Opitost za praznike - pomoč pri pisanju reportaže

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Na (pred)novoletnih zabavah bom letos

Glasovanje se je zaključilo dne 01. Jan. 2013 12:45

pod vplivom alkohola.
8
50%
trezen/a.
6
38%
Ne bom praznoval/a.
2
13%
Skupaj glasov : 16

Uporabniški avatar
boom_boom*¸
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a boom_boom*¸ » 25. Dec. 2012 12:45

Zdravo!

Za faks delam reportažo o opitosti čez praznike in bi lepo lepo prosila za vašo pomoč. Delam namreč raziskavo o tem, koliko ljudi bo na raznih prednovoletnih in novoletnih žurkah pod vplivom alkohola in kakšni so razlogi za (ne)opitost na omenjenih zabavah. Anketnem vprašalniku prilagam še par vprašanj za podrobnejšo analizo situacije in bi prav tako prosila za čimbolj iskrene odgovore. Prosim, če lahko odgovorite do 1.1.2013. Hvala :)

1. Zakaj da/ne za praznike žurati pod vplivom?
2. Kakšnih zabav se udeležujete v prednovoletnem času?
3. Če ste na zabavah pod vplivom, kakšno je vaše mnenje o tistih, ki niso in obratno?
4. Bo letos na tem področju drugače kot lansko leto? Zakaj?
5. Imate od prejšnjih let kakšne negativne izkušnje z lastno ali tujo opitostjo? Lahko to izkušnjo opišete?


Dodajam še eno vprašanje:
6. Ali je na vašo odločitev o (ne)pitju vplivala tudi finančna kriza v Sloveniji, in če da, kako?
Zadnjič spremenil boom_boom*¸, dne 25. Dec. 2012 19:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 25. Dec. 2012 12:55

1. Zakaj da/ne za praznike žurati pod vplivom? ker po osebnih izkušnjah alkohol ne prinese ničesar drugega kot bruhanje in mačka :P
2. Kakšnih zabav se udeležujete v prednovoletnem času? nobenih
3. Če ste na zabavah pod vplivom, kakšno je vaše mnenje o tistih, ki niso in obratno? nimam mnenja o ljudeh na podlagi tega, če pijejo na žurih al ne, wtfuck kind of a question is that
4. Bo letos na tem področju drugače kot lansko leto? Zakaj? ne, lansko leto sm bla tud trezna
5. Imate od prejšnjih let kakšne negativne izkušnje z lastno ali tujo opitostjo? Lahko to izkušnjo opišete? ja, bruhica, slabost, uničen večer, glavoboli,... :) and many more. :D
6. Ali je na vašo odločitev o (ne)pitju vplivala tudi finančna kriza v Sloveniji, in če da, kako? ne..če bi hotela pit, bi že našla dnar :)
Zadnjič spremenil ..Evelyn.., dne 26. Dec. 2012 2:14, skupaj popravljeno 1 krat.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 25. Dec. 2012 13:58

1. Zakaj da/ne za praznike žurati pod vplivom? ker je brezveze. mal za dobro počutje mogoče, več pa ne.
2. Kakšnih zabav se udeležujete v prednovoletnem času? nič. dan pred novim letom je navaden dan zame.
3. Če ste na zabavah pod vplivom, kakšno je vaše mnenje o tistih, ki niso in obratno? čist od človeka odvisno, kako se obnaša. eni se pijani lepo obnašajo, drugi so pa tud trezni zoprni.
4. Bo letos na tem področju drugače kot lansko leto? Zakaj? bo. lani sem mal preveč spil in mi je blo žal, tko da bom letos čist mal.
5. Imate od prejšnjih let kakšne negativne izkušnje z lastno ali tujo opitostjo? Lahko to izkušnjo opišete? ja. začel se je lepo, pijače so šle, mal sem čutil sem mislil se ni tok hudo. pol je pa račun prišel in je blo treba vse nazaj vrnit. nikol več, brezveze. ni vredno.
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Dec. 2012 17:22

1. Zakaj da/ne za praznike žurati pod vplivom? Kakor komu pase pac... Meni je kul, ker se sprostim, sem bolj nasmejana in za moment pozabim na skrbi. :) Vse do ene mere seveda, sem se naucila prepoznat mejo (haha).
2. Kakšnih zabav se udeležujete v prednovoletnem času? Vcasih kak 'veselodecembrski' sotor, letos je blo pa sam par studentskih get-togetherjev, nic vecjega. I'm broke :P
3. Če ste na zabavah pod vplivom, kakšno je vaše mnenje o tistih, ki niso in obratno? Vcasih komu pac iz zafrkancije recem 'dej no, kaj si tak softic, drink up!' ampak mi je drugace res vseeno.. pac, pij kar ti pase.
4. Bo letos na tem področju drugače kot lansko leto? Well... ne :D
5. Imate od prejšnjih let kakšne negativne izkušnje z lastno ali tujo opitostjo? Lahko to izkušnjo opišete? Prav za bozicno-novoletne praznike..hmm.. ja no, enkrat je blo pa res, RES prevec.. ze par let od tega. Lesson learned :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Dec. 2012 23:53

1. Zakaj da/ne za praznike žurati pod vplivom?
2. Kakšnih zabav se udeležujete v prednovoletnem času?
3. Če ste na zabavah pod vplivom, kakšno je vaše mnenje o tistih, ki niso in obratno?
4. Bo letos na tem področju drugače kot lansko leto? Zakaj?
5. Imate od prejšnjih let kakšne negativne izkušnje z lastno ali tujo opitostjo? Lahko to izkušnjo opišete?


1. v sloveniji je alkohol pač družabna droga, na prednovoletnih druženjih rada popijem kak kozarec kuhanca, napijam se ga načeloma ne. za novo leto bo druženje trajalo precej časa, tako da bo tudi število obstransko popitih kozarcev, večje. ne načtujem pa nekega obscenega pitja. nikoli ga ne. se pa vseeno kdaj pa kdaj zgodi.
2. standardnih druženj s prijatelji in klubskih zabav, ki jih je v tem času več.
3. vsak naj počne kar hoče, če mi gre kej na tem svetu na živce je siljenje k pitju, ker se kao spodobi, ker ga pijemo vsi in ker je soseda od lojzeta rodila.
4. ne. tako kot lani se boo tudi letos družili ob hranu in kozarčku rujnega.
5. enkrat, ko sem bila zares zelo mlada meje tekila presenetila. dlje od bruhanja ni šlo.
6. Ali je na vašo odločitev o (ne)pitju vplivala tudi finančna kriza v Sloveniji, in če da, kako?[/quote]

6. ne, ker ne lokam abnormalnih količin alkohola, ki bi se tako zelo poznale na mojem proračunu.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Dec. 2012 0:00

1. Zakaj da/ne za praznike žurati pod vplivom? Kakor komu paše, če pa že izbiram, izberem srednjo mejo-torej kozarček ali dva, toliko, da smo boljše volje :)
2. Kakšnih zabav se udeležujete v prednovoletnem času? Nič drugačnih kot čez leto, ta čas ne spremeni mojih navad žuranja.
3. Če ste na zabavah pod vplivom, kakšno je vaše mnenje o tistih, ki niso in obratno? V nobenem primeru ne podpiram do konca nasekanih ljudi. Mislim si pa-vsakemu svoje, kakor komu paše.
4. Bo letos na tem področju drugače kot lansko leto? Niti ne.
5. Imate od prejšnjih let kakšne negativne izkušnje z lastno ali tujo opitostjo? Lahko to izkušnjo opišete? Ne, nimam. Ponavadi sem obkrožena z ljudmi, ki poznajo svojo mejo pitja, da ne rabimo drugi skrbeti za njih.
6. Ali je na vašo odločitev o (ne)pitju vplivala tudi finančna kriza v Sloveniji, in če da, kako? Ne. Beri -domače vino :)
The world is as you are.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov