zemlja, odpri se... - kdaj vas je bilo najbolj sram?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 11. Okt. 2004 12:19

kdaj vam je bilo ful nerodnoo..ste padle v sramoto...trenutek,ko bi se najraje pogreznale v zemljo?


Men je blo ful nerodno ko sem sedanjega fanta peljala v Velenje na jezero da mu pokažem pač turistično jezero(velenje je imelo 3 jezera,sedaj sta samo 2 še)..in pol pridema tja in jezera ni bilo več. :oops: :lol: ..Jz sm tisto leto začela študirat v Lj in nisem vedla da so jezero zasuli...Takrat mi je blo ful nerodno ,še posebej zato ker sma se poznala mogoče kak teden in on ni bil iz mojga kraja...
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 11. Okt. 2004 12:22

:razz:

Hi, Ninica ta je pa dobra.
Jaz moram pa še malo premisliti kaj se je meni kaj takega zgodilo.
iztok
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a iztok » 11. Okt. 2004 12:46

Meni ko me je ena od mojih bivših predsavila svojim staršem, in sem ugotovil, da je njen oče policaj, ki me je ravno tisti dan popoldne ustavil zaradi prometnega prekrška. No ja, ampak sva si le nasmejala vsemu, tako kot tudi nato vsi skupaj. Ampak nekaj rdeče barve pa sem le dobil.
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 11. Okt. 2004 16:50

Men je blo pa najbolj nerodn,k sva flirtala s profesorjem....vsako uro sm farbala, :oops: hotla sm se ugreznt nekam... :ertrink: ampak ok,zdej se čist lepo štekava in vedno z veseljem pridem na njegove ure :P ...(pa,da nebo pomote-nč nisva mela :schlaumeier: )
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 11. Okt. 2004 16:52

Verjetno takrat, ko sem tekla po dvorišču in sem si na drogu po dolgem raztrgala hlače, poleg pa je bilo veliko gledalcev... :oops:
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 11. Okt. 2004 17:20

recimo, ko sem bla majhna in smo se v enem jašku igral 5 prijateljev in sem cmoknla v vodo in sem bla mokra lih okol mednožja da je zgledal kot da sem se polulala in sem pol mogla taka domov in sem mela valda filing da me vsi gledajo.
pa pa
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 11. Okt. 2004 18:47

Moj spomin seže pa kr dost dolg nazaj..stara sm bla okol 5 al pa 6 let in s starši smo bili na nekem sejmu. Valda blo je polno gužve in za neki časa sem spustila roko od mojga atija, pol sm pa prjela kr enga moškega za roko, k je bil ful podobn mojmu atiju..

Tisti moški me je pa kr mal čudn gledov, js sm se pa prestrašla in mi je blo res nerodn...

Sam sj "taprav ati" je bil pa u bližini tko da sm pol sam k njemu stekla... :)
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 11. Okt. 2004 21:15

hmm.....jst moram pa prov premislit kdaj mi je blo res ornk narodn....sej tko za bedarije pa itak vsak da farbam...
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 12. Okt. 2004 13:12

Nekaj let nazaj je med seksom s takratnim tipom uletela njegova mami... :shy: Še dobr da je bla tema, pa da sm bla pod njemu...ampak vseen sm bla najbrž rdeča k kuhan rak.... :oops:

No letos z zdejšnjim se mi je zgodila podobna pripetija...med popoldanskim seksom uleti v njegovo sobo njegov mlajši brat naju poklicat za kosilo...v sobi svetlo, midva v pozi... :eek: Greva pol na kosilo, sediva za mizo midva & brat s punco...oba se hihitata...jst pa sam "zemlja otvori se" :unknown:

Ah nerodni dogodki... :D
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 13. Okt. 2004 0:07

Men se je tud podobn zgodil k cotkici, sam da je bla mami zravn.

No pa pol nekje v 6 razredu smo hodil vsak petek v bližnjo picerijo na pico pa kako pijačko, pa pikado pa tko. Tist petek smo si pa naročil pomfri pa kečap zravn (da smo mel več keša za pikado). In jaz pametna kot vedno, stskam tisto piksno od kečapa in kr ni hotu jt vn. Pol sm ga pa mal pretresla in je na moje snežno bele hlače padla kapljica rdečega. In u tisti histeriji sem ta flek še bolj razmazala. Sej če bi mi kapnl na kolen bi se še nekak razumel amapk mi je glih tok visok na stegn, da bi si lohk folk kej mislu.
No hvala bogu mi je pol sošolka posodila pulover, da sem si okol prvezal in skrila tist flek.

Je blo pa teh nerodnih trenutkov kr neki.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 15. Okt. 2004 21:37

a drugi pa niste nikol nerode izpadli..??
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 16. Okt. 2004 7:28

Ninica napisal/-a:a drugi pa niste nikol nerode izpadli..??


Če šo Cosmodekleta no :P
lejc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 4. 8. 2004
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a lejc » 16. Okt. 2004 10:10

Joj ej jst se nč tko ne morm spomnt! Mugoče mi je blo najbol bed k je en moj sušolc zvedu d sm plesala z žensko na valeti (pa ne se prosm smejat ker tud men ni glih najbol prijetno :oops: ) in je pol tist pred celo družbo upraši: A ti si plesala z žensko? pa tisto kislo faco je meu! Ja tkrt kwa bi dala d bi me zemla posrkala globoko vase! :unknown:
Sčasoma vzljubimo stvari, ki smo jih nekoč sovražili
in zasovražimo stvari, ki smo jih nekoč ljubili.
Uporabniški avatar
lutka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lutka » 16. Okt. 2004 20:45

Moj najbolj neroden trenutek je bil, ko sem bila stara 15 let in smo šli na končni izlet sem v eni diskoteki opazla, da je za šankom ful lušten natakar in se odločla, da ga bom mal pecala :love:!
Ko smo s kolegicam stopile za šank sta si oni dve naročili pijačo jaz pa sem hotela narediti vtis, se naslonila na pult in ga zapeljivo vprašala, Kaj mi priporoča!!! On je naredil korak nazaj, me premeril, si me ogledal in ogovopil:"MLEKO!!!" :steinigung: Mislila sem, da se bom pogreznila v zemljo, kolegici sta planile v smeh jaz pa se odločila, da tist večer ne bom nič pila!!! :unknown:
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 16. Okt. 2004 20:56

Kruta, lutka, kruta! :D

Jst se pa niti ne spomnm tko kdaj bi mi blo najbol nerodno...mogoče tkrt k sm (kot cotkica) falila očita. :) Ampak jst sm še večo traparijo nardila. Bli smo na nekem parkirišču, pa smo tko pred avtom stal pa sendviče jedl, pol pa jst tko vidm ene 20 metrou pred sabo enga u hrbet k je biu čist mojmu očitu podobn, pa sm začela upit Oči, počak...pa sm k njemu tekla pa ga za roke prjela...moja mami pa za mano Maja, kam pa greš?!? In pol ku sm unga prjela za roke me je pogledou in u tistm mi je potegnilo da ni taprav, sm je k sreči mami pršla prec za mano pa me stran potegnila. :D :unknown:
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov