V letu 2013 bom...

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 30. Dec. 2012 9:20

Mislim, da še ni bilo te teme za prihajajoče leto :D

Torej:
Kakšno je bilo leto 2012, kaj bi spremenili, kaj bi radi, da ostane?
Kaj nameravate početi v letu 2013? Načrti? Zaobljube? Kaj pričakujete od leta? Itd. :D
Uporabniški avatar
leeloo13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 8. 9. 2008
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a leeloo13 » 30. Dec. 2012 12:43

Leto 2012 je bilo zame dobro in slabo.
Slabo, ker mi je maja umrla babica, ki jo zelo pogrešam, dobro pa zato, ker sem končno dobila službo, povrhu vsega so sodelavke super, plača je ok.
Drugače v letu 2012 ne bi spreminjala ničesar.Če ne upoštevam zgornjih dveh dogodkov, je bilo leto precej povprečno.Nobenih razpdalih zvez med prijatelji, ena super poroka in nekaj rojenih otrok :)

Za leto 2013, pa hočem, da je to leto, moje leto :)
Navsezadnje je 13 moja srečna številka.

Plani so veliki:
*spraviti v red svoje prehranjevalne navade in se lotiti športa, ki mi je pisan na kožo, ter tako posledično shujšati

*postati ne samo aktivna pri športu, ampak tudi v življenju.Torej tudi če imam službo in ne študiram, si lahko popoldneve zapolnim s kakšnim tečajem jezika, učenjem novega instrumenta, prostovoljstvom,najdem nov hobi,skratka se ne zapiram med 4 stene in tako izgubljam dneve za brezvezne stvari, ker vem da bi lahko sebi in drugim polepšala dneve
*več hoditi v hribe

*skok s padalom

*vsak mesec nakazati nekaj denarja raznim društvom za zaščito, skrb živali, ker se mi zdi, da sicer so neke donacije za živali, vseeno pa ne toliko, kot jih je za ljudi v stiski.Hudo mi je, ker za marsikoga ni žival vredna nič.Pa bi se morali zgledovati po njih in jih spoštovati, ker so precej bolj srčna in dobra kot ljudje

*vsak mesec nakupiti nekaj hrane in jo podariti različnim društvom, ki skrbijo za čim lažje življenje vseh ljudi in družin, ki si trenutno ne morejo kupiti niti hrane.Srce me boli, ko vidim kaj se dogaja.

*s fantom planirava letos delati mansardno stanovanje pri nas doma, tako da je to trenutno prva nujna stvar in upam, da bova naslednjo zimo v novem stanovanju. Na srečo nisva preveč zahtevna in sva oba zelo na esay osebi, tako da nekaj problemov pri samem opremljanju stanovanja ne bo.Za prostorsko ureditev pa itak že veva kakšna bo.

*delava tudi na družini in upam, da se nama letos tudi to uresniči

*želim si,da se po operaciji vse izide tako kot se mora

*upam, da letos uspev obiskati Škotsko

*upam, da se bom lotila še kakšnih stvari, ki mi bodo prinesle veliko zadovoljstva, samozavest, trdnost in mir v duši in seveda, čim več zdravja za vse svoje in da leto 2013 prinese neke pozitivne spremembe za cel svet
Malo se nasmej, pa bo vse okej
Uporabniški avatar
Aliee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 31. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Aliee » 31. Dec. 2012 13:29

Hello. :)
Leto 2012 mi je veliko dalo in pa tudi marsikaj vzelo. Veliko sem pridobila na osebnostni rasti, ki mi je v pomoč, da sprejemam pravilne odločitve.
Spoznala sem, da ni lepšega občutka ko te ima rad, a h krati, veliko razočaranje ko odkriješ kako je lahko takšna oseba tudi neiskrena. :( (Hvala, ker si mi pokvaril novo leto! )

Jutri bo že novo leto.
- rada bi se naučila nov jezik
- uživala v vsakem trenutku, ki ga imam
- oktobra začela faks
- preživela super poletje
- rada bi spoznala veliko novih različnih ljudi.

Preprosto rada bi bila srečna, zdrava in vsem skupaj tukaj želim SREČNO 2013 :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 22. Jan. 2013 0:06


Kakšno je bilo leto 2012, kaj bi spremenili, kaj bi radi, da ostane?


Leto 2012 je bilo v povprečju ok. Delala sem na treh res kul projektih, pri katerih nisem skoraj nič zaslužla. Še vedno nisem spacala faksa do konca (ker sem pač delala druge stvari in sem preveč lena, da bi bla pridna in zraven še kej za faks nardila).
Torej spremenit bo treba to situacijo s faksom in začet razmišljat o prihodnji. Spremenit malo videnje same sebe in začet delat stvari, ki me izpolnjujejo.
Glede ljubezni nimam nobenih pritožb in bi rada, da tako tudi ostane.

Kaj nameravate početi v letu 2013? Načrti? Zaobljube? Kaj pričakujete od leta?

Spacat diplomo in si najt neko službo, ki mi bo prinašala reden mesečni dohodek. Pustit sluužbo in delat na ful fajn projketih, ki mi bodo prinašali reden mesečni dohodek oz. vsaj dovolj dohodka da se keš razporedi tudi skozi tiste mesece, ko ni dela. Začet več risat in narisat ene par zadev, ki jih imam že dalj časa v glavi. Pripravit eno razstavo, ki kmlau ne bo več aktialna, če se ne zmigam. Začet razmišljat (tokrat zares) o nadaljnem študiju. Nardit porfolio in ga poslat vsepovsod. malo začet migat. Se met fajn, slišat kako stvar,ki je še nisem, sprobat kako stvar, ki je še nisem, se zatripat s frendicami nekje na enem vikendu....še pa još v glavnem :)
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 23. Jan. 2013 9:55

Leto 2012:
Je bilo kar ok.... začelo se je super, dobila sem svojo prvo redno zaposlitev, v kateri zelo uživam, doživela sem eno najboljših potovanj doslej, v ljubezni tudi ne bi ničesar spreminjala... ugotavljam le, da sem malo pozabila na stvari, ki so me včasih veselile, želela pa bi si tudi, da bi si s prijatelji vzeli več časa en za drugega in se večkrat družili (žal nas razdalje vedno bolj oddaljujejo)

Leto 2013:
Trenutno si želim in moram kar največ odnesti od vseh novih izkušenj, saj se ena od večjih preizkušenj v mojem življenju vedno bolj hitro približuje in je ne morem več odmisliti.... želim si, da bi v tem letu ki bo za oba kar stresno vseeno našla nekaj časa za malo daljše potovanje, sicer pa kakšnih večjih sprememb v tem letu še ne pričakujem. mislim, da bo takšno bolj prehodno leto....

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov