Kakšno prihodnost si želela zase?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

maiteperroni
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 28. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a maiteperroni » 14. Nov. 2010 21:19

Zdravo,
No to temo sem odprla,da si zaupamo kakšne načrte oz. sanje smo imele v najstniških letih...in kakšna je sedanjost po vseh teh sanjah.?? Res taka kot si si predstavljala, nekaj drugače al čist drugače? Mož,hiša, otroci, služba, lahko pa samo fant, šola.....vse popolno! Bla-Bla-Bla.. :roll: ...

NO??....

:D
:grinsevil:


[/url]
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 14. Nov. 2010 21:35

Moram pohvalt, da si super temo odprla :)

Od najstniških let ni tko daleč, tko da se sanje niso kaj dost spremenile. Ostajajo še kar iste in jih počas uresničujem. Zaenkrat šola in služba, fant še pride, otroc tud, če bo prov, se še ne mudi. Sanjam pa o hiši ja. Ta se mi zaenkrat zdi še najtežje dosegljiva.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 15. Nov. 2010 0:02

no, jst ko sm bla še v OŠ... sm si predstavljala, da ko bom stara 20 (kaj šele 25), da bom ful odrasla, da bom mela postavo ko neka manekenka, da bom ful višja, suha, da bom mela daljše črne lase, da bom mela fanta, in da bom z njim in njegovo družbo okrog hodila... da bo mel dnar, da bo pazu name...da bom mela ful poštiman lajf itd. nisem si predstavljala, da ne bom skor nč več zrasla, da bom pila in kozlala v študentskih letih in bla tako zgubljena in brez tipa s totalno neurejenim lajfom.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 15. Nov. 2010 0:07

Jaz sem si zmeraj predstavljala, da bom ninđa ali pa vsaj Robin Hood ženskega spola in da se bom v mečem v roki bojevala po gozdovih.
Za zdaj mi je uspelo uresničiti samo gozd, ostalo verjetno še pride. :)
Because I can.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 15. Nov. 2010 1:33

Jst še zmer delam na svojih sanjah odkar sm mela 6 let. Še poročam, kako/če kej rata :D
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 15. Nov. 2010 2:52

Hm, odvisno v katerem predelu najstniških let. Tam po 17em letu sem imela kar jasno predstavo, kaj hočem, in v tej smeri še vedno delam. :) Pri ene 13ih sem si pa želela biti pevka. Kar (na žalost? na srečo?) danes nisem.
Every rose has its thorn
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 15. Nov. 2010 14:27

Hm tud jz sm si predstavljala, da bom nekoč pevka. To je blo pr ene enajstih, dvanajstih.
Pa zmer sem mela v mislih, da bom mela dve punci. To še donc mislem. Kot, da fantki pa ne obstajajo.
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 15. Nov. 2010 14:54

Želela sem voditi plesni tečaj, zaradi mojega zdravja sem to počela le občasno tako da delno sem dosegla moje sanje oz. sem vodila treninge pri mladinkah in v skupini kjer sem sama plesala. Želja je bila sicer da bi imela enkrat predšolsko skupinico :)

Drugače pa sem se vedno videla kot mlado mamico ampak to mišljenje se je spremenilo.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 15. Nov. 2010 15:21

mislm da ta tema bl spada pod čustva mogoče heh :P
drgač sm pa js dolg časa hotla bit zdravnica, da bi lahko pomagala ljudem, odkrila kkšno zdravilo :) ...potem pa sm sčasoma spoznala da bi bla to res preveč stresna služba, ker sem že tko čis preveč čustven človk in to stalno srečevanje z boleznimi, nekak zlo boleče, pa velka odgovornost .... no zdej pa me vleče k psihologiji, tut u bistvu delo z ljudmi, pa mislm da se s pogovorom, dobrimi nasveti velik prripomore ,, in tut mislm, če je človk psihično stabiln, je tut fizično bolj uredu, bolše zdravje ..itd.
drgač glede družinskega življenja, pa sm si vedno predstavlala da bom mela dva otročka starejšga fantka, k bo pazu na svojo malo sestrico, pa ena lepa hiška, k bi mela več stanovanj ,tko da bi lahko še moji starši bli, pa njegovi heh, pa od brata familja, ..ena velka družina :D ful mi je ušeeč u teh telnovelah, k se pol usi posedejo za mizo pa tko ..mam rada družino :flower:
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 15. Nov. 2010 15:24

Jst sm v OŠ/začetek SŠ sanjala, kako bom pri 19h ( :D ) mlada mamica, s končano šolo seveda, s fantom (možem) živela v eni lepi hišici ... in kasneje, čez leta odprla svoj vrtec ... no, sicer jih imam komaj 21 ampak se ni uresničilo še nič od tega .. heh ... še šole mi ni ratalo naredit .. no, to imam v načrtu letošnje leto obvezno ... in še vedno si želim bit mlada mamica in čez leta odpret svoj vrtec :)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 15. Nov. 2010 16:36

Ko sem bila še malo smrkljovje v osnovni šoli, sem si želela bit eden izmed Power Rangerjev, ko so bli pa tak kul.
Ko sem se prvič srečala s Star Wars v začetku srednje šole, sem si želela bit Sith. To bi blo tak awesome.
Pol sem si tam pri 18tih želela bit rockstar in se skoz valjat po turnejah.

Ja, nič od tega se ni uresničilo, najbližje sem bila, ko sem bila enkrat amaterski Darth Vader na Halloween in sem si sfotošopala rdeč lightsaber na sliko. *sigh*
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3420
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 15. Nov. 2010 19:35

V osnovi sem nekak vedno vedla, da bom koncala srednjo solo in sla na fax - definitivno v Lj. To sem ze celo sredno govorila. Ni sanse, da bi ostala na stajerskem. Tako da kar se tega tice je stvar izpolnjena....sredno koncala, sla v Lj studirat in tudi koncala fax.
Je pa res, da ce bi mi pred 10 leti nekdo reku, da bom koncala to kar pac sem, bi se sam smejat zacela in mu rekla ce je normaln: kaj pa naj pocnem s tem??? :D

Kar pa mi je recimo zal, je to da nisem nadaljevala s klasicnim baletom. Zal mi je, da sem tako hitro nehala...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 15. Nov. 2010 19:54

Moj fotr ima spravljen moj spis iz 3. razreda osnovne šole. Pisala sem, da bom državna tožilka. So far, so good :D
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 15. Nov. 2010 20:31

jaz se spomnim samo za 2.razred, ko sem bil prepričan, da bom poklicni nogometaš, in sicer golman Hajduka!:D

ampak julka, ti si pa :eek: :eek: :eek: , da si v 3. razredu vedela, kaj je državna tožilka! :eek: razen če ste sami pravniki pri bajti! :eek:
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 15. Nov. 2010 20:44

ha, jaz pa sem vedno vedela da se ne želim poročit in met otrok in zaenkrat mi uspeva :D
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov