Nujno potrebujem! (info, linki, pomoč...) #9

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 30. Okt. 2010 14:48

Prešnja tema #8


Novo!

Prvič se mi je zgodilo, da je za mano pripeljal rešilec na nujni vožnji v krožnem križišču (rondoju). Zanima me - kako ravnati v takem primeru? Če pride za mano po obični cesti ni problem, se umakneš na stran, ustaviš.. Kaj pa v primeru da je to v rondoju? Moraš prav tako ustavit? Ker sem bila popolnoma zmedena :?
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 31. Okt. 2010 8:07

NOVO

večkrat sem že dobila mail, da imam na forumu novo sporočilo. Ko pa kliknem na link, ki te pelje do tja, pa tam ni ničesar.
Kaj je zdaj to? :lol: :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 31. Okt. 2010 8:13

Lahko da ga pošiljatelj izbriše še preden ga ti prebereš.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 31. Okt. 2010 8:16

Tamarra* napisal/-a:Novo!

Prvič se mi je zgodilo, da je za mano pripeljal rešilec na nujni vožnji v krožnem križišču (rondoju). Zanima me - kako ravnati v takem primeru? Če pride za mano po obični cesti ni problem, se umakneš na stran, ustaviš.. Kaj pa v primeru da je to v rondoju? Moraš prav tako ustavit? Ker sem bila popolnoma zmedena :?


Poskusiš se VARNO ustaviti oz. zmanjšati hitrost in se prilagoditi situaciji, da gre mimo tebe. Če pa je samo en pas v krožnem toku pa odpelješ varno naprej kamor te vodi pot in se tam ustaviš oz. prilagodiš situaciji.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 31. Okt. 2010 13:20

ne vem zakaj bi kdo zbrisal sporočilo takoj ko ga je poslal. Sploh ker se mi je to zgodilo že večkrat.

Drugače imam pa še eno vprašanje :D

Lahko v sloveniji kupiš karto za vlak prek DB in svojo pot začneš v sloveniji?
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
love.<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 18. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a love.<3 » 31. Okt. 2010 18:16

Za Summer055, anketiranje kupcou - nardiš med prjatli, sorodniki.. js sm tut tko.. ponavad so anonimne tko, da nebojo vedl.. in pol iz tega izpeleš celo nalogo..
glede kartiranja - skartirej. sj ni težko. sicer nevem kaj maš za skartirat (stavbe/poslovne prostore/celotno območje z usimi rekami, jarki, itd)
za temperature krajev, čist odvisn kaj naloga zahteva od tebe. če sam da jih morš napisat, sj maš intrnet, maš ttx, maš cajtnge poglej prepiš. če morš narest še klimogram - veš kako se dela nardiš
za pretok potoka pa nevem ka maš, kr tega žou nism mela, pa tut brez kkršnih kol navodil ti ne znam več pomagat kokr pa kr sm ti napisala. sj ni tok težko, sam znajd se. pa ja ena ti je rekla da pjt profesorco prašat. sm pa 100% da nimate sam ene profesorce za geografijo. pa pjt drugo prašat.
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 02. Nov. 2010 9:55

N O V O

Lansko leto decembra sem si kupila prenosni računalnik. Vse dela lepo in prav, edino zaslon mi nahaja. Občasno kr utripa, ali pa rata črn. To mi vrjetno morajo vzeti v garancijo ane? Ker nisem nič tazga delala s prenosnikom, da bi lahko prišlo do tega. Ima kdo izkušnje kolko časa se čaka da popravijo?

Hvala za odgovore
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Nov. 2010 14:36

^^To bi mogl še spadat pod garancijo ja. Ne vem pa koliko časa traja, da ti ga zrihtajo. Se sedaj ne moram spomnit koliko časa sem jaz imela svoj prenosnik v popravilu...ampak mislim, da nikoli ni bilo več kot en teden. Najboljš da pokličeš na servis, poveš kakšen je problem in zraven vprašaš koliko dni bi trajalo popravilo.
Uporabniški avatar
bučk@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 10. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bučk@ » 02. Nov. 2010 20:47

NOVO

Enkrat sem že spraševala glede tega in tudi dobila odgovor ampak se je baje vse spremenil. No uglavnem do zdaj sem v lj, ko sem šla na faks (fu), vedno parkirala zadaj za autocommercom (na dunajski), nazadnje sem pa videla, da so tam postavli rampo in naj bi bilo parkirišče plačljivo in to celo dokaj poceni. Nato pa je bilo rečeno, da naj bi stanovalci bližnjih blokov vsa ta parkirišča zakupili. Zdej pa me zanima, če so res vsa parkirišča zasedena ali se da tam še vedno parkirati? Je katera že preverila stanje? Vem, da ste nekatere tudi tam parkirale... V medijih sem zasledila, da ja povpraševanje večje kot pa je na voljo parkirišč in da so dali vsa parkirišča na voljo za zakup bližnjim stanovalcem. Imam še kaj upanja za frej parkerplac :) ?
...ostani to kar si, v svetu, ki te želi narediti takega kot so vsi drugi...
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 02. Nov. 2010 22:17

NOVO
Je v temi "Moda" že kaka tema z naslovom "Najbolje oblečeni zvezdniki",ali kaj podobnega?Meni iskalnik ne izvrže nič,a vseeno nisem prerpičana,da nisem nekoč videla nekaj s podobnim naslovom?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Nov. 2010 22:20

Včasih je definitivno bila, samo enkrat je itak 2/3 tem izginilo in tudi ta med njimi. Lahko pa komot novo odpreš- podpiram idejo :)

Aja, obstaja pa tema Katera zvezdnica ima NAJ stil?.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
leeloo13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 8. 9. 2008
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a leeloo13 » 04. Nov. 2010 14:26

Novo!

Mogoče kdo ve kje bi se dalo imeti novoletno zabavo za nekje 150 ljudi?
Destinacija naj bo v Ljubljani in nekako bolj na nivoju, podobno kot hotel Mons.

Hvala!
Malo se nasmej, pa bo vse okej
Uporabniški avatar
jagoda802
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 4. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda802 » 04. Nov. 2010 19:47

Hej!
eno vprašanje... kaj je lovska družina, je društvo? :lol:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Nov. 2010 20:44

NUJNO!
Kako je s parkiranjem v zagrebski areni? Je varno? Ali kje blizu kaksna avtohisa, da pod stalnim nadzorom?

Sem malce paranoicna, da ne bo kej z avtom narobe :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
kremsnita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 9. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kremsnita » 04. Nov. 2010 20:58

Jaz sem bila pred enim mesecem tam pa smo parkirale čist zrven Arene, na enem makadamskem parkplacu. Zdej pod Areno je parkirna hiša sam takrat mi nismo mogli tam parkirat, je bla sam za VIP. Je pa tam okol polno parkplacu sam mislm da ne varovanih. Ne vem, jst vrjamem v dobre sosedske odnose in do zdej še nisem imela problemov.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov