Pogrešane osebe

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 13. Nov. 2012 21:58

Vse več opažam da v Sloveniji izginjajo ljudje.Kam gredo?Kaj je njihov namen? Ali menite da so zares ušli ali pa so ugrabljeni?Včasih se zares sprašujem kje so in kaj je njihov vzrok in kakšne bi bile reakcije domačih in nasloh medijev če se kar naenkrat pojavijo po nekaj letih doma.Sem bila prej na spletni strani teh ljudi in nekaterih ni že skoraj 10 let.
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Nov. 2012 22:16

mene bolj zanima zakaj noben nima pojma če v sloveniji kdo izgine in zakaj je cel direndaj po medijih če kak britanec izgine.

ja, eni se kje ponesrečijo ali naredijo samomor in se jih ne najde, eni imajo vsega dovolj in kar grejo nekam, kakšni so umorjeni in so trupla dobro skrita, eni so ugrabljeni, itd..

povečini se pa kmal pojavijo in se prijava zbriše.
Zadnjič spremenil slovenc79, dne 13. Nov. 2012 22:19, skupaj popravljeno 1 krat.
hej norci :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 13. Nov. 2012 22:19

^^Brezvezen patriotizem much?

Tudi jaz pogosto videvam te članke o osebah, ki "izginejo". Verjamem, da nekateri ljudje preprosto želijo začeti na novo, brez nikogar, sami..In to razumem. Razumem tudi to, da najverjetneje odnosi v družini in z bližnjimi niso ravno bleščeči, če se je oseba pripravljena kar tako ločiti od vseh in se sploh ne poslovit.

Druga opcija pa so žal nesrečni scenariji, kjer ....mjah, od ugrabitev do umorov in ostalega.
It was forever..but it didnt last long..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 13. Nov. 2012 22:25

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 15. Nov. 2012 19:15

^^ res je.nočem niti razmišljat o tem.

sm mi je pa res ful čudn zakaj ni tega na poročilih vsak večer. Bi se veliko prej našli ljudje, ker bi tisti ki so jih videli poklicali policijo.

Pa teh ljudi res ni malo. Tudi jaz sem zadnjič gledala spletno stran...
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 15. Nov. 2012 20:06

Mene res matrajo firbci ko nekdo tak odide in ga ne najdejo...pol pa se izgubi vsaka sled za njim.Kot za ono Medeline...in najhuje je če neveš če je ta oseba mrtva,uživa kje na novo lajf,al trpi al karkoli :eek:
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov