Leto 2011 in kaj boste spremenili ali počeli v 2012

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako bi ocenili to leto svojega življenja

odlično, polno izkoriščeno leto...eno boljši doslej!
13
33%
dobro, lahko bi bilo bolje
13
33%
slabo, naj že mine!
8
20%
pač samo še eno leto mojega bednega življenja
6
15%
Skupaj glasov : 40

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Dec. 2011 13:48

Torej, po čem si boste zapomnili leto 2011?
Ste imeli kakšne prelomnice v temu letu?

Torej, kakšno je bilo leto 2011 in kaj nameravate spremeniti ali početi v letu 2012 ?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 22. Dec. 2011 15:03

no bom kar začela, ker mi je ful dobro brat take stvari :)

No men je blo leto 2011 res top. Najboljše leto do zdaj. Spoznala sem ogromno novih, super, ljudi, veliko potovala in žurala, tko da imam res ogromno lepih spominov. Končala par stvari, ki sem si jih zadala. Naredila/začela veliko stvari, ki sem si jih želela počet.
Ubistvu lahko rečem, da sem v skoraj vseh pogledih naredila točno tako kot sem si želela in ne bi spremenila veliko stvari.

Za naslednje leto pa si želim, da bo vsaj tako dobro kot to. Še raje pa boljše :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 22. Dec. 2011 15:09

to, da sem pokopal očeta, dovolj pove.

če v 2012 ne bom pokopal nikogar, bo ok.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 22. Dec. 2011 16:12

Moje leto 2011 se je začelo katastrofalno, nadaljevalo slabo, šlo na boljše in se končuje super ;)

Po tistem ko sem bila 4 mesece čisto na tleh, se mi je nekako ratalo pobrat ... Ampak sem se še naslednjih par mesecev zgubljala - nisem imela pojma kdo sem, kaj hočem, za kaj živim, malo mi je celo šlo na slabše ...
Tam enkrat jeseni sem se končno našla, odločila sem se da bom imela okoli sebe same dobre ljudi, da se mi bojo same dobre stvari dogajale ...
Ljudi ki so me samo izkoriščali sem zbrisala iz svojega življenja in v zadnjih 3 mesecih spoznala par novih, čudovitih, najboljših ljudi kar bi si lahko želela :) Tudi delo sem dobila najboljše kar bi si lahko želela (sem varuška pri eni zakon familiji in imam to delo zagotovljeno do junija) - tako da če ocenim leto 2011 po četrtletjih - prvo četrtletje 1/10, drugo - 5/10, tretje - 4/10, četrto - 10/10 - TOP :)

Verjamem da bo leto 2012 zakon in imam cel kup načrtov. Od resnih - končat šolo in dobit službo. Od tistih bolj za zabavo pa - najprej naredit izpit za tovornjak pa na cel kup adrenalinskih stvari z družbo (bungee jumping, skakanje s klifov), mogoče končno kaj potovat .. Pa trenutno se za leto 2012 najbolj veselim koncerta Springsteena ;)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Dec. 2011 19:28

Da vidimo...
Leto 2011 je bilo prelomno samo v poklicnem smislu, da sem se našla, oz našla sem delo, ki me veseli. Posledično sem spoznala tudi, da mi faks, ki ga obenem končujem s šolanjem za drug poklic ne bo kaj veliko pomagal, razen s končano stopnjo.
Nasplošno sem našla super novo prijateljico,nekaj kolegic in obenem obdržala staro prijateljico, spoznala sem veliko novih ljudi.
V letu 2012 pa kot je že jasno, bodo ogromne spremembe. Po končanem šolanju se moram spravit delat, kar bo pomenilo prvo pravo zaposlitev, končanje študentskega življenja. Malo bi rada spremenila prioritete-več časa za druženje, mogoče malo manj za učenje, kot to delam zdaj.
Si pa želim, da bo drugo leto dobro, pa četudi bo umirjeno in brez prevelikih nihanj, kot tole....ne bom imela nič proti...
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Dec. 2011 21:03

Leto 2011 je blo cool, prve 3 mesece sem presedel za knjigami da sem si spucal izpite, pomlad sem pretekel in prekvihtal da sem se pripravil za vojsko, poletje sem bil v vojski, kar je bla super izkušnja...hud folk, pa ene par zadel sem se naučil (posteljem ti posteljo ko mama), oktobra sem bil v Španiji, november sem presedel za računalnikom :D
Leto 2011 je bilo najboljše leto v mojemu življenju, v njem sem trpel, užival, videl sebe v ogledalu...
Obenem sem naredil 2 zadevi o katerih sem sanjal kot otrok, šel v vojsko, šel v Španijo.
Polno izkoriščeno leto.



vmes pa se hočem maximalno zabavati, skočil bom bungee, bil 2 tedna v Bohinju, naredil licenco za učitelja bordanja, naučil skuhati nekaj simple jedi, šel bom na mali maraton, in se maximalno zabaval v temu letu.
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 14. Feb. 2012 9:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Dec. 2011 21:03

-....
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 23. Dec. 2011 6:46

Libido. napisal/-a:Pa trenutno se za leto 2012 najbolj veselim koncerta Springsteena ;)


O tudi jaz. Samo to še ne vem, a bom šel v Trst, ali na Dunaj. :D

Leto 2011 ocenjujem kot povprečno, posebnih planov za 2012 pa nimam, ker se najlepše stvari zgodijo, ko ničesar ne planiraš.
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 23. Dec. 2011 7:59

Po katastrofalnem 2009 in povprečnem 2010 je bilo tole leto odlično :D Sicer spet cel kup obiskov pri zdravniku, doživljenjsko jemanje tablet, cel kup enih zdravstvenih težav, ampak me sploh več ne gane, haha. Tudi služba je tko tko, večji del leta bolj dolgočasenje in bolj malo dela (po Murphyju so nas pa ravno pred prazniki zasuli :mad:), posledično še neizplačan regres. Pa se tudi zaradi tega več ne sekiram.

To leto so odlično naredili moji maloštevilni, ampak res dobri prijatelji, s katerimi smo doživeli veliko lepega. Poleg tega sem pa osebnostno "zrasla", prepoznala določene napake, ki sem jih delala v odnosih, in zavestno delala na odpravljanju le-teh, zato so tudi odnosi z drugimi postali bolj kakovostni, spoznala sem nekaj posebnih osebic, naredila nekaj stvari, ki jih prej niti v sanjah ne bi, predvsem pa sem ponosna na to, da sem svojo pesimistično naravnanost spremenila v pozitivnost in se mi zato tudi dogajajo lepe stvari :D Če pa slučajno se zgodi kaj slabega, hitro poiščem dobro stran in je svet spet lepši.

Leto 2012 bo še boljše, kar čutim, da me čakajo velike spremembe na bolje na vseh področjih. Predvsem imam namen še bolj delati na sebi, da preženem tiste trenutke pesimizma, ki me občasno še matrajo, potem vpis na tečaj swinga (ki letos ni uspel), več kulturnih dogodkov (balet, perpetuum jazzile in kakšna predstava, koncert, itd.), iskanje nove službe, ki mi bo predstavljala izziv, ali pa več "fušanja" :P Veselim se tudi vseh dojenčkov, ki so napovedani za naslednje leto, da bom lahko spet varuška in taotročja tetka :D Wihu, komaj čakam, to bo res super leto!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 23. Dec. 2011 11:34

Čist na kratko..V letu 2011 sem bila nadpovprečno število dni bolna, preživela sm par dobrih žurk, vključno z Nevermore, bla z mojim decom na super počitnicah, uspešno in brez težav nrdila letnik, kokr sm si zadala in mela tri mesce brezdelnih počitnic, enega cilja mi pa ni ratalo uresničit..ampak za to je še čas.
Skupno, ja, vredu leto je bilo. :)
Leto 2012 si ne upam napovedat kako bo potekalo..Načrti so praktično isti, kot lansko leto.
It was forever..but it didnt last long..
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 23. Dec. 2011 21:04

Še jaz... Definitivno najboljše in najlepše Leto do zdaj. 21.5. Sem dobila najlepšo(dobesedno) punčko. Poleg tega sva zrihtala stanovanje in se odselila na svoje, konec leta, na silvestrovo, pa praznujeva deseto obletnico.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 23. Dec. 2011 21:04

Še jaz... Definitivno najboljše in najlepše Leto do zdaj. 21.5. Sem dobila najlepšo(dobesedno) punčko. Poleg tega sva zrihtala stanovanje in se odselila na svoje, konec leta, na silvestrovo, pa praznujeva deseto obletnico.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Dec. 2011 22:57

Awwww spice girl, sem prav vesela za vas :)

Pa še jaz na kratko. Pomlad je bila ok, mogoče malo nadpovprečna zaradi vseh exciting stvari ki so se mi dogajale takrat :)
Poletje super, eno najboljših doslej - ogromno novih izkušenj, spoznanj, doživetij in predvsem prijateljev.
Jesen - obupna. Od vedno sem rada hodila v šolo, letos pa se mi je faks, ljubljana, vse skupaj kar nekako zagabilo. Konstantno slabe volje, brez energije, naveličana vsega.
Zima - malo boljša kot jesen in se še izboljšuje :). V boljšo voljo me spravljajo bližajoči se prazniki :)

All in all, leto je bilo do oktobra super, ampak ker sem pod vtisom slabih doživetij zadnjih par mesecev ga z več kot 7 ne bi mogla ocenit.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Dec. 2011 23:39

Mja, težko rečem.
Leto se je začelo precej dobro, nasplošno sem prvih nekaj mesecev kr uživala. Poletje je bilo tako - tako. Prvič v lajfu sem ga preživela doma (oz večino časa v študentski službici) ampak je blo dosti fajn družbe, tako da ni blo panike. Jeseni sem prišla v ljubljano in na faks, na začetku mi je blo top, vedno se je kej dogajalo, itd. Pa še vedno se, ampak me je spet začela prijemat neka zimska melanholija in malodušnost, ki se me iz neznanega razloga loti vedno v času praznikov.. ne vem.

Če naštejem:
+: Spoznala neki novga folka, šla na par dobrih žurov/koncertov/festivalov, nardila izpit za avto, zaključla z gimnazijo, vsi bližnji so ostali živi in zdravi *knock, knock*.

-: še vedno nisem nardila nekaterih reči ki sem si jih zadala že doolgo nazaj; na sprejemcih za željeno smer mi je zmanjkalo par pik in tega še kr nisem prebolela; posledično mi gre trenutno faks in vse kar je povezano z njim precej na živce.

V 2012 pa upam da popravim nastale napake od letos in da bom končno bolj zadovoljna z vsem skupaj. Rada bi spoznala več res pozitivnih, nasmejanih ljudi. Aja, pa kakega potovanja v tujino se nebi branila. :)
Uporabniški avatar
leeloo13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 8. 9. 2008
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a leeloo13 » 24. Dec. 2011 9:54

Leto 2011 se je začelo ok, nič posebnega.Poleti sva šla končno po 3 letih na morje in sem se imela res lepo.Čez celo leto sem lepo pridobivala kg in sem kot hruška,tako da tole leto ni ravno veselo na tem področju, samo sem si sama kriva.Jeseni pa sem izgubila službo.Vse bi nekako lahko zaključila kot vredu leto, ker sem navkljub vsemu velik optimist, samo imamo sedaj hudo bolno babico, ki pa se še kar trudi in muči in nekako v bolnici preživlja dneve in noči in se trudi živeti.Hudo mi je, ker vem kako si želi biti doma za praznike, pa se domov najbrž ne bo več vrnila in jo gledam žalostno, utrujeno in mislim, da si želi umreti,čeprav tega ne izreče in se še kar bori.Tako da že iz tega vidika prazniki zame niso res prazniki in tudi nimam občutka,da je božič in se bliža novo leto.Mogoče, če bi bil sneg, bi vsaj malenkost občutila to.Povrhu vsega, so doma vsi nesrečni, žalostni in se vsak po svoje sooča z morebitno babičino smrtjo in kadar zazvoni telefon, samo čakamo slabe novice.Za povrhu pa je podobno stanje tudi pri bratovi punci, ker so pri očeti odkrili neka rakava tkiva in je sedaj v bolnici,ker so ga operirali in čaka, da gre za praznike domov.

Zase si za leto 2012 želim:
*da bi bila bolj pogumna, ko bi se bilo treba postaviti zase, da bi postala bolj samozavestna in se lotila vseh odbitih stvari, ki si jih želim že leta (kratka frizura, tatto,bungee, skok s padalom,...) in vedno rečem, bom šla drugo leto, ko bo več denarja.Ampak vedno potem kaj zoprnega vmes pride in gre denar za druge stvari, meni pa ostajajo samo želje.

*Želim si biti tudi bolj drzna, divja in doživeti več stvari in biti manj zapečkarica in ne vse povezovati z denarjem in čakati kdaj ga bo dovolj, ker v tem primeru ne bom nikoli ničesar uresničila.

*Predvsem pa si želim, da bi pospravila svojo podstrešje v glavi in se zavedala,da ni treba biti suh, da se lotiš vseh norih in drznih stvari, važno je, kaj imaš v glavi, kako se počutiš in da si samozavesten.

Za druge, ki pa so v tem letu izvedeli žalostne ali doživeli žalostne stvari, pa si želim, da ostanejo optimisti in imajo radi življenje navkljub vsemu slabemu in bolečemu kar so doživeli.Po drugi strani pa si za vse tiste, ki so izvedeli dobre novice, kot so recimo, nosečnosti, boljše službe, selitev drugam želim, da se jim vse izteče po načrtih in na nikoli ne obupajo in se vedno poberejo kljub vsem pastem.
Malo se nasmej, pa bo vse okej

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov