bom se dodala, tega je za celo knjigo :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Nov. 2013 9:14

A ni to malček podobno tejle: http://www.cosmopolitan.si/forum/viewto ... hlight=lpp
temi?
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 03. Nov. 2013 14:45

Sarissima, sama sem pomislila isto :) ampak po mojem ni, saj tu ne gre za to, česar nas je sram, ampak kar se nam zdi butasto/neumno.

meni:
- da sem poskušala utopiti mlajšo sestro enkrat ko smo bili z družino na morju(stara sem bila okoli 8 let, ona pa 4), ker sem bila pač ljubosumna nanjo...ja, pač js, mali idiot :?

- da sem še kot čisto majhna punčka v hišno varovalko porinila vilico, ker mi je bilo dolgčas. me je streslo ko norca :cry:

-da sem nasedla prevari in bila ob slabih 300eur, ki sem ji jih morala prej še sposoditi od sestre

-da sem enkrat na klopci pred hišo pustila knjigo iz knjižnjice, pa sem dobro vedela, da je naš pes z nagnjenji do trganja in grizenja stvari spuščen in ja, mi je lepo razcefral celo knjigo na koščke, ki sem jo potem plačala v knjižnjici
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 04. Nov. 2013 0:29

saarijarvi napisal/-a:- Zaradi nesporazuma sm bla dober mesec nazaj ob 300eur


Si ti slučajno sestra od prinzessin? :D

Drugače pa...njega dni sem skušal izmeriti, če je kabel dovolj dolg, da sem ga pač potisnil v vtičnico, drugi, neizlorani del pa sem držal v roki.

Drug kul featuring pa je bil, ko sem z gliserjem oddivjal ob luči zahajajočega sonca proti odprtemu morju brez ustrezne opreme, nisem imel niti postaje, niti toki-vokija, niti mobitela, niti plastenke vode in ko sem bil daleč daleč, je začela stavkati cev za dovod goriva...v temi sem se privlekel s polžjo hitrostjo do obale...aja pa na koncu sme vozil na hlape, saj sem pred odhodom pozabil preveriti nivo goriva v rezervarju

Pa še kaj bi se našlo, ampak tisto ni za na forum :oops:
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 04. Nov. 2013 5:44

Picatinny napisal/-a:
saarijarvi napisal/-a:- Zaradi nesporazuma sm bla dober mesec nazaj ob 300eur


Si ti slučajno sestra od prinzessin? :D


samo res, kaj vidve sta na isti način ble ob 300 eurov?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 04. Nov. 2013 13:19

pojma nimam, kaj se je zgodilo saarijarvi, upam samo, da ni nasedla taki očitni prevari, kot jaz :?
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 04. Nov. 2013 23:32

In to je zgledalo kako?
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 04. Nov. 2013 23:54

Takle tipo jo je poklical najbrž :) http://www.youtube.com/watch?v=gUPcdTUghYk
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Nov. 2013 0:41

haha ne ne, pr meni je slo najbrz za popolnoma drugo stvar.. :D

- Da sm sla dans vn na dez v supergah oz. da se se vedno nisem spravla kupit enih superkul nepremocljivih cevljev -.-
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 06. Nov. 2013 19:09

Pfff, ok jaz jih nimam lih za idiotske, so ble pa mal.... nepremišljene poteze :)

Ko sm bla še v SŠ sma z najboljšo prijateljico posnele za 2 DVDja nekih kao mini filmčkov.... No, prvega sma snemale enkrat ko nama je blo ful doglcajt in sma htele uprizorit uno sceno iz SW: Empire Strikes Back, ko Darth Vader pove Lukatu da je njegov foter. In grema midve sred dneva kuj nekam z rekviziti, ne da bi neki ful študirale. In najdema neki lepi plac, tak potoček pa mal šovja okolo pa eno polje koruze, drevo in jasa, ja idealno. Koruza je vesolje, na drevesu se bo fajn Luka držal. In se midve namaskirama, js sm bla Darth Vader pa sm si vzela doma eno ogromno črno fliko blaga pa na list papirja sm si narisala respirator pa tist cela črna v škornjih, za čelado sm si pa vzela uno plastično posodo za smetano stepat pa dala okol črno fliko, kolegica pa si je oblekla kimono pa mal spela pa je bla Luka. In midve naštudirama najine ''lines'' i začnema snemat ta kader, pa pač pakrat fejlama pa ponavlama, nama je ful zabavno..... Nakar pleti en kmet z vilamu in se začne dret nad naju da ma na njegovi privat posestvi, ska mu hočema pridelek ukrast pa da bo klicu policijo, da sma huliganke.... Skratka midve sma sam pograble ka sma mele pa letele, kmet za nama do glavne ceste, js sm kr z uno improvizoriš čelado letala, mim avti se fural... Tak da ja, nauk zgodbe: če snemaš mini fime, se prepričaj da nisi na nekem privat posestvu.

Pol enkrat sma htele posnet kao black metal videospot to je blo tud tam nekje srednja al prvi letnik faksa, pač ful nama je še špilal. In tak si zberema komad od Immortal pa si navlečema neke vilce pa to, kao ful ono evil. In ko sma nucale corpse paint se je zataknalo, ker nobena od naju se ni neki šminkala, nakar se js ful inteligentno spomnem da si pač črno nardima z maskaro, ker to pa le mama in res si grema kr tak po celem frisu to risat. Za belo sm se pa še bolj inteligentno spomnala, da si lahka itak dama kaladont. In grema midve si to naštimat, kamera teče, muzika je... Nakar naju je začel tt kaladont na frisu tak svinsko žgat da sma sam letele v kopalnico pa na šus to dol spavit in sma ble še pol mnde dva dni čist rdeče. Nauk zgodbe: ne si devat kaladonta na fris.

No enkrat.... Pa to niti ni blo tak dolg nazaj, leto ali dve :D Js tak ful študiram, hmmm v vseh kremah proti celulitu je kofein, zaka ne bi to kr doma narjeno uporabla? In ja, si pršparam js en dan zos od kofeja in zvečir ko se grem tuširat si pač nardim piling iz tuš gela in zosa. In js se veselo pilingiram, koža ful mehka, kao ful dober. Čez pol ure mi je ratal pa tak slab v sekundi dvajst, da sm mislla da bom umrla. Bla sm bleda, vročična, bruhala sm mnde ene 5x, skratka totalno sm se uspela zastrupit s kofeinom. Nauk zgodbe: kafe kot kafe je za pit in ne za mazat se z zosom.

Vsaka šola neki stane :D
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 06. Nov. 2013 23:00

^
Hahah, tale s kmetom je dobra :D

Sicer pa res misliš, da ti je ratalo slabo od zoca od kave na koži?
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 07. Nov. 2013 11:51

Ne da mislim, vem. :)
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 07. Nov. 2013 12:12

Od zosa da bi ti postalo slabo? Ker drugače res obstaja recept, da zmleto kavo+olivno olje zmešaš, pa deluje kot piling...sama sem probala že neštetokrat, zelo dobro deluje, pa mi ni bilo še nikoli slabo...edino vonj po kavi čez nekaj časa mi ne diši več :P

umirala sem ob prigodi s kmetom na snemanju minifilmčka :D
---

še kakšna idiotska stvar...še ena moja mladostniška

enkrat sva se s sestro šle kaskaderje, namen je bil skočit s kolesa, s katerim se pelješ po hribu navzdol. me je tak ubrisalo, seveda na makadamu, da imam na levi nogi še danes brazgotinico.
I am not an enigma, just a contradiction!

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov