Nesreče in pobegi..

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 01. Sep. 2008 10:07

Danes sem hodila po centru mesta, ko naenkrat pripeljeta dva najstnika na skuterju in zbijeta starejšega gospoda.. Nista se niti ustavila, niti pogledala, ali je z njim vse vredu, ampak sta se kar odpeljala naprej, čeprav so ju tisti, ki so nesrečo videli poskušali zaustaviti..

Me pa zanima ali ima katera/i od vas podobno izkušnjo, ali bi sami naredili isto v takšnem primeru?

Jaz za sebe vem, da tega nikoli v življenju ne bi mogla naredit, mi je pa šlo že skoraj na jok ko sem videla, kako brezbrižno sta se mulca odpeljala :(
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 01. Sep. 2008 10:17

Jaz sem imela prejšnji teden izkušnjo, ko je en fotr lezel kar vzratno na krizišču in direkt vame poču pa sem mu full trobla pa nič...pa bum ane...ampak na rečo je bla sam tablica pokrivljena ker bi ga zadavla drugače ...tako, da je potem on kr hotu spelat pa mu full potrobm pa ven stopm ane...
Sam je bla kot sm rekla sam tablca...

Moji mmici se je pa pred leti ena bejba zaletela pa je hotla kr it...mislim kako nemore folk sprejeti odogovornosti ki jo je naredu... :evil:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 01. Sep. 2008 10:19

V vsakem primeru bi ustavla in šla pogledat kaj sm nardila. Ne bi mela poguma kr odpelat stran.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 01. Sep. 2008 10:19

danes (oz. iz včerej na danes ponoči) je točno eno leto od moje podobne izkušnje .. s frendico sva se zmenle da greva zvečer ven, v enem lokalu je bla ful velika žurka .. jst sm bla prva tam in ko me je ona klicala da je v bližini sm ji šla nasproti .. vračale sva se čez parkirišče, tam je stal en velik peugeot in tipi noter so se pogovarjali z enimi tipi ki so stali zraven ... valda ne pomisliš da bo speljal .. sva šle mimo njega in ravno ko sva pred njim hotle prečkat izvoz iz garažne hiše kjer je stal je tip pritisnu do konca na gas in speljal .. jst sm odskočla, ampak ne dovolj, ker me je zadel z odbijačem v nogo da sm padla na tla in potem mi je še zapeljal čez nogo :? in se odpeljal valda ... na srečo sva si zapomnile s kolegico tablice, čeprav jst najprej sploh nism hotla policije ... kakorkoli, pol so ene ženske ki so prišle zraven poklicale policijo in me odpeljale na urgenco (mela sm na srečo samo v podplatu kosti premaknjene in potolčena sm bla, ampak nič zlomljeno) ... policija vem da je tega tipa takoj začela iskat, ampak pol ko smo se s starši odločli da ga ne bomo tožli (ni se nam dalo zradi tega jajcat po sodiščih, če bi bla huje poškodovana pol ja) so se kr nehali ubadat s tem .. pa kolkr sm pol zvedla po vezah s policije je bil to že njihov star znanec .. :roll:
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 01. Sep. 2008 10:25

ja velik dnarja biven potegnila...saj jaz bi šla sigurn do konca sploh zaradi tega ker je zanalašč to naredu ane...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 01. Sep. 2008 10:35

ja sej pol sm dobila od zavarovalnice faking 12€ :lol:
sej zadnjič smo se neki pogovarjali pa je en reku da ga lak tudi še po enem letu tožim .. a kera ve kok je kej to res?
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 01. Sep. 2008 10:40

Jsti bi ga tud tožila, in to še zanalašč, pa čeprav bi bla v minusu!
my_self
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 17. 6. 2008
Kraj: Daleč...

Neprebrana objavaNapisal/-a my_self » 01. Sep. 2008 10:46

jz sm bla priča samo temu (kar ni tko grozno, škdoa je pa vseeno), kko je ena k očitno ni znala vozit k ovink je biu najbolj lahek (na parkirišču) se direkt zabiu v avto k je biu tam zraven parkiran da mislim da je bil pok slišat na 5 km.. in ženska (neka umetna bjondica s sončnimi očali) niti ven ni stopla da bi vsaj na njenem avtu vidla škodo, je samo nazaj šla z avtom in drgam šla parkirat :eek:
zdej mi je jasno to, da kar so nas učili na cppjih (če nardiš škodo drugemu avtu in ni lastnika v bližini pustiš listek s tvojo številko..), ne rabi noben ker gre njim keš..
Uporabniški avatar
kizzy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kizzy » 01. Sep. 2008 17:36

sama nimam take izkušnje, me je pa zelo presenetil pred časom en dopis na semaforju za Bežigradom na katerem je moški iskal kolesarja ki ga je pred LETI! zbil in takrat pobegnil...človeka očitno vest začela peč

smo pa že mel s ključi porisan avto, tud stransko ogledalo so nam že zlomil...mislm ne vem najlaži je pobegnt :?
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 01. Sep. 2008 18:01

[quote="kizzy"]sama nimam take izkušnje, me je pa zelo presenetil pred časom en dopis na semaforju za Bežigradom na katerem je moški iskal kolesarja ki ga je pred LETI! zbil in takrat pobegnil...človeka očitno vest začela peč[quote]

ja, to sm tudi jst vidla ... pred več kot 10 leti ane? če me spomin ne vara, skoaj dvajsetimi ... ampak je pa tudi tisti list tam že 2, 3 leta ..
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 01. Sep. 2008 18:29

Eno tako temo že imamo nekje.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov